Ljubomir Mitrovic jelentkezési formanyomtatványa

DuxiYT

Újonc
2020. 12. 19.
32
27
V4 karakter
Ljubomir Mitrovic
TNYXbst.png


Jelentkezési formanyomtatvány




🔧OOC részleg🔧





~ Hogy hívnak? ~

> Ármin <

~ Hány éves vagy? ~

> 20 <

~ Account ID-d? ~

> 104650 <

~ Jelenlegi játszott perced? ~

> 116.863 <

~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~

> Leginkább délután/este, a munkám mennyiségétől függ, van amikor akár dél előtt is. <

~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~

> 1-2 óra aktív szerelésre, ha meló engedi akkor akár több <

~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~

> <

~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~

> Yakuza/Ndrangheta 2021.11.27.-2022.05.07. <

NAV 2022.05.07-2022.06.?

Ndrangheta 2022.06.11-2023.06.?

Los Zetas 2024.07.15-2024.10.04.

~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~

> Igen <

~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~

> Egy vajdasági srác vagyok, a szabad időmet leginkább a gép előtt töltöm vagy pedig egy airsoft pályán... Jelenleg egy asztalos műhelyben dolgozom fő állásként, közben a saját "vállalkozásomat építem ami detailingel foglalkozik. A meló ami behatárolja leginkább, hogy mikor és mennyit tudok játszani. Leginkább csapat szinten szeretek játszani, úgy kevésbé unom meg a dolgokat.<







🔧IC részleg🔧








~ Jelentkező neve? ~



> Ljubomir Mitrovic <



~ Jelentkező születési helye, ideje? ~



> Tierra Robada 2000.10.05. <



~ Korábbi munkahelye(i)? ~



> BlueBerry fényező műhely<



~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~



> Megfelelő képesítésem van a munkához, sajnos korábban eltékozoltam a tehetségem és nem ezt végeztem, de most mindent beleadok, emellett kiválóan dolgozok csapatban. Az egyik barátom is maguknál dolgozik így már könnyen be tudok illeszkedni és segíteni a cég előre haladását.<



~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~



>Igen<



~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~



> Ljubomir Mitrovic vagyok 2000.10.05-en születtem Tierra Robadaban egy kis családban, édes anyám Andjela varró nő volt, édes apám Damir egy gyártó sori munkás. Szüleimet 2023-ban egy autó balesetben veszítettem el.
Általános iskolában egy átlagos gyermek voltam, semmi gond nem volt velem, próbáltam mindig a legjobbak között lenni.
Tovább tanulás téren egy autó szerelő szakmát választottam, jól ment a tanulás és élveztem is amit csináltam. Szakmai tudásom az iskolán kívül is folyamatosan fejlesztettem, internetes cikkeken és kiállításokon vettem részt. A suli befejezése után pár nevezetesebb szerviz küldött munka ajánlatot, de nem éltem velük. Egy autó fényező műhelybe mentem el dolgozni mert ők kínáltak a legtöbbet, de gyorsan be láttam, hogy hosszútávon nem lesz jó számomra. Már be láttam, hogy autó szerelés az én szakmám nem más… Közben próbálom fejleszteni magam még és lépést tartani a világgal, elkezdtem tanulmányozni a villany autókat már, de sajnos még nem volt lehetőségem egyet sem szerelni még, de remélem minél előbb lesz! <



~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~



> 25-35 perc nagyjából. <