Lisa Schneider--------->Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Atrosz258

Újonc
2019. 01. 11.
22
12
V4 karakter
Maya Schneider
LV karakter
Zakir Valid
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Lisa Schneider

Panaszolt fél admin neve:
Jason

Panasz pontos megfogalmazása:
Kezdeném azzal, hogy tegnap délutántól hírdettem legális hírdetésbe hogy "Örömlány szolgálatban"(a logban látszok, amit csatolok bizonyítéknak). Senki nem szólt egy szót se, hogy ezt nem kéne, jailt se kaptam érte. Ma délután megint hírdettem párat és akkor Jason berakott jailbe. Jeleztem neki hogy ezzel eddig semmi gond nem volt, és hogy ezt most miért kaptam. +60percet pedig azért kaptam, mivel 3x leírtam neki ugyanezt, pár percenként, mivel nem válaszolt rá semmit, utáni kickelt, kick után visszamentem, hogy akkor ha nem óhajt válaszolni nekem akkor beszéljünk tsen és erre sem jött válasz, csak a súlyosított jail.

Bizonyítékok:

Beszéltem vele tsen, küldött két sort a szabályzatból, és ő erre hivatkozott:
"• SZIGORÚAN TILOS fegyvert, drogot hirdetni, airsoft, önvédelmi eszköz se! Törekedjetek a pontosságra!
• Tilos olyan hírdetést feladni aminek rejtett tartalma van. (Pl.: MP5 típusú lejátszót vennék)" nekem csak az szúrja a szemem hogy ebbe nincs beleírva az, hogy nem hírdetheti magát az ember.

Most, ez a beszélgetés után megkérdeztem az összes fent lévő adminsegédet, az egyik azt válaszolta hogy igen, a másik pedig azt hogy nem.
[2019-03-11 20:55:37] [Output] : [Küldött PM]: Salvatore S Neumann (49): Szia, ki lehet hírdetni ezt legális hírdetésbe? "Örömlány szolgálatban"
[2019-03-11 20:55:43] [Output] : [Küldött PM]: Tyzee Khari (122): Szia, ki lehet hírdetni ezt legális hírdetésbe? "Örömlány szolgálatban"
[2019-03-11 20:55:54] [Output] : [Segítség] AdminSegéd Salvatore S Neumann: sza igen
[2019-03-11 20:56:09] [Output] : [Segítség] AdminSegéd Tyzee Khari: Szia! Nem (hozzáteszem, ő ideiglenes adminsegéd volt)

Linkelem a tegnapi, és a tegnap előtti logomat, ezekbe benne van minden, amit írtam neki pmben és amit ő írt, a jailek, az összes hírdetés amit feladtam. https://www.mediafire.com/file/pgruzledjczqc5g/logok.rar/file




Megjegyzés:
Nincs.

Panaszhoz hozzászólhat:
Barbara Schneider, Jason, és persze a bíráló admin
 
Utoljára szerkesztve:

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Hello sziasztok,nem hiszem hogy real life látod hogy hírdetnék a prostikat bárhol is olyan nyilvánosan.
Kicsit reálisabban gondolkodj,ha nem válaszol 1-2 percen belül meg nem kell floodolni mert lehet a többi player is ír neki. TeamSpeaken általában mindegyik admin fent van és megtalálható ott is simán fel tudtad volna keresni.
Jogtalan,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.