Lola Martinez S.G.H. jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Lászlónak hívnak, 16 éves vagyok és 10. osztályos. Szolnok megyén belül egy kis városban élek. Nem máshol mint Tiszaföldvár. Ahol én élek arra szerencsére páran laknak ezért mondhatni "tanyán" élek. Azért is mondtam hogy "tanyán" élek mivel egy kisebb gazdaságunk van ahol van pár darab traktor és jószág. Emellett van egy nagyobb akácfa erdőnk és egy gyümölcs kertünk. Elég mozgadalmas az életem, mivel mint említette állatokat is nevelünk. És ugye bár sokat kell ilyenkor a(z) gyümölcsfákra fordítani ezért elég sokat traktorozok. Ennyit tudok elmondani a környezetemről. Most akkor jöjjön amit még tudni kell rólam. Hobbiaim: Mivel elég sokat traktorozom akár milyen formában is ezért a traktorozást is hobbinak veszem. Ez mellett még benne vagy a TVSE foci csapatban is immár 9. éve kapuskén. Emellett heti 1-2 MMA, Földharc, K1, K2, Köredzés és a többi persze nem mindegyikből hanem ahogy az edzőnek van kedve azt csináljuk. Szoktam eljárni horgászni is. Mivel mint már említettem 10. osztályos vagyok, így már nemsokára meglesz a jogosítványom T- kategóriára is. Mostanában elég sok időm van játszani a szerveren mivel a szezon még nem indult be. És úgy érzem szezon közben is lesz elég időm játszani a szerveren.

Mióta játszol a szerveren?

2019 vége felé.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

- SCCS tagja 2020 eleje körül
-OKF tagja 2020 vége körül
-ORFK tagja 2022.12.26 óta.
-Sok rp tapasztalat
-Sok új barát.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Csak legális frakció tagja voltam eddig a szerveren.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Nem, nem voltam még.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Tulajdonképpen szeretek segíteni az embereknek. A szerveren már rég óta jelen vagyok. Egyéb szerepeket betöltve. Szigorú vagyok, ugyanakkor megértő, támogató, kitartó személyiség. Ha akarok valamit abba rengeteg energiát és időt bele fektetek. A jobb eredmények érdekében.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

A fent említett dolgok/tulajdonságaim előnyére vállhatnak a S.G.H feladat végzésére. Több éves tapasztalatom és több ezer játszottpercem van a szerveren és engemet még az motivál az S.G.H feladatában hogy vannak "kihívások, És az hogy tudok segíteni az embereken is és az adminokon is egyaránt. Szeretek szembe állni a kihívásokkal, és tanulni belőlük. Persze az is motiváló hogy egyszer admin is lehetek akár.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Hétköznap 3-5 óra hosszát, hétvégén pedig 4-8 óra hosszát tudok a szerveren tölteni.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Természetesen szólnék neki, hogy ne csinálja mivel szabálytalanság amit elkövet. És jelenteném egy adminnak, hogy figyelje mivel szabálytalanságot csinált.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Mindenesetre megpróbálnám őket "megnyugtatni" minden esetre szólnék nekik hogy, szabálytalanságot követtek el. Ha nem fejezik be akkor jelenteném egy adminnak.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Elmondanám az illetőnek mindenféle képen, hogy amit szeretne ahhoz adminisztrátorra lesz szüksége. Mivel én ebben az ügyben nem tudok segíteni.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Első sorban szólnék neki, hogy ne hirdessen ilyet, mivel tiltja a szabály. Ha továbbá is szabálytalanul hirdet szólnék egy adminnak.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Írnám neki hogy, következőleg fejtse ki az rp-t mivel, ebben a formában hanyag rp-nek számít. PL: /do beveri a fejét, de nem esik nagy baja mivel visszarántja az öv.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Vissza adnám neki minden esetbe és szólnék neki hogy ezt nem szabad, majd értesítenék egy admint.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Első sorban megpróbálnék utána járni minden esetre. Ha nem találnám a kérdésre a választ akkor megkérdeznék egy S.G.H társat, hátha ő tudna segíteni a kérdésben.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Írnám neki, hogy ne kéregessen mivel szabálysértést követ el ezzel, amiért szankció is járhat.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Hogyha éppen egy "kisebb" rp-ben veszek részt ahol nem vagyok annyira fontos, akkor mennék neki segíteni. Ha viszont van másik S.G.H a szerveren és én fontos vagyok a(z) rp-ben akkor megkérném rá hogy, kérje már meg a másik S.G.H-t mivel fontos rp-ben veszek részt. Természetesen hogyha nagyon fontos akkor mennék minden féle képen.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza:
Elsőnek és szerintem legfontosabb helynek tartom a városházát. Mivel minden iratot ott tud kiváltani, a munkát ott tudja felvenni. Miután végzett, kiváltotta a személyes okmányait, és felvette a neki szimpatikus munkát elkísérném a(z) autósiskolához.

Autósiskola:
Másodiknak
az autós iskolát választottam, mivel nagyon fontos hogy meg legyen a jogosítvány. Mivel ha esetleg egy rendőrrel találkozik ne büntesse meg, mivel kezdőként nem egy kellemes érzés ha megbüntetnek. Miután végzett a jogosítvánnyal, amelyet sikeresen letett utána elvinném a plázába.

Pláza:
Harmadiknak a plázát választanám. Mivel a plázában meg tud mindent venni, ami alapvető Pl: telefon, rádió, horgászbot, kaja, stb.. Miután megvett mindent ami kellhet neki, elkísérném a ruhaboltba.

Ruhabolt:
Negyediknek a ruhaboltot választottam. Ha esetleg nem tetszik neki az a ruha ami rajta van/ szeretne kiegészítőt venni, akkor minden féle képen elkísérném, és bemutatnám neki a ruhaboltot. Miután kiválasztotta amit szeretne (ha kiegészítőt vesz elmondanám hogy tudja beállítani) majd elkísérném az autókereskedéshez.

Autókereskedés:
Ötödiknek az autókereskedést választottam. Azért kísérném el ide, mivel olcsóbban tud venni egy járművet magának amivel el tud menni A pontból B pontba. Majd miután kiválasztotta a megfelelő kezdő járművet elkísérném őt a szerelőtelepre.

Szerelőtelep:
Hatodiknak
a szerelőtelepet választottam. Azért választottam a szerelőtelepet, mivel ha esetleg lerobbanna a gépjárműve, akkor tudja hova kell jönni. Megmutatnám neki ott, hogy hogyan tudja értesíteni a vontatósokat ha lerobban a járműve a telefonon. Majd elmondanám neki, hogy olajcserét, forgalmi engedélyt itt tud kérni és elmondanám neki, hogy kettő darab van a szerelőtelepből. A másik szerelőtelep SF-ben található meg. Ott is ugyan ezeket tudja. Viszont ha az egyik szerelőtelepen nincsenek akkor lehet hogy a másik szerelőtelepen vannak. Végül, de nem utolsó sorban a korházat mutatnám be.

Korház:
Hetedik
helyre a korházat raktam be. Mivel, akármi történik akkor ide kell jönnie, és segíteni fognak rajta. Ha van elérhető mentős. Akármilyen sérüléssel ide kell fordulni. És elmondanám neki hogy telefonon tudja őket értesíteni ha történik bárkivel bármi, vagy hogyha saját maga bajba esik akkor is. Majd ha végeztünk ezekkel elkísérném a munkahelyre, és egy gyors talpalót csinálnék.

Munkahely:
Nyolcadik
helyre a munkához való hozzá állást/kezdés választottam. Miután megérkeztünk az adott munkahelyre, segítenék neki elindulni, hogy mit-hogy csináljon. Majd miután megmutattam neki, mondanám hogy vegye át és mutassa meg, hogy megbizonyosodjak hogy tényleg tudja-e hogy mit-hogyan is csináljon és ne vágjon bele semmibe se úgy, hogy ne tudja. Inkább kérdezzen mint hogy hülyeséget csináljon.





Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat:
Én szabadidős tevékenységnek a horgászatot mutatnám be. Az első nagyon fontos dolog, ami nélkül el sem lehet kezdeni az a pénz. Meg kell legyen a kellő összeg arra, hogy megvegyük minden terméket ami szükséges a horgászathoz. Amik nélkül el sem lehet kezdeni a horgászatot: Úszó, damil, orsó, horgászbot, és egy kis kaja legyen nálunk mindig. És ami szükséges még az nem más mint a bottartó. A bottartóra rakjuk rá a felcsalizott botot, és amint síbol kapás van. Na de ne siessünk ennyire előre. Ezek előtt szükség lesz még csalikra és egy horgász lexikonra. A lexikon azért fontos mivel meg tudjuk benne nézni, hogy melyik hal milye csalira kap rá. És még egy dolog az a horgász engedély. Nagyon fontos a horgász engedély, mivel hogy ha nincsen és kijönnek ellenőrizni akkor megbírságolnak ha nincsen horgászengedélyünk. Miután ezek az alapvető dolgok megvannak, bepattanunk a kocsiba, majd lemegyünk horgászni. A kocsi azért fontos mivel amit ki fogunk halat, abban tudjuk tárolni. Van egy horgászhely a Palomínónál lévő horgásztó ahol van rögtön hal átvevő hely. Miután le értünk a kiválasztott horgászhelyre az I betű megnyomásával előhozzuk az inventoryt majd az m betű lenyomásával előhozzuk az egeret. Miután ezzel meg vagyunk rányomunk a barlácsoló részlegre, megcsináljuk a horgászbotot, majd felcsalizzuk és készen is állunk a bedobásra. Majd elővesszük a botot, (ennek a művelete: m betű lenyomva előhozzuk a kulzort, és az i betű megnyomásával pedig előhozzuk a(z) inventoryt. Majd ezek után jobb click a botra majd ez a folyamata a horgászbot elővételének.) majd a kulzort lenyova hosszan bal click és egy csúszka előjön majd, ott tudjuk megnézni hogy mennyire messzire akarjuk bedoni a horgászbotot. Majd ha bent van lerakjuk a bottartóra. (ennek elővétele: Inventory, m betű majd jobb click a bottartóra) és még mindig a kulzor módba maradva lerakjuk a bottartót egy nekünk tetszőleges helyre, rárakjuk a botot bal clickel. Majd ha esetleg kapásunk lesz akkor azt észre vesszük mivel sípolni fog a bottartó. Ebben az esetben kulzor módban jobb click a botra, majd a kezünkbe vesszük, és kilépve a kulzor módból el is kezdhetjük a hal "fárasztását." Miután kilépünk a kulzor módból pár másodpercen belül előjön egy minigame, ahol, a kicsi fehér vonalat a középső zöld részben kell tartani. Miután sikeresen megcsináltuk, megkapjuk a halat amit le tudunk adni a leadónál. Minden halfajtáért más és más összeget kapunk. Arra nagyon kell figyelni hogy legalább 6 kg szabadhely legyen az inventoryban mivel, a legnagyobb hal akár 6 kg is lehet. Ha nincs elég hely nálunk akkor nem kapjuk meg a halat.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Kamionos munka:

Első sorban el megyünk város házára, fel vesszük a munkát, és kiváltjuk az ADR papírt ami elengedhetetlen ehhez a munkához. Majd miután kész vagyunk el megyünk Blueberry-be (a térképen kis teherautó mutatja) és belemegyünk a blip-be ahol tudunk kamiont bérelni. Miután kibéreltük a kamiont, elmegyünk San Fierroba a DPD-hez, ahol besétálunk a műszakvezetőhöz és a kulzor módban rákattintunk jobb klikkel, majd kiválasztjuk a pótkocsit amit elvisszük a kiválaszott helyre. Csak olyan pótkocsit tudunk vinni, amilyen szinűek vagyunk, vagy az alatt. Miután kiválasztottuk a pótkocsit elmegyünk a lerakó ikonhoz, beállunk és úgy hogy züld legyen, mert csak akkor engedi leadni a fuvarlevelet. Amit az inventoryban az iratoknál lehet megtalálni. És ha megtetszett neki akkor tudja ismértelni ezeket a munkákat amivel növeli a szintjét, és egyre csak több- és több pénzt fog érte kapni.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Növényfarm:

Első sorban a térkép megnyitásával látunk több helyen is famrokat. Ezek közül azt amelyiket akarjuk kiválasztjuk. Elmegyünk oda, és ha van szabad hely akkor ki tudjuk bérleni a farmot. Miután kibéreltük, bemegyünk körül nézünk, és látunk benne kettő ásót, kapát. Ez azért van hogyha van egy haverot, munkásod akkor ő is tudjon dolgozni. Található az asztalon egy kiskönyv, amelyben a jogosultságokat tudjuk szabályozni vagy akár a farm nevét is tudjuk változtatni. Majd miután kigyönyörködtük magunkat vesszük a fáradságot, és elmegyünk a piacra ahol veszünk locsoló kannákat, és vetőmagokat. Egy farmra 40 darabot kell venni teljesen mindegy milyet vesz az ember. Ahogy vissza értünk a farmra bemegyünk a kapát a kezünkbe vesszük, és felkapáljuk mindegyik területet. Majd ha végeztünk ugyan ezt a műveletet megcsináljuk ásóval is. Mielőtt elültetnénk a magokat, ki kell menni a csaphoz megkell tölteni a kannát vízzel (ennek művelete: kulzor módban jobb klikk a kannára és megtölti 1 üres kannából lesz 8 darab kis kocka ami 8 darab részre elég. 1 kanna 1 kg) Majd visszamegyünk a farmra és feláztatjuk a földet. És elültetjük a magot. Majd napi 2-3x megnézzük a farmot, és ha kell újból locsoljuk a jobb termésért cserében. És ha minden nap sikerül akkor nem szárad el a növény ami nagy sikert jelen, és sok pénzt. Majd ha megnőttek a zöldségek, leszüreteljük őket és elvisszük a piacra ahol le tudjuk adni. És ezt a kört többször is meg lehet csinálni


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Igen egyszer voltam. + ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem, nem voltam még + ]

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Abu és Foka

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Mi motivál abban, hogy SGH legyél?


Itt is azt tudom javasolni, hogy ezeket még bővítsd, hisz ezek azok a kérdések amiket egy állásinterjún is feltesznek és ezekkel győzheted meg a HR-est.

A lap többi része ütős, így bízom benne, hogy látni foglak téged SGH-ként. Sok sikert!
 
  • Imádom
  • Hűha
Reactions: PaTKa01 és JohnnyK

Abu

Újonc
2019. 02. 24.
29
35
V4 karakter
Omar Habib Hasssaid
LV karakter
Chris Shaffter
V2 karakter
Patrik De Bracco
Én is csak Támogatni tudom a lapot!
 
  • Imádom
Reactions: JohnnyK

Zsombykah

i'm only yours💖
Támogató
2020. 04. 24.
244
278
V4 karakter
Austin P Pawlowski🇺🇸
LV karakter
Anthony Lawson🇺🇸
Hali.

A rendőrségben való eltöltött idő alatt többször is olyan viselkedést, stílust tanúsítottál amely a szerepedhez nem felelt meg.
Gondolok itt ezekre:
- https://streamable.com/46ky32 (Déli határos story)
- "Lola Martinez ordítja: Anyád dögöljön éhen kutya geci" (Miután ellettél távolítva a frakcióból.)

Emiatt nem tartalak alkalmasnak az SGH feladat betöltésére.
 

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez
- "Lola Martinez ordítja: Anyád dögöljön éhen kutya geci" (Miután ellettél távolítva a frakcióból.)
Szia! Én szerintem, amikor teljesen normálisan kérdeztem meg tőle, hogy most akkor fekete listás lettem? És amikor kimentem a kapunk kívülre olyat mond hogy elintézem neked, nem mellesleg rám volt akadva Dieter mivel amikor kértem ellátást mert el tört a kezem, és az ÁRPÁD-ot kis betűvel írtam meg azért mivel az orvos azt állapította meg hogy ez egy enyhe zúzódás, amellyel tudom folytatni a szolgálatot azt mondja hogy hadjam abba a szolgálatot. Én minden időmet a frakcióra szántam. A frakció mellet nem csináltam semmit. És meg kérdeztem tőle hogy addig lehetek-e portán. Erre meg azt a választ kaptam hogy, akkor adjam át a jelvényemet neki. A másik dolog meg hogy miért nem ő írta ide amikor te ott sem voltál. Ezzel nekem úgy esik le minthogyha azt mondta volna nektek hogy írjátok oda hogy, nem támogatom ez az ügy végett. Részemről ennyit erről. A déli határos Story részben igaz, viszont nem csak én beszéltem így. Mivel véleményem szerint egyedül nem lehet veszekedést kezdeni. Ezért úgy gondolom hogy többen részt vettünk ebben a trágád beszélgetésben.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.