Liza K Daroon jelentkezése SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
Liza K Daroon

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
Regisztrálás: 2018-10-22 17:47:32 , percek:23028

Hányas szintű vagy?
21

Hány éves vagy?
16

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
Igen voltam. OMSZ: 3 hét, nem jöttem ki jól a leaderrel. NAV: 1,5 hónap, kivételezés ami nem tetszett, NNI: 3 hét, hívtak át Lorenzbe. LCF: 1 hét, kaptam egy MG kísérletes jailt és ezért CK és kirúgtak.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Ki szeretném próbálni a szerelő rp-t és új emberekkel megismerkedni, meg jobban bele látni a szerelők minden napjába. Régebb óta szeretnék már az SCCS tagja lenni, csak egyszer nem nyertem felvételt vagy pedig nem volt TGF, de remélem ez úttal nyerek felvételt. Mellesleg még szimpatikus is a frakció.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
Igen rendelkezem mind a kettővel.

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
Hétköznap: 2-3 óra, hétvége: 3-5 óra

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Nem és nem is szeretnék https://imgur.com/LMODfP7

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Igen voltam, főleg az utóbbi 2 hónapban. Kép minőségért bocsánat, csak az oper így rögzíti valamiért https://imgur.com/MAOOnys

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
Szia lap bíráló vagy épp aki olvassa :D Márknak hívnak és Madarason lakom, Bács-Kiskun Megyébe. 16 éves gimnazista vagyok jó tanulmányi átlagokkal. Általában iskola után elmegyek tanulni és ha a barátaim nem hívnak sehova akkor feljövök a szerverre és játszok rajta. Nagyon jól letud kötni a szerver, de van amikor megunom. Ha megunom akkor kimegyek csinálni valami, vagy a bőrt rugom vagy a barátaimmal beszélgetek. RP-zni 9 hónapja kezdtem ezen a szerveren, majd át mentem V3-ra, de a gépem nem bírja annyira a szervert ezért vissza jöttem ide és azóta is itt játszok. Az RP tudásomat egy 10.es skálán 8-ra értékelem, mert van amit kell rajta fejleszteni. Nagyjából ennyit kell tudni rólam röviden.

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Elsőnek amikor olvastam a lapodat nem is jutottál eszembe,de beszélgettük haverokkal,hogy te voltál NNI-be,akkor már beugrott,hogy te vagy DREX..
Ismerlek normális srác vagy. NNI-be megismertük egymást, elhülyéskedtünk.. Igaz volt egy kis kihagyás közöttünk,de a régi időkre vissza tekintve normális srác vagy és tudnád csinálni. NNI-be is mindenre oda figyeltél.

Támogatom.
GYEREEEE ! :D
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Jailek nem tetszenek, de 1 esélyt kapsz, te is jól gondold át miket fogsz csinálni. Keress fel IG/TS-en.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.