Lola Rose Mia Jelentkezése FixDrive-ba[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TG Romero

Újonc
2021. 03. 22.
17
30
Sepsiszentgyörgy
V2 karakter
Mia Kearney
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Szilly-nek 15 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ pár honapja 5515 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen persze Mindt 2-vel ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 10-8-15 óra kb ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Szilinek hivnak 15 éves vagyok.Erdélyben Élek Sepsiszentgyörgyon 10 évet sportoltam 6 évet Birkoztam 4 évet Box,K1-eztem 4-5 Éve Mta-zok 4 éve SeeMta Szervereken 1 évet meg minden szerveren. 7.osztályos vagyok (nem vagyok Évesztes). Szeretek DownHill-ezni Falun Laktam 10 évet. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Lola Rose Mia ~


Születési helye, ideje:
~ 2000.05.02 Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert Szerelő Szakmám van És a csapatmunkáért meg a közöségért ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Lola Rose Mia-nak hivnak 20 éves vagyok Autoszerelő szakot végeztem Nagyon Szeretek Vezetni Vontatót Mikor autot szerelek Vissza emlékszek mikor még Annó Nagyapám Tanitot Hogy Ez miaz Mit hogy kell szerelni ,Hogy hova kell rakni az alkatrészeket. Ő tanitodta meg hogy mi milyen Szerszám. Az autoszerelő szakot nagyon hamar és könyen végeztem el mert nagyapám megtanitodta a dolgokat És majd mikor Onokám lesz énis Akkarom Tanitani az autószerelő munkáját ~

Aláírás:
Lola Rose Mia
 
Utoljára szerkesztve:

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.