Lőfegyver sorozatszám

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Richard Mendez >

Ötleted:
< Sorozatszám a fegyverekre >

Megjegyzés:
< Szerintem ez tök jó lenne mivel nekünk is nehéz beírni doksiba, hogy kinél melyik M4 van munka közben mert nincs sorozatszám, Illetve a rendvédelemnek is egy kisebb segítséget nyújtana, hogy kiderítsük ki volt az elkövető ha van sorozatszáma a fegyvernek. >
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
teljes mértékben támogatóm az ötletet. plusz ez még arra is jó lenne ha valaki pps fegyver venne ami nem skinek, így lehet ne azonosítani hogy pps e vagy nem.
 
  • Tetszik
Reactions: Zeus

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem ez teljesen felesleges és már volt ilyen topic amiben el lett utasítva , és az még azzal is bővítve volt , hogy legyen a fegyvereknek százaléka meg ilyenek.
Abszolút nem kell ez ide , ez még mindig nem V3 és ne is legyen az.
 

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Figyelj neked lehet nem tetszik de még is sok értelme lenne. A rendvédelem RP szinvonalát megdobná. Az akció egyszerűbben letudnak folyni, és a leadereknek is egyszerűbb nyomon követni, hogy ki-hol melyik fegyverrel rendelkezik.

EDIT: Nekem is mint KR Alparancsnoknak egyszerűbb lenne nyomonkövetni, hogy melyik tagomnál melyik lőfegyver van sorozatszám alapján.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
#carl nem értem mért felesleges. meg megint ez *nem v3* a v3 is feljlődik akkor v2 nem kéne? a százalékot amitt mondtál, na az viszon még jobban kéne mint a sorozatszám. az a baj szerveren olyan sok fegyver van hogy már értéktelen lett. ezt a százalékos dolog tudná fentartani hogy a fegyver ne filléreket érjen.
 
  • Vicces
Reactions: CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
@ARichard Jó hát most a rendvédelembe ne menyjünk már bele , hogy melyik tagnál mi van mert ott vannak a duty itemek amit csak pár tag használ a legtöbb már saját skines M4-el rohangál meg csipával. Ezért mondom , hogy felesleges ez a sorozaszámos dolog és amúgy is el volt már az előző is utasítva nem véletlen , mert felesleges és van ennél fontosabb. Ez az én véleményem , erre van a fórum , hogy véleményemet elmondjam az adott témára , ez a véleményem ... és igen jön a sablon szöveg mint mindig.

@#Bálint# "Ez még mindig V2 és nem V3" ... fejlődjön de ne abba az irányba .. akinek az kell menyjen oda .. nem kell minden fejlesztést onnan áthozni ide. És hol is van sok fegyver? Már hajó sincsen , se drog se fegyver ... ez mind a hajó hibája , hogy ennyi a fegyver amit folyamatosan szednek el a PD-sek és foglalnak le. De így sem fogy ki soha mert ott a rengeteg PP-s fegyver olyanok mint a karácsonyfadísz annyi van már tehát a százalékos rendszer is itt megbukik meg a sorozatszámos is mert a PP-s fegyvert nem vehetik el.
 
  • Hűha
Reactions: Kamii

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Szia. Sajnos tényleg írták már egy másik topichoz hogy nem fog ilyen bekerülni... De viszont jó lenne valóban.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Szerintem nem fog bekerülni, pedig nem lenne rossz dolog. Támogatom!
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem jó ötlet lenne. KR-ban is sokat segítene, sorozatszám alapján... persze bármelyik frakcióban jól jönne, leadereknek sokat segítene, hogy melyik fegyvert osztotta ki, és kinek. Támogatom!
 

Kiefer

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
143
201
21
Szerintem egészen jó lenne, ha sorszám miatt nyomon követni lehetne egy fegyver útját, eldönteni, hogy melyik kié,
de annyira nem fontos mivel a PD úgyis lefoglalja tőled, ha elkapnak vele és máris felesleges, mert egyből
megsemmisítik, emiatt pedig nem fog új bűnözőhöz kerülni a fegyver és nem fognak ez alapján illegális hálózatokat
feltérképezni pedig egész érdekes lenne. Inkább a rendvédelmi frakcióknál lenne haszna ennek, de mivel már
elutasították egy ezt is tartalmazó ötletet ezért most sem gondolnám, hogy bevezetnék.:(
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, ezt még Tamási elutasította FK fejlesztésben, így nem lesz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.