Lolita Hayes jelentkezés lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsigulis

Barangoló
2019. 03. 22.
77
46
V2 karakter
Tatyjana Szolovjov
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Lolita Hayes ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2020-04-08 , 8200 perc~

Hanyas szintű vagy?
~ 13 ~

Milyen idős vagy?
~ 30 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Mint a regisztrációm ideje is mutatja nem olyan rég kezdtem ezt a szervert , ám nem ez az első szerverem . 6 év RP tudás van a hátam mögött nagy RP szerverek részvételével . Voltam szinte minden FK-ban már többek közt szerelő is . ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Ezen a szerveren még nem voltam . Utolsó Frakcióm 2 hónapja volt más Szerveren . ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék egy jól működő csapat tagja lenni ahol összetartva segitjük egymást . Én úgy tudom és úgy láttam hogy a szerelőknél találhatom meg azt az életvitelt amit jelenleg szeretnék RP-zni . Szeretnék új embereket megismerni ami valjuk be a szerelőnél jó pár megfordúl . Szeretnék mindenben segiteni az embereknek hogy gyors és jó szerelést tudjak nekik nyujtani mind a szerelőtelepen és úgyszint vontatás terén .~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 5-6 ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem volt https://imgur.com/a/kR4owlN ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/kR4owlN Igen voltam egy félre értés miatt amit nagyon meg is bántam de mint a képen is látható 1 Jail van ami a rovásomon van . Ebből tanultam és megértettem hogy az amit tettem más szervereken lehet ám itt nem engedélyezett .~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Karesznak hivnak a barátaim és a család tagjaim egyaránt . Mint a korom is elárúlja inmár nem az iskolás éveket töltöm , sokkal inkább a munkás korszak beköszöntével hajtom az igát . Szeretek vezetni és a barátaimmal házibulikat illetve bográcsozásokat tartani és élvezni a kis életet . Az RP szerverek már rég az életem egy része , sok Frakciót megjárva sok tapasztalatot szerezhettem , sok szituációt kellett megoldanom Leader ként is . Szeretek csapatban dolgozni és egy erős egységet alkotva hatékony munkát végezni , segiteni másoknak amiben csak tudok . Amit nem szeretek , ha az embert a háta mögött köpködik avagy kibeszélik . Szerintem ha valaki oda áll a másik elé és elmondja mi tetszik illetve mi nem tetszik azzal mutatja meg mekkora ember is . Tudom kezelni a feszültségeket , nem mondanám magam hirtelen haragúnak .~
 
Utoljára szerkesztve:

Dagee

?
2019. 04. 13.
29
22
Debrecen
V4 karakter
Armandi Zaid
LV karakter
Armandi Zaid
V2 karakter
Zef Krasniqi
TÁMOGATOM! Össze szedett lapot írt, az a 6 év rp tudás mögötte van ez látszik is a játékba mikor rpzik. Szerintem meg ér egy próbát. ;)
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Zsigulis és Lacko

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük a holnapi napon 15:00-kor keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.