Lorenza von Matterhorn - Sagu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lorenza von Matterhorn >

Panaszolt fél admin neve:
< Sagu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat >



Bizonyítékok:

< Egy videó a pontos esetről.- GIFs - Imgur >



Megjegyzés:

< A fent csatolt videón látszik, hogy velem szemben szabályszegést követtek el, mivel éles lőfegyverre kaptam sokkolást. • A rendvédelemnek engedélyezett az éles fegyverrel rendelkező támadóra való sokkolás amennyiben a szituáció nem veszti el realitáshoz való közelségét. A videón látszik, hogy a sokkolás előtt a fegyver szemből volt rátartva, innentől kezdve elveszíti a realitását, mivel a sokkolástól elsülhet a fegyver ezáltal saját maga életét veszélyezteti. Ezt követően kaptam a sokkolást és pont akkor cseréltem fegyvert(mivel a deagle-val nem tudtam lőni, pedig volt hozzá egy kevés lőszerem még, ezt ott az ügyön meg is beszéltük, ezért váltottam fegyvert)és kezdtem el lőni, semmi sokkolás animációt nem kaptam róla, csak annyit, hogy a chat-re kiírta a scrip-t amire az volt a válasz, hogy az bőven elég, mert figyelmeztetve lettem, de elnézést kérek nekem olyan tudásom, hogy lőjek valamint a chat-re is figyeljek közbe. A büntetésem erre 500 perc sokkoló buggoltatás volt. Kérdem én jogos olyan "buggoltatásra" szankciót adni ami egyrészt véletlen történik, valamint tudomásom se volt erről a bugról. Mivel teljesen off szitúáció történt én hajlottam volna egy rerp-re, úgy hogy nyugodtan bevihetnek az NNI-sek, de erre azt a választ kaptam, hogy nem szeretnének rp-t folytatni(pedig ha bug történik szerintem ez lenne a helyes megoldás) innentől pedig már jött is a szankció. Az ügyhöz a bíráló admin, valamint a panaszolt személy szólhat hozzá. >
 
Utoljára szerkesztve:

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
Szia.

Látszik a videón is, amit ott is elmondtam, hogy Ayden Brooks előbb vette elő a sokkolót, mint Te a Deagle-t és utána elkezdtél futni előle. Végig rád volt fogva a sokkoló utána megfordultál és kaptad a sokkolást. Nyilvánvalóan ha már a sokkoló a kezében van és fogja rád, akkor nem teszi el és veszi elő az élest, mert akkor amíg nincs nála a fegyver, addig védtelen és simán lelőheted.

Sokkolásnál azon kívül, hogy kiírja chatre van egy effekt is, hogy elfehéredik a képernyőd, amit nem tudtál semmivel bizonyítani, hogy nem volt, ezért nem tudtam vele mit kezdeni. Pont abban a pillanatban vetted elő az M4-et, amikor lesokkolt Ayden és utána lelőtted.
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
1.A sokkolás előtt pár mp-vel már rá volt tartva a deagle, tehát ezzel veszélyezteti a saját életét, tehát elveszíti a realitását ezzel. Kicsivel előbb vette elő a sokkolót, s amikor látta, hogy én veszem elő az élest bőven lett volna ideje cserélni neki is éles fegyverre szóval ez nem mentség.
2.A buggoltatásra megint kitérnék, mivel ne haragudj de egy szerver bug-ot nem nekem kéne bizonyítani, hanem ilyenkor egyből újra rp, mert erről nagyon nem tehettem, hogy nem mutatott semmit."elfehéredik a képernyőd" fehér képernyővel meg nyilván nem tudom fejbelőni az illetőt.
3. Egy véletlen, nem ismert bug-ra, 500 perces AJ-t adni szerintem megint csak nem helyes eljárás, mivel folytatni kellett volna az rp-t, de jól tudod, hogy én mondtam ts-en, hogy akár be is vihetnek engem nem érdekel, mivel nem direkt csináltam.
 

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
Az első lövésénél fordultál meg az már más, hogy nem talált el téged, de ha elkezd lőni, akkor nem fog közben fegyvert cserélni, azért, mert nálad éles van.

Bizonyíték nélkül nem tudom figyelembe venni azt, hogy neked nem volt effekt.

A másik fél azt mondta, hogy nem szeretnék veled folytatni azok után az RP-t, hogy lesokkolnak és sokkolás után előveszed az M4-et, majd fejbelövöd őt.
 
  • Tetszik
Reactions: König

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Jó én most nem szeretnék itt vitatkozni, inkább szeretnék igényelni egy TS3 megbeszélést amennyiben mindenkinek jó.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Szóval , ha valaki lesokkol és pontosan talál el nem lesz az,hogy te még utána lövöldözöl , mivel a chatben kiírja,hogy "sikeresen lesokkoltad xy játékost" és nem hinném hogy rosszul írná ki.
Viszont nem értelek Sagu , hogy ez mikor volt reális kereteken belül mivel ahogy látható akkor lőtt rá deagle-el és ez sehol sem reális ,hogy valaki lő rám egy éles fegyverrel , én meg szemből lesokkolom..

Sagu , szóbeli figyelmeztetésben részesítelek mivel a másik játékos nem kapott szankciót.
Ha bármi kérdésetek van, akkor megtaláltok TS-en.

Zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.