Lloyd Jocelyn --> Ger1

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lloyd Jocelyn

Újonc
2021. 01. 11.
5
1
V2 karakter
Lloyd Jocelyn
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lloyd Jocelyn >

Panaszolt fél admin neve:
< Ger1 >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen ügyintézés egy admin részéről. A történet úgy kezdődött, hogy határ után állt egy illető aki éppen horgászott, majd oda mentem és a gépjárműjének a csomagtartójából kivettem pár halat és ezt le is rpztem, de egy bökkenő ezt megakadályozta.A bökkenő pedig az volt, hogy nagy "M" -el írtam le a chatre a /me parancsot és így nem küldte el azt..Erről sajnos én nem tehetek ez a szervernek egy különösebb "hibája"..Ez próbáltam először megértetni Ger1-vel aki teljes mértékben ezt figyelmenkívűl hagyta..Továbbá azért kerülte el a figyelmemet ez, hogy nem írta ki mivel hajnali fél 5 kor történt ez kicsit fáradtan. Ezek után miután kiszedtem a halakat a csomagtérből az illető elővette a fegyverét, majd rám tartotta azt ez igazából mivel én nonrpsen vettem ki a halakat a csomagtartóból ezért ez teljes mértékben innentől nonra nem non a válasz mivel ekkor mikor ezt látta, hogy nonrpsen veszem ki admint kellett volna hívnia és nem bele menni az rp folytatásába azzal, hogy rám tartja a fegyverét.Ez után ránk tartotta a fegyvert az egyik ismerősöm elütötte őt a kocsival, majd elhajtottunk ilyenkor szerintem, ha valakit elütnek kocsival nem fog felhuppanni azonnal majd mint, ha mi sem történt volna célozgatni tovább tehát ez is RP elhanyagolásának számít, de ezt is teljes mértékben figyelmenkívűl hagyta Ger1 és ez teljesen úgy látható minden szemszögből, hogy csak az egyik oldalát vizsgálta meg az érmének..Én felajánlottam ezek után, hogy ne húzzuk egymás idejét teljesen felesleges ez és visszaadom a halakat mivel minkettő fél hibázott.Ezt meg már teljes mértékben figyelmenkívűl hagyta Ger1, majd szaknciót osztott nekem és a haveromnak is aki egyáltalán semmit sem csinált és nem is nonrpzett csak egyszerűen ott volt, elütötte és elhajtott..A végén még az is megfigyelhető, hogy beszélni szeretnék vele és mikor leírnám amit szeretnék neki PM-be akkor kilép..Emellett többször is tettem fel neki kérdéseket Pm-ben mivel "kezdő" játékos vagyok még és teljesen flegma/lekelező módon válaszolt vagy csak annyit, hogy "nemtudom"..Kissé nevetséges, ha adminnak jelentkezik valaki akkor általában tudni kellene dolgokat amik a szerveren vannak. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/1oWYEBW, https://imgur.com/a/BLIo4Mt >

Megjegyzés:
< Szerintem helytelenül járt el, mivel nem csak nekem kellett volna akkor jailt kapnom hanem az illetőnek is aki ugyanúgy folytatta a nonrpt és ez így nonra nem non a válasz illetve Lloyd Karola jogtalanul kapott ekkora admint jailt mivel az utolsó képen látszik is, hogy egyáltalán nem PG-zett és nem is követett el semmi NONrp-hez fogható tevékenységet sem! Szerintem ideje meggondolni, hogy az ilyen admin való-e a szerver életébe aki nem vizsgálja át a szerveren történő szabályszegéseket, hanem csak jailezget mindenkit vakon!...További szép napot kívánok, várom a bíráló adminisztrátor válaszát az üggyel kapcsolatosan! >
 

Ger1

Újonc
2019. 03. 06.
41
62
67551 Worms Nemetorszag
V2 karakter
Geri Wiedeman
Hozzáfűzni valóm annyi lenne hogy ha már startból elírod a me-t és te mégis tovább folytatsz mindent mert annyira se figyelsz hogy kiirja e vagy sem és lazán kicsomizod az urat, akkor ehez már nagyon nem kell mondani semmit, mert a te hanyagságodból van az egész, a másik félnek pedig azért nem adtam jailt, mert volt benne annyi emberség hogy nem lőtt ki titeket a nonozás után csak próbált hirtelen reagálni ahogy tudott végül miest tudott admint hívott azután hogy haverod megpróbáltad őt még el is ütni, illetve azért kapott még nonrpt mert semmiről sehol nem volt rp.
 
Utoljára szerkesztve:

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Szervusztok mint érintett fél írok a panaszkönyvhöz!
Nos kezdjük is az elején, onnantól hogy te odajöttél hozzám majd pedig elkezdted kivenni a halakat a kocsiból, egy, ott állok a kocsi mellett fegyverrel látszik az oldalamon a desert eagle, te erre elkezded kivenni a halakat a csomagtartóból, számomra ez már PG mert IRL egy fegyveres niggertől akinél látod is a fegyverét az oldalán, nem kezded el csomagtartózni miközben ott áll a kocsitól 1 méterre, ez az első.
Második, állítólagosan elütöttél nos ez az elütés egyáltalán nem áll közel a valósághoz ha szabad így fogalmaznom, a haverod, barátod, tudom is én ki, aki veled volt csak megpróbált elütni miközben fegyver volt a kezemben és rád volt tartva, kérdem én IRL mikor üt el engem a haverod, amikor is fegyvert tartok rád?
Az "életed az én kezemben van" szó szerint ha érted hogy értem.
Harmadik, az hogy te nagy "M" betűvel írtad a /me-t az pedig hanyagság.
Negyedik, a Jaileteket Geri javította.
Többet nem is fűznék hozzá, további szép napot.
 
Utoljára szerkesztve:

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
gazából mivel én nonrpsen vettem ki a halakat a csomagtartóból ezért ez teljes mértékben innentől nonra nem non a válasz mivel ekkor mikor ezt látta, hogy nonrpsen veszem ki admint kellett volna hívnia és nem bele menni az rp folytatásába azzal, hogy rám tartja a fegyverét.Ez után ránk tartotta a fegyvert az egyik ismerősöm elütötte őt a kocsival, majd elhajtottunk ilyenkor szerintem, ha valakit elütnek kocsival nem fog felhuppanni azonnal majd mint, ha mi sem történt volna célozgatni
Te mondod azt,hogy az RP-nek meg kellett volna állnia.. Akkor ha annyira meg kéne állni az RPnek nem értem miért folytattad, szóval lehet itt mutogatni másra,hogy ő is hibás meg stb.. de saját magadban nem veszed észre a hibát, hogy nonosan vetted ki a halat és te is ugyanúgy folytattad.

Nem látok semmi kivetnivalót abban ,hogy adminjailt kaptál mivel hibáztál.

Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.