Lorenzo Cooper jelentkezése a Fix And Drive-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patriktheboss

Újonc
2021. 04. 10.
58
97
V4 karakter
Nita Mansion
LV karakter
Lorenzo Cooper
V2 karakter
Carlos Alejandro
Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?[/B]
Patrik vagyok 17 éves.


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
körül belül 1 éve kicsi kihagyásokal 14226


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
2-3 óra hétvégen többet


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
Patrik vagyok 17 éves.Szabolcs megyében élek.Középiskolába járok 11 évfolyamba megyek.Hobbim motorozás méhészkedés lövészt. Tulajdonságaim segitőkészvagyok gyors csapatmunkába jó türelmes.Szeretem az állatokat kedvenc állatom a Nyúl. Körülbelül 5 éve rp zek ,szoktam bártaimal foci mecsre járni.



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

Lorenzo COoper


Születési helye, ideje:
Amerika Boston 1999.10.03


Legmagasabb iskolai végzettség:
középiskola autoszerelöi szakma


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
megint egy jó helyen dolgozni jó közzöségbe új és jó barátokat és fönőköket szerezni

Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
Lorenzo Cooper vagyok .Születem 1999 10.03 ikán Bostonba .Édes anyám Eliza Cooper meg halt ö pék volt.Édes apám James Cooper autoszerelö volt 2 éve halt meg. Van egy öcsém aki másik városba lakik neve Brendon. Én tanulmanyaimt Bostonba kezdtem 8 általánosomat.Ezzel mikor végeztem elmentem közép iskolába ott folytatam tanulmányaimat. 5 év volt a szakma +1 az érettséegi.Éretségi utána elmentem egyböl munkát keresni ott voltam 7 évet de csödbe ment egy másik városba.Jelenelg autöszerelöi munkát keresek ugyan úgy. 25 éves vagyok és szeretnék már nagyon megint egy jó munkahelyet találni.

[/CENTER]
Aláírás:
Lorenzo Cooper
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.