Logan Raynee jelentkezése a Nemzeti Nyomozó Irodához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Groyed

Újonc
2019. 01. 10.
15
7
V4 karakter
Logan S Groy
V2 karakter
Logan Raynee
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Logan Raynee

2. Születés helye, dátuma
Los Santos,1998.03.25

3. Bejelentett lakcíme
Nem rendelkezik bejelentett lakcimmel.

4. Telefonszáma
473216

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Elsősorban érettségit,később pedig Rendőrtiszti főiskolán végeztem.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Pár hónappal ezelőtt,még a NAV állományában szolgáltam éveken keresztül,viszont a családom érdekében el kellett költöznünk.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Természetesen,mint emlitettem a NAV állományában szolgálaltam 1 évig,viszont új életet kezdtünk,egy másik városban ezért ott kellett hagynom az állományt.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Az utóbbi időben,a költözésünk után nagyon sokat gondolkodtam,hogy mi lenne az a munka,amelyet szivesen csinálnék. Természetesen az egyértelmű volt,hogy valamelyik rendvédelmi szervezet állományában szeretnék posztra lelni,hisz úgy érzem,ez az életem. Természetesen az,hogyha a Nemzeti Nyomozó Iroda állományában kapnék lehetőséget kipróbálni magam,életem meghatározó pontja lenne. Egy álmom válna valóra,ez az amire mindig is tanultam,és képeztem magam.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Tisztában vagyok az adottságaimmal,viszont kitartó és magabiztos vagyok,ezért a saját határaimat is át tudom lépni. Nincs előttem lehetetlen,gyorsan tanulok,és magabiztos személyiség vagyok. Elhivatott vagyok a szakma iránt,és mindig a legtöbbet hozom ki magamból,legyen az bármilyen feladat.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Krisztiánnak hivnak,tizenhét éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
körübelül 2018 óta.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
Nagyjából 11 ezer.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
NAV (1) - körübelül egy hónapot,még 2020 nyarán. Itt inaktivitás lépett közbe,nem tudtam volna annyit törődni a frakcióval.
NAV (2) - Ekkor picit több mint egy hónapot voltam az állomány tagja,nagyon sok szabály került be,amik el lehetetlenitették a frakcióban való lehetőségek kihasználását.


5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Újra egy frakció tagja szeretnék lenni,új embereket megismerni,és folytatni szeretném a karakterem történetét,"kis életetét". Terveim közé tartozik,hogy ameddig lehet,minél tovább szeretnék a frakció tagja lenni,és megmászni a ranglétrát,amennyire csak lehet.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Krisztiánnak hivnak,17 éves tanuló vagyok. Szabadidőm egy részét MTA-ra forditom. A hobbim legfőképpen a számitógépezés,de tudásom fejlesztésébe is sok időt fektetek,hisz informatikát tanulok. Pozitiv embernek tartom magam. Körübelül 5 éve MTA-zom,sok szerveren megfordultam már. Kezdetben FUN szervereken tevékenykedtem pár hónapot,ezek után kezdtem el RolePlay szervereken játszani,először a V2 szerverére regisztráltam,viszont nem éltem az alkalommal,és nem játszottam jó pár évig a szerveren. A szerverre 2018-ba regisztráltam,viszont konzisztensen a szerverrel,körübelül egy és fél hónapja kezdtem el foglalkozni.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/CdQG5iz

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/MPH435K
 

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
210
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.