Lisa Williams jelentkezése -> SCCS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SwooshY

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
115
27
23
Budapest
V4 karakter
Dave R Williams
LV karakter
Lisa Williams
V2 karakter
Steven R Turner

See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
~ Lisa Williams ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 Hete, 6500 Perc körül lehet. ~

Hányas szintű vagy?
~ 11 ~

Hány éves vagy?
~ 17 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, a NAV-ban voltam körülbelül 2 hetet, távozásom oka jelenleg annyi, hogy nem nagyon volt szabadidőm, nem bírtam foglalkozni a frakcióval sajnos. Szerencsére ez a probléma már megoldódott, úgyhogy ettől nem félek. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Amióta a szerver tagja vagyok követem a frakciót, és olvasgatok ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezek mindkettővel. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap napi 2-3 óra, azt is az esti órákban, viszont azt fixen szereléssel tudnám tölteni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/ZIJZFAF ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/ZIJZFAF ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Budapesten élek, jelenleg a műszaki szakképzési centrumba járok. Szabadidőmben főleg sportolok, de mind ezek mellett nem szorul háttérbe az MTA, ugyanis az esti órákat mindig azzal töltöm, hogy fent vagyok a szerveren. Tudni kell rólam, hogy rendkívül barátságos személyiség vagyok, viszont néha egy apró szó is elég ahhoz, hogy ideges legyek (ritka pillanatok egyike). Az RP szervereken való játszást egy bő 4-5 éve kezdtem, még a legrégebbi SanMTA-n. Azóta minden megváltozott, a napjaimba beleilleszkedett maga a közösség, és a szerver. Szeretném valamivel elütni az időt, ezért szeretnék a frakcióba csatlakozni. Lényeg a lényeg, szeretnék a frakció tagja lenni már rég óta. ~

 
Utoljára szerkesztve:

Johnny

Újonc
2019. 01. 10.
21
11
V2 karakter
Wilson Johnny
Hát szerintem az hogy tegnap egész nap telepen ott ugráltál mások fejére a bicikliddel kicsit azt éreztem hogy viccre veszed az egészet vagy nem tudom mi volt ezzel a célod,pedig többször szóltam hogy ne.Szerintem még gyűjts egy kis tapasztalatot.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Amit Johnny írt nem valami pozitív dolog, de majd Koji eldönti.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.