Elutasítva Lolota Daequen-Alma

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lolota

Újonc
2024. 09. 21.
2
0
V4 karakter
Lolota Daequen
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Válaszod Lolota Daequen

A ban időpontja:
Válaszod 2024.09.13 01:41

A ban időtartama:
Válaszod 2 hónap

Admin neve, aki bannolt:
Válaszod Alma

A ban oka:
Válaszod indokolatlan menekülés,PG,NonRP

Amiért szeretnéd az unbant:
Válaszod nagyon szeretnék már játszani 1 hónap eltelt amit nehéz volt kivárni és szeretnék visszakerülni a szerverre ezért vettem egy drága gépet mert csak ezen a játékon játszok és már borzasztóan várom hogy visszakerüljek a szabályzatot átolvastam vagy 1000-szer hogy jobban oldjam meg a szituációkat és jobb játék élményt nyújtsak a többi playerel szemben is nagyon szeretnék vissza kerülni mert nem telnek a napok ezt az egy hónapot is kivárni nehéz volt nagyon megbántam amit tettem és remélem kaphatok még 1 esélyt mert nagyon szeretnék játszani

Megjegyzés:
Válaszod Egy hónap telt el a remény nem halt meg még bennem beszéltük hogy sok időt a bányába töltöttem a 10 szintből 7 a bányába töltöttem és valóban hibás voltam elismerem de mindenki megérdemel még 1 esélyt úgy hogy szépen kérem 1 esélyt had kapjak már egy hónap el telt még egy hónap nagyon sok idő nagyon szeretnék játszani a barátaimmal átolvastam a szabályzatot is nagyon sokszor és szeretnék vissza kerülni a szerverre köszönöm hogy foglalkozol az unban kérelmemmel

 

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
651
2 331
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Teamspeaken beszéltünk, sajnos meg kell várnod a kitiltás lejárati idejét.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.