Lorenz Crime Family frakció fejlesztés.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
[Frakció fejlesztési kérelem]

Neved:
Droogo


Frakció neve:
Lorenz Crime Family ezt szeretnénk leváltani Vellazerine Shqiptare-ra (albán maffia.)

Ha lehetséges akkor TS-en is át kéne írni a rangot illetve F3.

Map kérelem:
Régi NAV HQ, nemrégi Silent Squad HQ(itt persze azt az interiort szeretnénk kérni ami jelenlegi hq-n van.).


Skin kérelem:
~


Jármű kérelem:
Jelenleg rendelkezünk:

1db BMW M5 F10
1db BMW M5 E60
1db AUDI RS4
1db MITSUBISHI EVO
Amit kérnénk:
M5 e60 és az evo kivétele
2db Range Rover
2db Mercedes G65
2db Ford Raptor
A jelenlegi F10 mellé még 2db-ot
És egy yankee-t RP-hez
A Yankee-n kívül az összeset legalább 4db venommal szeretnénk

Megjegyzés:
Nagyon lerágott ez a név már, mindenki tudja szerintem, hogy miért szeretnénk nevét váltani. Tamási úrral beszéltem, ő mondta, hogy írjam meg a frakció fejlesztést.

Ha valami gond akad, bármelyik frakció tagnak szóljatok és ő élér engem ha én nem vagyok elérhető TS-en.
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Név ide vagy oda lényegen szerintem nem sokat változtatna. Ahányszor meglátok egy lorenz-t nagy kaliberrel van. Szerintem ha más név is lenne nem változna sok minden.
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Nem oktatásra meg a beefre vagyok kiváncsi egy frakció fejlesztés kérelem alatt, illetve ha beszéltek, hogy így lorenz, meg úgy lorenz járjatok utána kicsit a dolgoknak miért lett ilyen a frakció az elmúlt időszakban.
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
ezek csak az igazságok...
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted és guido.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Itt nem is arról van szó, hogy F10 meg Venom meg minden, hanem arról, hogy ameddig én SCCS-es voltam, egyetlen egy Lorenzest nem láttam úgy, hogy vagy AK, vagy M4 vagy Mesterlövész nem lett nála. Ergo a legjobb combo a Gold MP5, Gold TEC-9, Rövid csövű, na meg a Gold M4.
Minden esetre sok sikert kívánok a frakcióhoz. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted és Zacsii
A

attila516

Nem hinném hogy ez a fejlesztés valamin is változtatna , úgy járkáltok mint ha armysok lennétek lassan már nagyobb fegyver arzenál van nálatok mint a katonáknál
 
  • Tetszik
Reactions: Oliver és Joshua

Archer

ExGameAdmin [5]
2019. 02. 02.
726
545
20
forum.see-game.com
V4 karakter
Thomas T Clarence
Most ezt nem rosszból, de nem tudtok a múlton tovább lépni és a jelenbe lépni? Még mindíg mindenki itt van lemaradva, hogy Shifty-ék még amikor ők vezették, akkor milyen egy rossz frakció volt, mert Boyka meg Nikolaj lövöldözött. Meg ez a ''beef''-elgetés pár hozzászólással feljebb, ez kb 12-13 éves szint, ahoz képest, hogy Osiel tudtommal már dolgozik, és amikor például övé volt az LZ régebben, akkor az LZ sem volt a legjobb frakció. Mikor még nem olvastam el akkor még az LZ pk-t, akkor is tudtam, hogy nem egy olyan jó frakció, de mikor megláttam, már még rosszabb volt a gondolatom LZ-ről. És nem mindig csak az LCF-et kell beefelni, szidni, lenézni, mert nem csak az az egy frakció van, ami valamiben hibáz, rendvédelem is hibázik, hogy derbyzik üldözésnél ( tisztelet a kivételnek ) de én azt is megértem, hogy miért, azt is letudnám írni 10-15 sorban, hogy miért, mert én is voltam sokáig rendvédelmis, leginkább N.A.V-ban voltam legtöbbet, de másik legál frakciókban is megfordultam. Én azon túl tudok tenni, hogy a rendvédelem 1-2 olyan tagja aki derbyzni szokott, akkor én azt megértem, és túl tudok rajta lépni, nektek és túl kellene, és nem csak a múltra gondolnotok. IMeg ha frakciókat kellene valamiben beefelni, szidni, lenézni vagy bármi ilyesmi, akkor én is tudnék párat, hogy melyik frakció miket csinál. Lépjetek ezen túl légyszives. Itt van a jelen, uraim.

UI: Köszönöm, ha vetted a beefelgetős idődből elvevő fáradtságot, és elolvastad ezt az üzenetet, ha találtok benne helyesírási hibát, akkor azért is nyugodtan, oltsatok szarrá, mert én is emberől vagyok, és hibázhatok!
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Ha már felhoztad az l.z.-t. A a pk egy bosszú pk volt, mert akik pk-t tettek ők akartak leaderek lenni(vagy 7 en). De amikor én csináltam egy emberrablást los zetassal és úgy csináltuk ahogy én akartam még is azt mondták hogy Los zetas az egyetlen frakció ami rp-zni akar, azóta már az is... de mind1.
 

Archer

ExGameAdmin [5]
2019. 02. 02.
726
545
20
forum.see-game.com
V4 karakter
Thomas T Clarence
Rendben, akkor úgy volt, ezen is túl léptünk még annó mikor ez volt az LZ-vel. Most is így kéne tenni, hogy a multat tegyük félre és a jelent nézzük
 

Mézön

Pötyögtető
2019. 01. 10.
533
215
LV karakter
Paul Ryder
V2 karakter
Manson R Ramsay
Most ezt nem rosszból, de nem tudtok a múlton tovább lépni és a jelenbe lépni? Még mindíg mindenki itt van lemaradva, hogy Shifty-ék még amikor ők vezették, akkor milyen egy rossz frakció volt, mert Boyka meg Nikolaj lövöldözött. Meg ez a ''beef''-elgetés pár hozzászólással feljebb, ez kb 12-13 éves szint, ahoz képest, hogy Osiel tudtommal már dolgozik, és amikor például övé volt az LZ régebben, akkor az LZ sem volt a legjobb frakció. Mikor még nem olvastam el akkor még az LZ pk-t, akkor is tudtam, hogy nem egy olyan jó frakció, de mikor megláttam, már még rosszabb volt a gondolatom LZ-ről. És nem mindig csak az LCF-et kell beefelni, szidni, lenézni, mert nem csak az az egy frakció van, ami valamiben hibáz, rendvédelem is hibázik, hogy derbyzik üldözésnél ( tisztelet a kivételnek ) de én azt is megértem, hogy miért, azt is letudnám írni 10-15 sorban, hogy miért, mert én is voltam sokáig rendvédelmis, leginkább N.A.V-ban voltam legtöbbet, de másik legál frakciókban is megfordultam. Én azon túl tudok tenni, hogy a rendvédelem 1-2 olyan tagja aki derbyzni szokott, akkor én azt megértem, és túl tudok rajta lépni, nektek és túl kellene, és nem csak a múltra gondolnotok. IMeg ha frakciókat kellene valamiben beefelni, szidni, lenézni vagy bármi ilyesmi, akkor én is tudnék párat, hogy melyik frakció miket csinál. Lépjetek ezen túl légyszives. Itt van a jelen, uraim.

UI: Köszönöm, ha vetted a beefelgetős idődből elvevő fáradtságot, és elolvastad ezt az üzenetet, ha találtok benne helyesírási hibát, akkor azért is nyugodtan, oltsatok szarrá, mert én is emberől vagyok, és hibázhatok!
Sajnos nincs nagy különbség a "múlt" között.
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Halihó! Nem véleményt akarok nyilvánítani de tényleg ez a név miatt előítéletesek az emberek bevallom énis sokszor látok Lorenzest nagy kaliberrel de ha Droogo ezt megváltoztatja és egy nagyobb RP-s frakciót megcsinál,akkor teljes mértékben támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Semmi sem a néven múlik. Ha meg akarnának változni, akkor ahhoz nem kell semmi féle frakció fejlesztés.
 
  • Tetszik
Reactions: Joshua

Oliver

Újonc
2019. 01. 10.
29
22
V4 karakter
Vito Scalia
Úgy , hogy ugyan úgy te is azt a szintet képviseled , csak nem Lorenzként :) Sosem fogom megérteni , hogy egy járőrnek alapból minek nagy kaliber.
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Sokszor én is bánom hogy járőrözés közben nem lehet nálam nagykaliber. Hogy miért? mert ha olyanokkal tűzharcba keveredsz akiknél nagyaliber van mp5 lószart sem ér, főleg 15-20 méterről. ÉS az esetek 95% ban nagykaliberrel kerülünk szembe.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.