Lorenz Carmine jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZoTya_

Újonc
2021. 07. 15.
1
1
V2 karakter
Chris Monroe
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ ZoTyának,15 életévemet töltöm.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~Na3-4éve kezdtem,új karaktert kellett csinálnom igy 1000perccel rendelkezem jelenleg. (új gép) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/DxhSmG4~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi szinten 11-12 órát,Természetesen tudnám.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Varga Zoltánnak hívnak 15 életévemet töltöm jelenleg és szeretem a focit.Sokat szoktam játszani bennem van a csapatszellem,küzdő vagyok.Imádom a kocsikat és az MTA-t.RP-zni szerintem jól tudok és szeretek is..Mivel idén ballagtam,és hát Autószerelönek tanulok tovább,igy a jelenlegi tudásomat játékban is szeretném csinálni,napi szinten járok egy autószerelö céghez,ahol mindennap újabbnál-újabb dolgokat tanulok.Hallgatnék a munkatásaimra és kérésre hajtanék végre feladatokat szívesen egyből és gyorsan.Rám lehet terhelni birom a munkát és a feladatokat,mármint nem lenne baj több feladat egyszerre sem.Helyesen fogalmazok és nagyon érett gondolkodásom is van.Kreatív vagyok ,tisztában vagyok a Fix&Drive szabályzatával és szerintem minden feltétel megfelel,de persze ezt ti döntitek el.TS 3-om van és mikrofonom is.Szeretek rollerezni és jól is tudok,extém szinten szoktunk rollerezni haverjaimmal. Köszönöm,hogy idöt forditottatok a lapom elolvasásához,remélem elnyerte tetszéseteket,további szép napot/estét. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Lorenz Carmine ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos korház,1991.02.01 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ gépjármű mechatronikai technikus ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~Igazából szeretném magam kipróbálni szerelőként is és megismerni a szerelő rendszert. És mint említettem,autószerelönek tanulok tovább.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Lorenz Carmine becses nevem jelenleg 25 éves vagyok.Apukámat Lorenz Alfonz-nak hívták de sajnos 2015 ben elhunyt,anyukámat Perdio Marianak hívják és jelenleg vele élek.Sok barátom van és velük szoktunk menni szórakozni vagy dolgozni.Egy bányában szoktunk álltalába dolgozni a barátaimmal és hát nem rosszul keresünk de azért nem is azt mondom hogy jól,de valahogy élnünk kell ezért dolgozunk meg hogy ne halljunk éhen.Mindig megizzadunk a bányába ,mert ugye nem egy könnyű meló de utána egyből haza megyünk lefürdünk aztán találkozunk valahol és elmegyünk focizni.Ez lennék én! ~

Aláírás:
Lorenz Carmine
 
  • Imádom
Reactions: domszyka

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.