Logan Raynee jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Groyed

Újonc
2019. 01. 10.
15
7
V4 karakter
Logan S Groy
V2 karakter
Logan Raynee
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Logan Raynee.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 7400.
IC SZINT: 13

KOROD: 18 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Természetesen.

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV,NNI.
TÁVOZÁSAID OKA: A NAV-ban kétszer töltöttem el nagyjából 1-1 hónapot. Első távozásom oka az inaktivitás volt,nem tudtam volna a minimumot teljesiteni,amit a leaderek megköveteltek,másodszor pedig új frakciószabályok léptek érvénybe,és több olyan szabályzat is volt köztük,melyet túlságosan feleslegesnek tartottam,ezért kiléptem a frakcióból. Az NNI-ből való távozásom oka szimplán az inkativitás volt,nem tudtam volna a minimumot teljesiteni.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra nagyjából.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4+,viszont ez változó.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Az én nevem Krisztián,18 éves tanuló vagyok. Szabadidőm nagy részét a sport (foci) teszi ki,és a barátnőmmel eltöltött idő. Ezek mellett motorozok,és autót szerelek.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék a rendvédelmi frakciókon kivül kipróbálni valami újat,újra egy közösség tagja lenni,és ezzel is szinesiteni karakterem történetét.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.11.21 17:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.