Lisa Roth Jelentkezési lapja a Redline Auto Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Lisa Roth >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Korház, 1991.05.14 >

Édesanyja lánykori neve:
< Elisabeth Cambell >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson Motel 21. >

Hány éve él a városban?:
< 4 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék dolgozni önöknél, mivel autó szerelői végzetsségem is van. Tudok csapatban dolgozni, amit alá is tudok támasztani azzal hogy dolgoztam a Las Venturas Medical Service-nél, illetve a Las Venturas Taxi-nál. Továbbá egy szorgalmas embernek mondanám magam >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért érzem magam alkalmasnak erre az állásra mivel be tudom tartani a szabályokat amiket kibaszabtak, illetve kibasznak. Mellesleg Szerelő végezttségem is van, ezt ne vegyék kérem nagy képűségnek viszont nagyon jó tanuló voltam. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem. (( ezzel a karakterrel, nem )) >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Medical Service, Las Venturas Taxi>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem érvényes vezetői engedélyel. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Lisa Roth >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 27930 játszott percem van, ami bővül minden nap.>

Eddigi frakcióid:
< Las Venturas Medical Service ,Las Venturas Taxi >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen. >

Mióta RP-zel?:
< 6éve RPzem nap mint nap. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Régen voltam a Roosevelt Szerelő Frakcióban tetszett, illetve most nem vagyok frakcióban és szeretnék egy társasághoz csatlakozni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért kéne "pont" engem választanotok mivel voltam régen szerelő igy már kiismerem magam egy pár dolgon. Csapatmunkához hozzá vagyok szokva LVMS illetve Taxiban is szükséges volt. Terhelhető személy vagyok igy bármivel megtudtok bizni elvégzem a feladatot ( legalábbis oda fogom tenni magam és kihozom a maximumot belőlem ) >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/domVXJ2 az első AJ azzal teljes mértékben egyet értek mivel nem vettem komolyan akkor a szervert. A második meglett beszélve mint látható. A harmadik " RP folytatás" az lényegében el kellett mennem a géptől mikor be akartak vinni meglett oldva. A DB az lényegében annyi volt hogy el ütöttem 2 admint, későbbiekben javitva lett az indok NonRP-re. >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/domVXJ2 , igazából a ban jogtalan lett, lényegében Roosevelt szerelő telepen véletlen elütöttem egy srácot aki rám hivta az admint "szándékosan ütöttem el" indokkal, én ki áltam az igazamért hogy véletlen volt ezért jött az "adminnak való hazudás" indok, későbbiekben megbeszéltem az akkori Szuper Adminnal aki jogtalannak tartotta a bannom.>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/TJFGuqW >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen, elég régen de voltam a Roosevelt-ben. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Ezt pontossan nem tudom, ha jól emlékszem még be regisztráltam nyitáskor ekkor játszottam kb 1hónapig aztán abba hagytam, 2ével ezelőtt ismét neki áltam ekkor voltam Rooseveltes, illetve Taxis és LVMSes. És most ismét elkedtem LVzni kb júniús óta. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen használok, mikrofonom is van. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használok, egy nap több x is megnyitom. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< most még nekem nincs sulim igy tudok lenni olyan 5órákat bőven, aztán ha megkezdődik akkor hétköznap 3órákat tudok lenni, hétvégén pedig 5 6órákat. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< most hogy még nincs suli igy tudok lenni délben illetve délután-estig, ha megkezdődik a suli akkor már csak késő délutántól estig tudok lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az a baj hogy egyik sem a legjobb, ha nincs suli és úgyvan akkor feltudok jönni dél körül 10 11 fele egész délutánig 2 3ig aztán késő délután 4 5től estig késő estig kb 22 23ig tudok lenni. Ha suli van akkor csak 4-5-6tól estig 21ig>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Zsolt-nak hivnak 14éves vagyok. Erdelyben élek azon belül Szatmárnémetiben. Naponta több órákat vagyok gépnél itt is MTAval játszom a legtöbbet pontosabban ha van elfoglaltságom akkor akár 5 6órákat is tudok lenni. Szorgalmas, segitőkész embernek tartom magam. Hobbijaim a film nézés jelenleg is sorozatot nézek. 6évvel ezelőtt telepitettem a gépemre az MTA-t azóta is játszom vele nap mint nap, ekkor kezdtem a See MTA szerverén is játszani csak akkor még V1 volt. Amit tudok közölni és fontosnak tartom hogy vannak helyesirási hibáim de ez gondolom észrevehető a lapon is.>
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.02. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.