Logan Patrick jelentekzése

2021. 11. 14.
40
44
V4 karakter
Zivko Alexander
LV karakter
Logan Patrick
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Logan Patrick -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Lasventuras whitewood st. 2000.12.04 -

Bejelentett lakcím:
- John richmond st. 6 -

Telefonszám:
- +38-76-805-2783 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Mivel eléggé nagy vagyonra tettem szert az elmúlt évek/hónapok alatt igy egy kicsit unalmassá vált az életem. Úgy gondolom hogy ez egy óriási lehetőség lenne nekem mivel egy új izgalmas munkát tudnék kipróbálni és egy szerető csapathoz tudnék jelentkezni akikre jóban/rosszban számíthatok. Amellett hogy mindig is mozgattak a kocsik most egy sokkal komolyabb téren is tágíthatnám a tudástáramat. És esélyem lenne szebbnél szebb kocsikkal dolgozni. -

Miért pont önt válasszuk?
- Gyerek korom óta mozgatnak a kocsit bele értve az olcsótól a drágáig. Apukámmal régen sokat beszélgettünk rolla hogy egyszer lesz egy komoly műhelyünk ahol csak magunknak fogjuk csinálni a legkomolyabb tuning gépeket. El is kezdtük ezt kisebb nagyobb sikerrel csak a végén pénz hiányában a projekt abba maradt. Tehát a kocsik gyermek korom óta mozgatnak és érdekelnek. És még meg is tudom csinálni bármi baja legyen is. Sajnos apukám fiatalon meghalt ezáltal az élet megtanított a saját talpamra állni és becsülettel tisztességesen megkeresni a kenyérre valót. Sok ember bizalmát ki érdemeltem már alázatosságammal és becsületemmel, ez itt sem lenne másképp. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Egy hirdetésben. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Hivatásos bányász. Feladatom a lehető leg kevesebb költséggel a lehető legjobb minőségű ércek bányászata. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- - -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Logan Patrick
Kelt: Dátum

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Levente -

Betöltött életkorod:
- 18 -

Jelenlegi játszott perced:
- 41.186 -

Korábbi frakcióid:
- Nem volt még. -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- - -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Körülbelül 10 éves korom óta tehát 8 éve. Recovery előtt még nem játszottam. -

Terveid a frakcióban:
- Minél nagyobb rang-ba jutni és sok új barátot szerezni. -

Miért válasszunk téged?
- Úgy gondolom hogy egy nagyon alázatos becsületes srác vagyok, amit mondok az általában úgy van. Én tisztességgel tudnám vállalni eme nagy feladatot ami most meg adatott nekem. Igaz engem nem a pénz vonz ebben a frakcióban hanem a lehetőségek tárháza. Úgy gondolom hogy már csak azért is meg tudnám állni a helyem mivel engem nagyon foglalkoztatnak az autók és itt ki tudnék teljesedni és meg tudnám néha néha egy egy mondattal csillogtatni tudásomat. Én úgy érzem hogy jelenleg számomra ez a leg megfelelőbb hely a szerveren, itt tudnék ki teljesedni. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Munkanapokon körülbelül 3-4-5 órát, hétvégén bármennyit-amennyit csak kell. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- - Ehhez hozzá fűzném azt hogy a perma bann-om az egy félre értés volt meg lett beszélve. -

Account ID-d:
- 18753 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Engem leventének hívnak vagy levinek kinek hogy tetszik. Egy szolnoki srác vagyok, jelenleg is még tanuló. Gyerek korom óta rp-zek kisebb nagyobb kihagyásokkal de nyomom. Szabad időmbe általában kocsikázok a barátaimmal vagy amikor nem akkor itthon vagyok és le ülök játszani. Viszonylag rég óta játszom a see mta szerverein ezáltal ki ismerve minden kis apró dolgot. A suli mellett jelenleg tőzsdével foglalkozom azon belül is a forex kereskedéssel mára már elég nagy sikerekkel. Az rp szerverek 90%-án ahol játszottam szinte mindegyiken szerelő frakcióban voltam mellete adminkodtam és itt is az lenne a cél. Elég hűséges vagyok egy egy frakcióhoz ahonnan eddig ki léptem az azért volt mert vagy a farkció vagy a szerver szűnt meg, sajnos leaderi pozicióban nem volt még alkalmam munkálkodni csak al-leader ig jutottam mindig, hátha most ez itt sikerülne. Mivel a való életbe is imádok bütykölni ezt azt megcsinálni ezért sok mindenhez értek, nem mondanám magam egy buta srácnak. Gyermek korom óta része a sport 6 éves korom óta vízilabdázom szép sikerekkel. Eléggé társas lény vagyok és szeretek is társaságba lenni jókat beszélgetni/hülyülni. Eléggé gyorsan alkalmazkodó típus vagyok nem volt soha baj a be illeszkedéssel. Lassan végzem a sulival és óriási reményekkel vágok neki a nagy világnak :). -