Liu Wang Daniels jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GRias

Újonc
2022. 06. 09.
2
0
19
V4 karakter
Liu Wang Daniels
LV karakter
Enzo Noire

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 19
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Már egy jo ideje regisztrálva vagyok de kb 2 évet játszottam (LV vel egybe) aktívan kisebb/nagyobb kihagyásokkal.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Válasz helye.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
-
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- 1
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 216876


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Frakcióba max kisseb szervereken vagy GTA V rpn voltam , de SeeGame szerverei keretein belül még nem.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nem rendelkezek a szerveren semmilyen eredményel
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Régen is nagyon lekötöttek a Nyomozós filmek/sorozatok és nagyon szivesen kipróbálnám hogy milyen is egy ilyen környezetben lenni.
Eléggé flexibilisnek és gyorstanulónak tartom magam hiába kevesebb percel rendelkezek mint az átlag és még azt is kiszeretném próbálni hogy milyen egy jó frakció tagjának lenni.

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- 3-4 orát minimum
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- LV n játszottam de már nagyon régen mert már sajnos eléggé kihaltnak tartom mint a V2 ött, azért jöttem át V4-re.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
-


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Liu Wang Daniels
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Még nem rendelkezek saját lakással, - Telefonszám: +38-76-612-6997 - liuvagyok99@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem még nem voltam.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretnék a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni, mert elhivatot vagyok a bünüldözés iránt és szeretnék hozzájárulni a közbiztonság javításához. Emellet vonz a lehetöség , hogy részt vegyek komplex nyomozásokban és kihívásokkal teli ügyek megoldásában.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- A nyomozó büncselekmények felderitésével és kivizsgálásával foglalkozik , ideértve a bizonyítékok gyüjtését, tanúk kihallgatását , és gyanúsitottak letartóztatását. Emelett együttmüködik más hatóságokkal, és részletes jelentéseket készít a vizsgálatokról.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Én egy flexibilis és megfontolt embernek tartom magam , nem vagyok a világ legnyogottab embere ezért néha elpattan a húr nálam is, de általába nyugott vagyok , néha önfejü vagyok, de akaratos és segítökész, amikor meg hibázok akkor abbul probálok minél többet tanulni és kész lenni a következö akadályra az életben .
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Az elsö lépés az lenne hogy bisztositanánk a környéket és értesítsük a megfelelö egységeket, például a különleges bevetési egységet(TEK), hogy megakadályozzuk az elkövetök szökését vagy további ártó cselekedeteit. Eközben megfigyelnénk öket és rögzitenénk a tevékenységeket, hogy pontos információkat szolgáltathassunk a beavatkozó egységeknek. Ha a pillanat adja, megpróbálunk közvetlen kommunikációt kezdeményezni az elkövetökkel, hogy tárgyalások utján biztosítsuk az áldozat biztonságos kiszabaditását.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Liu Wang Daniels.
 
Utoljára szerkesztve:

Zozi.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
384
497
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!

((Személyes megjegyzés: Szerezz tapasztalatot a szerveren.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.