Lola Martinez Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez
CENTER]
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Lola Martinez
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 28.882
IC SZINT: 24

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK,
TÁVOZÁSAID OKA: Leszereltem
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: nem voltam még
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: semmi még

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-7 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Lászlónak hívnak, 16 éves vagyok és 10. osztályos. Szolnok megyén belül egy kis városban élek. Nem máshol mint Tiszaföldvár. Ahol én élek arra szerencsére páran laknak ezért mondhatni "tanyán" élek. Azért is mondtam hogy "tanyán" élek mivel egy kisebb gazdaságunk van ahol van pár darab traktor és jószág. Emellett van egy nagyobb akácfa erdőnk és egy gyümölcs kertünk. Elég mozgadalmas az életem, mivel mint említette állatokat is nevelünk. És ugye bár sokat kell ilyenkor a(z) gyümölcsfákra fordítani ezért elég sokat traktorozok. Ennyit tudok elmondani a környezetemről. Most akkor jöjjön amit még tudni kell rólam. Hobbiaim: Mivel elég sokat traktorozom akár milyen formában is ezért a traktorozást is hobbinak veszem. Ez mellett még benne vagy a TVSE foci csapatban is immár 9. éve kapuskén. Emellett heti 1-2 MMA, Földharc, K1, K2, Köredzés és a többi persze nem mindegyikből hanem ahogy az edzőnek van kedve azt csináljuk. Szoktam eljárni horgászni is. Mivel mint már említettem 10. osztályos vagyok, így már nemsokára meglesz a jogosítványom T- kategóriára is. Mostanában elég sok időm van játszani a szerveren mivel a szezon még nem indult be. És úgy érzem szezon közben is lesz elég időm játszani a szerveren.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? válaszod

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm ha elolvastad!​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.