Lorenzo Badami jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 07. 18.
43
9
V4 karakter
Lorenzo Badami
LV karakter
George Rossy

logo3-2.png


A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Lorenzo Badami
- Születési neve: Lorenzo Badami
- Születési helye, év, hónap, nap: Los Santos 1996.07.28.
- Anyja neve: Adriana (Falcone) Badami
- Személyi igazolvány száma: 363652TU
- Vezetői engedély száma: 770378PY
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-76-702-4377, Lorezno.badami@seemail.com
- Családi állapota: Egyedülálló
- Lakóhelye: Nincs állandó lakóhelyem, jelenleg motel szobában lakom
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: Farmi munkával és urma transz munkával foglakoztam, valamint nemrég bányászként is dolgoztam.
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Komoly munkahelyem nem volt.
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Rugalmas vagyok, jól tudok beilleszkedni, bárkivel megtalálom a közös hangot. Valamint céltudatos vagyok, ha valamit elkezdek be is felyezem
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Két elvárásom van: Kedves kollégák és megértő vezetőség, utazásaim miatt.



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Sziasztok! Bálint vagyok. 16 éves. Külhoni magyar vagyok, egy vajdasági kisvárosban élek, de Szabadkán tanulok. Szeretem az autókat, az autó versenyzést és több sportot is. Legjobban a formulát szeretem, azon belül kb már 6 éve a red bull csapatának szurkolok. Emellett kosárlabdát edzek már több éve. Másik sportok amiket hobbiból űzök a tenisz és a foci. Ezen kívül szeretek gépen játszani. Roleplay és autós játékokat egyaránt. További tudnivaló, hogy játszok LV-n is.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? 3 éve regisztráltam és kissebb nagyobb kihagyásokkal játszottam. 12 875 percet játszottam eddig, de ez folyamatosan növekszik
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Megtetszett a frakció, és szívesen kipróbálnám magam ebben a munkában.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? nem voltam egyben sem.
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Gyorsan tanulok, illetve lelkes vagyok az új dolgok miatt. Csapatba beilleszkedés nem fog problémát okozni számomra.
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: Hetente kb 1000-1500 vagy több percet is tudok lenni. Függ a dátumtól is, mivel lesz 1-2 hét amikor nem leszek
- AccountID?: 226864
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: igen
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték):
 
Utoljára szerkesztve:

Piszke69

Pletykafészek
2019. 01. 10.
875
1 426
22
V4 karakter
Mason Byers
logo3-2.png

Jelentkezési lap: Bírálat
Tisztelt jelentkező!
Ez úton közöljük önnel, hogy a jelentkezési lapját a vezetőség elolvasta és döntést hozott róla, mely értelmében a jelentkezési lapját ELFOGADTUK.
A meghallgatás időpontjai és további információk a jelentkezési minták alatti témában találhatóak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.