Liza De Santa-Ralo #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bence546

Újonc
2020. 12. 30.
36
25
V4 karakter
Vadasz Norbert
LV karakter
17
V2 karakter
Liza De Santa
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Liza De Santa

Panaszolt fél admin neve:
Ralo

Panasz pontos megfogalmazása:
Sziasztok Régen ic fegyverekel kereskedtem meg raboltam aranyat tesoimal Noa Santa néven és nem voltam frakcioba ugye kp 1 évig nem voltam és most léptem TEK-be és még meg ismertem Noa Santa néven Aaron Wick-et még karácsonykor kb akkor kérdezgetem tőlle van e alkatrésze vagy vallami illegálja és vettem mindig,és valamelyik nap nevet váltotam mert ic minden rendvédelmis ismert engem,és be léptem most 4-5 napja a TEK-be és láttam hogy körözés van rajta de ugye nem volt rajtam ck vagy pk és mondták is sokan hogy ha nem volt akkor ismerhetem ic de nem volt és igy elkaptam.Persze bujtatás nem én dolgom de volt ott NNI-is de beszéltem leaderel is már ez ugyben. Azért nem láttom jogosnak ezt a jailt mert nem volt rajtam pk és igy ic ismerhetem

Bizonyítékok:
Nincsen de Sok nagyobb szintű is mondta hogy ez nem jogos ez a PK

Megjegyzés:
Sziasztok köszönöm hogy el olvastátok

 

Bence546

Újonc
2020. 12. 30.
36
25
V4 karakter
Vadasz Norbert
LV karakter
17
V2 karakter
Liza De Santa
Anyi a lényeg hogy Noa santa néven nem kaptam ckt és liza néven meg ismerhetem mert nem kaptam ck Noa néven
azt mondta Carlo Butterworth
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Rendben, küldd el kérlek a PM-et ahol ezt neked Carlos leírta (+ a te kérdésedet is)
 

Bence546

Újonc
2020. 12. 30.
36
25
V4 karakter
Vadasz Norbert
LV karakter
17
V2 karakter
Liza De Santa
Rendben, küldd el kérlek a PM-et ahol ezt neked Carlos leírta (+ a te kérdésedet is)
Sajnos nem tudom mert nincsen meg a log rola Carlo től is kértem tegnap mert a leader is kérte tolem de nincsen neki sem meg
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.