Lorenz Carmine jelentkezési lapja. [Helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

veszti

Újonc
2019. 06. 18.
9
3
V4 karakter
Martin Braden

l.php

xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: [/COLORLorenz Carmine
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: Új karaktert kellett csinálnom. (1000perc)
IC SZINT: [Új karakter] 3

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https:confused:/imgur.com/a/DxhSmG4

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK,Nav,Hells Angels,Yakuza
TÁVOZÁSAID OKA: Mindegyikböl kiléptem
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 10-11 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 11-12 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Természetesen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Varga Zoltánnak hívnak 15 életévemet töltöm jelenleg és szeretem a focit.Sokat szoktam játszani bennem van a csapatszellem,küzdő vagyok.Imádom a kocsikat és az MTA-t.RP-zni szerintem jól tudok és szeretek is..Mivel idén ballagtam,és hát Autószerelönek tanulok tovább,igy a jelenlegi tudásomat játékban is szeretném csinálni,napi szinten járok egy autószerelö céghez,ahol mindennap újabbnál-újabb dolgokat tanulok.Hallgatnék a munkatásaimra és kérésre hajtanék végre feladatokat szívesen egyből és gyorsan.Rám lehet terhelni birom a munkát és a feladatokat,mármint nem lenne baj több feladat egyszerre sem.Helyesen fogalmazok és nagyon érett gondolkodásom is van.Kreatív vagyok ,tisztában vagyok a SCCS szabályzatával és szerintem minden feltétel megfelel,de persze ezt ti döntitek el.TS 3-om van és mikrofonom is.Szeretek rollerezni és jól is tudok,extém szinten szoktunk rollerezni haverjaimmal. Köszönöm,hogy idöt forditottatok a lapom elolvasásához,remélem elnyerte tetszéseteket,további szép napot/estét.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Igazából szeretném magam kipróbálni szerelőként is és megismerni a szerelő rendszert. És mint említettem,autószerelönek tanulok tovább.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszönöm,hogy elolvastátok további szép napot/estét.



Antoon válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
Nem megfelelően kitöltött minta.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.