Lisa Wahlberg jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

StraightMan

Újonc
2023. 11. 04.
4
6
V4 karakter
Lyra Wahlberg

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 18 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 232523 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 1-2 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1-2 éve, jelenleg 36000 játszott percel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~
Adminjailbe voltam már egyszer.
~



Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 3-4 óra, hétvégente akár több. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen, teljes mértékben. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ BMS-be voltam, körülbelül 3 hónapot. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~
Jól tudok csapatban dolgozni, aktív vagyok és bms-be heti profit rekordtartó is vagyok.
Szeretnék újra elkezdeni szerelni, bms-be kipróbáltam magam , és érdekelne itt milyen dolgozni.
~



Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, mindegyikkel. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Lisa Wahlberg ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro, 1989.02.08 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Smith Mary ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Nincsen. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Nagyon jó légkörbe érzem magam mindig amikor ott járok. Szimpatikusak a szerelők, így szerintem jól eltudnék helyezkedni a cégen belül.
~



Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen, rengeteg tapasztalattal rendelkezem. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Gyors és precíz vagyok. Emellett nagyon türelmes és megértő vagyok. Sok munkatapasztalattal rendelkezem. Kiválóan tudok csapatban dolgozni, és jól jövök ki az emberekkel. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~
Teljes nevem : Lisa Wahlberg
Elérhetőségeim: +38-76-862-2191 , lisawahlberg@seemail.com

Lisa Wahlberg vagyok, jelenleg 25 éves. Apukám előző családi vállalkozása az autószerelés volt. Megmaradt az autószerelés a véremben, emiatt nem is volt kérdés , hogy melyik munkakörben találom meg magam.Életem során elég sok iskolába jártam, de tavaly teljesítettem az autószerelő szakmát, és le is érettségiztem. Az ő műhelyében dolgoztam 3-4 éven keresztül. A Boxter mechanic shop-nál dolgoztam fél évet, ahol Értékesítési menedzser pozíciót értem el.
Szakmai célkitűzés
Motivált és precíz autószerelő vagyok, több mint 5 év tapasztalattal a járművek karbantartása és javítása terén. Célom, hogy szakmai tudásomat és gyakorlati tapasztalataimat kamatoztassam egy dinamikus műhelyben, ahol tovább fejlődhetek és hozzájárulhatok a cég sikereihez.
~
 
Utoljára szerkesztve:

StraightMan

Újonc
2023. 11. 04.
4
6
V4 karakter
Lyra Wahlberg
sajnalom hogy sikerult den contreras jelentkezesebol lelopnod a szakmai oneletrajzos reszed.
Szia! Korábbi BMS jelentkezési lapomból vettem főrészt ihletet, másrészt utánakerestem az interneten és ebben sorrendben írnak általában szakmai önéletrajtozot az emberek. Az illetőnél nemlátom szakmai célkitűzést, másrészt nemis értem miért szólsz bele. Sajnálom ,hogy rossz napod van, de nem kell máson kiélned magad.
 

SzabiiTheLool

Zöldfülű
2020. 10. 11.
152
27
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
LV karakter
❌
V2 karakter
🚫
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELUTASÍTVA
Sajnáljuk, de lapja nem nyerte el a vezetőség tetszését, több szerencsét kívánunk legközelebb!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.