Elutasítva Lola Kline - Dyna

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

harcos

Barangoló
2019. 05. 24.
121
795
19
V4 karakter
Luke S Maxx
LV karakter
Madita Wells
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Lola Kline ~

A ban időpontja:
~ Szeptember 17-e tudtommal. ~

A ban időtartama:
~ Örökös. ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Dyna ~

A ban oka:
~ Trollkodás | Örök ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Beszélni szeretnék a barátaimmal miközben játszunk, illetve ha valamiféle szuper/főadmin segítségre lenne szükségem a szerveren, el tudjam érni az illetékeseket. ~

Megjegyzés:
~ Heló Dyna, illetve aki olvasod éppen. Véleményem szerint a barátom miatt lettem kibanolva. Nem szabadott volna horkolnom a szobában, de én szerintem ez akkor sem ér fel egy "Trollkodással"... Valaki szétspammel, pokeol mindenkit, funol az összes chat szobában és soundboardozik, na az trollkodás és az szerintem végképp nem való a szerverre. De egy ilyesféle "vicces" (ne haragudj, ha nem volt az) dolog tőlem szerintem nem egyenrangú az előbb említettel. Mellesleg, nem is jó dolgomból mentem fel, hogy most úúú de megviccelek valakit, hanem adminisztrátori invitáció végett.
Király napod legyen. 🙂
~

 

Dynaa

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 08.
216
1 180
V4 karakter
Reyna Keely
LV karakter
Reyna Keely
V2 karakter
-
Heló, szép napot.

Rövid leszek. Okosabb lett volna először UB kérelmet írnod, nem pedig panaszkönyvet, tele hazugsággal.. így kicsit más a felütése a dolognak, hiszen a panaszt elutasították, így nem maradt más, mint az unban kérelem.

Mint moderátor, mint játékos, a lehető legjobban a korrektséget tudom értékelni. Az össze vissza hazudozást nem. Meg a haverjaid tömeges Ha-Ha reakcióit sem. Gondolom a bannod is ilyen vicces számukra.

Amit te képviseltél ott TeamSpeaken, nem volt ide való sem akkor, sem most és soha nem is lesz az. Lehet az adminügy alatt játszani a vagány szerepet, de mérlegelni kellene azt, hogy itt megéri-e. Ha tetszik, ha nem, tisztelned kell azokat akik veled beszélnek, legyen az player vagy admin. Emberek vagyunk a monitor mögött még mindig.

Ezeket gondold át.

Tekintettel mindenre, tekintettel az előző PK-dra és arra, hogy a kitalált dolgokból itt az unban kérelem alatt sem ismertél el semmit, nem fogok UB-t adni.

Nem mondom, hogy egyszer nem fogsz kapni, de az nem mostanában lesz. Nem érzem azt, hogy tanultál volna ebből bármit is.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.