Lorenzo Badami jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 07. 18.
40
9
V4 karakter
Lorenzo Badami
LV karakter
George Rossy

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 15, júliusban töltöm a 16-ot.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2 éve regisztráltam a seemta szerverére, azóta kisebb nagyobb kihagyásokkal játszok.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- A kitiltás félreértés volt és meg is oldódott kevesebb mint 1 nap alatt.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Ezt az egy nevet használom amióta először regisztráltam .
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- .
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- tavaly nyáron írtam 1-et szóval ezzel együtt 2 lapot írtam.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- .


2. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Nem voltam eddig eggyik frkacióban sem.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nincsen eddig semmi elért eredményem a szerveren.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Az első indok mindenképpen, hogy irl is érdekel a nyomozók munkája és ezzel valamennyire beletekinthetnék a nyomók életébe. Második indoknak felhoznám azt, hogy szinte bárhol néztem, bárkit kérdeztem, mondta, hogy a vezetőség és a többi tag nagyon kedves. Harmadik és részemről a legutolsó indok, hogy ki szeretném ic próbálni a rendvédelmet és rendvédelmisként rp-zni, mivel kivülről nagyon jól néz ki .
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétköznaponként nem tudnák sokat lenni, mivel kolis vagyok és nem a legjobbak a körülmények, de hétköznapi pár óra megoldható lenne. Hétvégén viszont ez már más lenne, péntek és szombat este kb 4-5 esetleg 6 órát is tudnák lenni.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Szoktam játszani lv-n, de nem vagyok ott sem semmi frakcióban.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nincs még a karakteremnek fórumtörténete, de dolgozom rajta, remélem az NNI-t is beleírhatom.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Lorenzo Badami.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Még nincs állandó lakcímem, - +38-76-702-4377, - Lori.bdm@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem, eddig még nem voltam rendvédelmi frakcióban.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Mivel egy egész államban elismert szervezetről beszélünk, tetszik a munkásságuk, valamint alkalmasnak érzem magam a munkára.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- A nyomozók rendkívül fontos szerepet játszanak a rendvédelmi szervezetek közt, mivel bűnözők és bűnbandák után nyomoznak, kutatnak. Ezzel nyomokat gyüjtenek, amiket sok labori vizsga után tudnak nyilvánosságra hozni és megerősíteni esetleges bizonyítéknak. Nyomozók feladatat a nyomozásokat irányítani, koordinálni a nyomozócsoportokat, valamint dokumentálni minden eggyes fontos dokumentumot, az adott ember/banda ellen.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Nagyon kitartó vagyok, ebben elég egyéninek érzem magam. Mindig kihozom magamból a legjobbat, hogy a kitűzött célomat minnél könyebben és gyorsabban elérjem. Jók a komunikációs képességeim és könnyedén szót értek bárkivel, valamint ami még pozitív, hogy jó megfigyelő vagyok. Sok apróságra odafigyelek ezzel megtudva, különböző dolgokat. A negatív tulajdonságom pedig a düh kezelés. Ezt hoznám fel leginkább problémának, mivel nem minden esetben tudom magam tűrtőztetni és kiszakad belőlem a düh, de ez ritkán esik meg. Egyre jobban törekszem arra is hogy ezek a dühkitörésem teljesen megszűnjön.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Első sorban jelenteni kell a többi rendvédelmi szervnek, kérni a segítségüket. Amikor minden szükséges rendvédelmi szerv helyszinen lenne, kidolgozásra kerülne az egységes terv, figyelembe vennénk az elkövetők viselkedését és a körülményeket. Mindeközben a társszervek biztosítják a területet. Ez után megtörténne a behatolás, valamint az elfogás, viszont mind nagyon óvatosan, mivel az egész akciónak a fő célja az elrabolt személy kimntése.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Lorenzo Badami.
 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező!

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!


((Személyes megjegyzés:Szerezz még tapasztalatot a szerveren.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.