Lola Charles

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

princedino

Zöldfülű
Támogató
2020. 09. 22.
171
205
22
forum.see-game.com
LV karakter
Clyde_Melton 👹
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Lola​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Charles​
A.4 Születés ideje: 05/22/1996​
A.5 Születés helye: Carson City - Nevada - 84672​
A.6 Nem: Férfi /

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Shore St. 15​
A.8 Telefonszám: 387612001413​
A.9 E-mail cím: lolach05@see-mail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Las Venturas Medical Services​
Betöltött pozíció: Orvos - Paramedic​
Feladatköre: Betegek ellátása, műtétek végrehajtása, sérültek kórházba szállítása.​
Alkalmazás intervalluma: 10/02/2020 — 02/10/2021​
Szerződésbontás indoka: Új hivatást szeretnék vállalni.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[X] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Nevada Medical University​
A látogatás intervalluma: 09/03/2017 — 06/20/2020​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[X] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Az internetet böngészve találkoztam a hirdetéssel.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Még soha sem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Igen. (Egy sérült személyhez riasztottak, civil kocsival megkülönböztető jelzés nélkül siettem hozzá, - 1 piroson és 1 STOP táblánál nem álltam meg, csak gyors körbepillantás után mentem tovább a sérült személyhez.)​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem tetoválásokkal.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Soha sem fogyasztottam.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem használtam semmit se.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 19 éves vagyok.​
D.2 Neved/beceneved: Dávidnak hívnak.​
D.3 Bemutatkozás: Sziasztok, Dávidnak hívnak, egy kisebb városkában lakok jelenleg. Nem olyan régóta játszok a szereveren, körülbelül egy fél éve, azonban ez a fél év elég tömör volt, megtanultam elég sok RP szituációt, volt alkalmam kipróbálni ezt-azt, hogy még színesebb legyen a szerveren töltött idő. Kis idő elteltével már meg is írtam az első jelentkezési lapomat az LVMS frakiba, ahova sikeresen felvettek. Ott aztán volt elég sok RP, tehát az közel áll hozzám. Jelenleg az érettségi előtt állok. Tanulmányaimat folytatva, a jelentkezést Budapestre, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Rendészettudományi karára adtam be. - Remélem fel is vesznek. Szabadidőmben a konditerembe járok le, a mostani helyzethez alkalmazkodva itthon próbálok edzeni, kisebb-nagyobb sikerrel. Másik kedvenc hobbim a motorozás, amit már évek óta űzök, amint bejön a jó idő, a srácokkal kb. minden hétvégén a Mátrában / Bükkben nyomjuk az ipart.. x))​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Más szervereken játszottam, tehát nagyjából 1 éve, hogy szerepjátékozok..​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Körülbelül fél éve.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Lola egy frissen diplomázott, egészségügyben elég jártas, húszas éveiben járó csajszi. Elég jó viszonyt ápol a családjával és a barátaival, az egyetemet elvégezve a helyi kórházban kezdett el dolgozni. Azonban rájött, hogy ez nem a neki való pálya. Már kiskorában is örömmel nézte, hogy a szirénázó rendőrautók csak úgy elszáguldoznak előtte. Lola személyiségét nézve, mindig vidám és aranyos csajszi, azonban könnyen alkalmazkodik a helyzetekhez, ha kell szigorú és határozott. Könnyen megbocsájt mindenkinek, de soha sem felejti el, ha rosszat kapott. Az érzéseiről nem igazán szeret beszélni, viszont új emberekkel szívesen ismerkedik. Ha kitűz magának egy célt, vagy valamilyen feladatot kap, esetleg kötelességének érzi, hogy azt véghez vigye, akkor mindent belead, szereti a maximumot kihozni önmagából és minden másból is. Nem hagy félbe semmit sem, addig foglalkozik egy dologgal amíg az 100%-ban nincs befejezve.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Szeretnék kitörni az átlagos RP-ből és kipróbálni egy újabb frakciót.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Még nem.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Ez véleményem szerint azok a témák közé sorolható, amikről rengeteg sok mindent lehet mondani és mesélni. Szerintem, a legszembetűnőbb lényeges különbség a Mo. és USA rendvédelme között, az talán a rendőrök felkészültsége, felfegyverkezése. - Míg itthon, Magyarországon nem gyakori az, hogy a rendőrnek fegyvert kell használnia, az USA-ban ez elég sokszor előfordul, főleg azokban az államokban ahol legálisan tarthatnak fegyvert a civilek. Következő szempont a rendőri intézkedés mondjuk: itthon a rendőr bármikor félre állíthat azért, hogy egy rutin ellenőrzést végrehajtson, no ez az USA-ban nem így megy. Ott konkrét indok kell, ami miatt félre állították, valamilyen szabályszegést el kell követni azért. USA-ban gyakori az üldözés, itthon ez nem igen figyelhető meg. Nem sok hasonlóság, inkább több különbség van a két rendvédelem között. Ide sorolhatóak még azok is, hogy teljesen eltérnek törvényekben és hagyományok szempontjából is. Beszélhetünk még a szondáztatásról, itthon (tudomásom szerint) zéró tolerancia van, míg odakint egy bizonyos határig nem vonhatnak felelősség alá. "Izmosabb", felszereltebb, felkészültebbek a rendőrautók is odakint, mint nálunk. - Sokat lehetne még ezekről beszélni, érdekes egy téma.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
xY4pAdP.png

Ms Charles,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy​
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.​
Köszönjük a türelmét.​
police_officer_II_Nasir_Bean.png
Police Officer II Nasir Bean​
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: princedino

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Ms Charles,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

sgt_Ivan_O_neill.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: princedino
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.