Lola Martinez Jelentkezése az Fix&Drivehoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnnyK

Barangoló
2019. 12. 29.
81
36
18
V4 karakter
John Theodor
LV karakter
Lola Martinez
V2 karakter
Lola Martinez
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Én a Johnny-Laci becenevet szoktam hasznélni. Jelenleg 16 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019.09.27.e óta jétszom a serveren, és 29.691 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Igen voltam.
~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ hétköznap 2-4 órát hétvégén 3-6 órát legalább. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Lászlónak hívnak, 16 éves vagyok és 10. osztályos. Szolnok megyén belül egy kis városban élek. Nem máshol mint Tiszaföldvár. Ahol én élek arra szerencsére páran laknak ezért mondhatni "tanyán" élek. Azért is mondtam hogy "tanyán" élek mivel egy kisebb gazdaságunk van ahol van pár darab traktor és jószág. Emellett van egy nagyobb akácfa erdőnk és egy gyümölcs kertünk. Elég mozgadalmas az életem, mivel mint említette állatokat is nevelünk. És ugye bár sokat kell ilyenkor a(z) gyümölcsfákra fordítani ezért elég sokat traktorozok. Ennyit tudok elmondani a környezetemről. Most akkor jöjjön amit még tudni kell rólam. Hobbiaim: Mivel elég sokat traktorozom akár milyen formában is ezért a traktorozást is hobbinak veszem. Ez mellett még benne vagy a TVSE foci csapatban is immár 9. éve kapuskén. Emellett heti 1-2 MMA, Földharc, K1, K2, Köredzés és a többi persze nem mindegyikből hanem ahogy az edzőnek van kedve azt csináljuk. Szoktam eljárni horgászni is. Mivel mint már említettem 10. osztályos vagyok, így már nemsokára meglesz a jogosítványom T- kategóriára is. Mostanában elég sok időm van játszani a szerveren mivel a szezon még nem indult be. És úgy érzem szezon közben is lesz elég időm játszani a szerveren. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Lola Martinez ~


Születési helye, ideje:
~ 2000.06.11 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel, mindig is érdekelt a szerelés. És remek lehetőségnek láttam erre a Fix&Drive csapatát. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Magamról
Mint már említettem Lola Martinez-nak hívnak. Jelenleg a 23. életévemet fogom tölteni. Jelenleg, van egy párom 3 éve és van egy 1 éves gyermekem. Egy kis ideig voltam rendőr de mivel már itt a családom, gyermekem nem szeretném kockáztatni az életemet ezért jöttem jelentkezni. Meg édesapámnak meg mondtam, hogy az autó vontatás én is szeretném folytatni és hogy családba maradjon. Mivel édesapám, tatám, nagytatám is ezt a munkát végezte mikor meg született a gyermekük .Persze ennek is meg van a veszélye de nem annyira mint a rendőr vagy a katona. Otthon volt egy kis műhelyünk ahol a kis gyerekeket tanították autót szerelni. Mikor pedig el érték azt a pontot hogy vezetni tudjanak otthon, hátul a nagy kertben tanítottak minket vontatni járművet hogy ennyivel is előrébb legyünk és már majd ne kelljen tanulni ezt. Azt mondta nekem apám és tatám mivel dédtatám nem ismertem hogy, jobb időben elkezdeni. És nem is tétováztak tovább, tanítottak. Persze mondták ők is hogy ha lehet akkor mindegy mikor kezdjük el ha lesz gyerekünk akkor ne kockáztassuk az életünket.
Tanulmányaim:
Általános Iskolában majdnem végig kitűnő voltam kivéve a 6. félévet. Mivel ötödikes koromban félév után elhunyt anyám, és nem szóltak hogy ne rontsam le az átlagomat. Mindig kérdeztem hogy anya hol van, mikor jön. Tudta édesapám hogy ha megtudom lelkileg nagyon lent leszek. Ötödik Osztály-nak vége lett. Édes apám nyár elején elmondta hogy mi lett anyámmal, és hogy nem fog többet visszajönni. Természetesen olyan rossz nyaram még sosem volt. Végig sírtam az egész nyarat próbálták azt hogy ne gondoljak rá. Minden hova vittek de sehol-sem voltam boldog. Édesapám tudta hogy ez lesz de azt hitte hogy nagyon könnyen el tudom felejteni. És hogy a 6. osztályt is kitűnően végig viszem. Hát ez nem így volt az első félévben egy tantárgyam lett gyenge négyes az is az informatika volt. A tantestület ki találta azt hogy egy pszichologus-hoz elküldenek. Sikerrel is jártam. Egyről a kettőre nagyon boldog lettem amikor kijöttem, úgy éreztem hogy egy nagy teher esett le a szívemről. És a tanulásom is vissza ált a normális helyzetre. Hála az égnek a hatodik év végét kitűnően végeztem. Onnan meg egészen nyolcadik Osztályig kitűnő voltam. Persze 7.Osztályba sokat piszkáltak már hogy stréber...stréber. De én ezzel úgy voltam, hogy egyik fülemen be, másikon ki. Jött a Szakiskola .Lehet kicsit flegmán hangzik, de nem is számítottam másra. Azt is sikeresen elvégeztem ott viszont már az átlagom lecsúszott négyesre .De úgy voltam vele hogy fel a fejjel. Utána keresetem egy munka helyet. Az egyik jó barátom mondta hogy most a Büntetés Végrehajtásnál embert keresnek. Na én ezzel a "Summal" neki is vágtam, és jelentkeztem. Sikeresen felvettem mikor rá egy évre elhunyt édesapám. Utána fel is mondtam.
Versenyen való részvétel:
Hát ,Általános Iskolában első osztálytól minden hétvégén Iskolák között volt meccsünk. persze még kicsik voltunk ezért, nem voltak nagy meccseink és akkor még csak bent kiskapura játszottunk .Ötödik Osztálytól viszont ki mentünk nagy pályára és ott kezdtünk edzeni. És felkészülni a hétvégi meccsekre és ott már, nem iskolák közötti meccs volt hanem, megyék közötti meccs volt és 90 perces. Szóval általánosban elég sok érmet, kupát összeszedtem. Közép Iskolában a focit abba kellett hagyjam mivel rendészt volt és sokat vittek minket edzésekre persze ez már megint más fajta volt. Az a lényeg hogy itt már kevesebbet szeretem de, szereztem. Ez mellett édesapám sokszor vitt vontatós versenyre ahol én voltam az aki vontatott és utána meg megcsinálta a kocsit. Ez nyáron volt mindig és ebben a legszebb kupám az Ezüst.
Szabadidős tevékenységem:
Hát itt nincs nagyon mit meséljek, mivel dolgoztam embereknek farmon, és abból jött ám a pénz. Na de, szabad időmben sokat foglalkozom a gyerekemmel és a családommal. Emellett sokat vontattam ,csak már nincs vontatóm.
Sport tevékenységem:
Hát naponta többször edzek keveset, nyújtok és a kisfiammal gyakorlok. Tudom hogy ez nem nagyon fontos de, leírom.
Jövőbeli elképzelés:
Hát ha sikerülne a felvételem akkor persze hosszabb ideig vontatással foglalkoznék. És ha összegyűlik egy adott összeg amire vágyok, akkor meg szépen lassan felmondok persze ez nem mostani elképzelés mielőtt félre értés lenne. És vennék egy vontatós csinálnék egy magán vontatós céget.
Sikereim:
Nagyon sok siker ért az életben. Persze mint mindenki mást is. De vannak az életben azok a nagy sikerek amik egy életbe benned maradnak. Na de nem szeretném húzni a szót, ezért elmondom az igazán nagy sikereimet. Azt viszont bánom, hogy egyikről sincs kép amit csatolhatnék. Nos, még fiatal tinédzser koromban volt az első nagy élményem, mikor a(z) 8.Osztályban el mentünk egy Városi Football meccsre és 1.helyezet ként jöttünk haza. Már az egy nagy élmény volt, és aztán jött a megyei, ott is szintén elhoztuk az első helyezetet. Persze ez is nagy élmény volt de jött az Országos verseny ahol több ország ellen játszottunk. Ott viszont már csak ezüst érmesek lettünk. De ha megnézzük az ezüst élet az egy Országos meccsen nagyon jó helyezet. És akkor volt az életem nagy élménye. Természetesen utána jött a Vontatós/szerelős versenyem és ott meg arany érmes lettem .Ez volt a tinédzser koromban. És akkor jött hogy "felnőttem, ,mivel megtaláltam életem párját akivel még mai napig is csodás párt alkotunk. Szerintem ez is egy nagy élménye .De mikor megszületett a gyerekem eddig az az életem legnagyobb élménye.
~


Aláírás:
Lola Martinez
 
  • Tetszik
Reactions: B3RTRAM

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mai nap folyamán (2023.02.02.) 9:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: JohnnyK
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.