Lisa Newmann / R3HABS / S.G.H jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Károlynak hívnak, jelenleg 18 éves vagyok. Hajdú-Bihar megyében élek. Jelenleg 11. évfolyamon járok rendészeti szakon. Szabad időmben vagy itthon töltöm, és igyekszem számomra hasznosan eltölteni az időmet, vagy eljárok motorozni, vagy jelenlegi új időtöltésemben vezetni. Az MTA az életemben egy kisebb-nagyobb szerepet töltött be, mivel rengeteg embert, barátot ismerhettem meg általa, akikkel mai napig tartom a kapcsolatot.

Mióta játszol a szerveren?

A szerverre 2016-03-30 21:48:39-én regisztráltam. A regisztrált idő és a mostani idő között 3 nagyobb játszási ciklusom van. Első nem volt igazán hosszú életü, kb. 1-2 hónapig tartott, utána vissza tértem v3-ra. A második ciklus 2019.01-től kb. 2019.05-ig tartott. Játékot a számítógépem állapota, valamint szabad idő hiánya miatt kellet szünteltetni. A harmadik ciklusom pedig a mostani ami 2020.01-től mostanáig tart, amit szeretnék minnél tovább aktívan eltölteni.

Eddigi elért dolgok:

A szerveren sajnos még elég sok dolgot nem értem el, de büszke vagyok így is dolgokra. Ezek pedig a következők:
Fix&Drive-ban elért tagságom (jelenleg is).
100 milliós vagyon, amelyett saját erőmből értem el.
Többször volt lehetőségem a 2. ciklusomban ideiglenes adminsegéd-ként segíteni a szerver adminisztrátorainak munkáját.
Saját ház S.F-ben.
Rengeteg barát, ember megismerése.
Kevés tagú ic család alapítója, családfeje.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

A See Game Helpdesk csapatába azért szeretnék jelentkezni, mivel bennem mint irl, mint ic van egy kisebb segítség vágy, örömöt okoz számomra, ha tudok segíteni másoknak. Elég rég óta mozgat engem maga az S.G.H valamint az Adminisztrátori szerepkör, valamint maga a feladatköre tökéletes lenne számomra, és amelett, hogy tudok ic segíteni a játékosoknak, ooc is eltudnám ezt sajátítani.

Miért téged válasszunk?

A következő kérdésre a következő választ tudnám adni: Jó magam a pályafutásom alatt megéltem elég sok mindent, tény és való igen "csekély" időtt töltöttem eddig az MTA világában, de volt szerencsém megismerni az Adminisztrátori légkört is. Tapasztalatom ezen a téren személyem szerint van egy kevés, amelyet SeeMTA v3 szerverén sikerült szereznem. Az S.G.H feladatkörre, azért érzem magam jónak, mivel részben igyekszem értelmesen, átgondoltam megfogalmazni a mondani valómat, valamint (nem tökéletes természetesen ezt tudom magamról is), de igyekszem a magyar nyelv helyes használatára törekedni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A feladatok elvégzésére az online eltöltött időm teljes mértékét rá tudnám szánni, mivel a fentlétem alatt 99%-ban a Fix&Drive telepen töltöm, ahol szerelés közben szinte azonnal tudnék válaszolni a kérdésekre/segítség nyújtásokra.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Az online eltöltött időre kb. napi 3-4 órát tudnék szánni, amely természetesen változó is lehet a nap/hét függvénye alapján. De egy átlagos időtartamot természetesen igyekszem tartani.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Első sorban a fejemben lejátszanám azt, hogy nekem ebben az esetben milyen protokol szerint kellene eljárnom. Amennyiben ez megvolt (rövid idő alatt természetesen), szépen, igényes válaszban leírnám a neki, hogy a See Game Helpdesk csapata nem jogosult a /fixveh parancs használatára, és ezzel a problémával egy Adminisztrátort keressen fel. Amennyiben továbbra is folytatja, abban az esetben megkérem, a következő cselekedetét hagyja abba. Ennek a kérés teljesítésének a hiányában, a /as parancsot használva megkérek egy adminisztrátort, hogy pm floodolás vagy felesleges pm miatt adja meg a megfelelő szankciót.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A szerelő rendszer bemutatása részben a frakciók vezetői, vagy a frakcióban lévő betanítók feladatköre lenne. Amennyiben egy kezdő játékps érdeklődne a frakció iránt, hogy mire számítson a következőket tartom érdemesnek elmondani. A szerelő rendszer 2 részre tagolható. Vannak a paneles elemek és a leszerelhető elemek. Ezek között a különbség az, hogy még az egyikel (leszerelhető elemek), azokat az autónál lévő panel rányomásával kell leszedni, majd a zöld cserélő cp-be kell vinni, addig a másik (a gyorsabb), a paneles elemek szerelése, csak 1 kattintással megoldható. De a leszerelhető elemeknél sajnos elég sürjen előfordulhat, hogy 1-1 autónak ezen elemei buggosak, amelyeket nem lehet vagy le vagy fel szerelni. Ilyen esetben adminisztrátori segítségre van szükség. De erre oda kell figyelni, mivel ebben az esetben kötelessége azon az elemen kivül minden egyes elemet megszerelnie az autón. De ennél részletesebb információval az adott frakció tagjai/vezetői szívesen adnak a játékosnak véleményem szerint.

Edit: Amennyiben a szerelő rendszer civil részét kellene bemutatni, akkor pedig azzal kezdeném, hogy amikor szereltetni megy, akkor 2 sáv fogja várni. Egy sima sáv (ahol a normális, törés valamint szerelendő jármű kategóriája szerinti ár alapján szerelnek), és van a gyorssáv amely pedig a fix összegű, vagy cascos autóknak fenntartott sáv (valamint fixnél ez a kiengedő sáv). Amennyiben kiválaszja a megfelelő sávot, kivárva a sorát a szerelő befogja engedni, majd az adott boxba tereli. A játékos elmondja, mit szeretne szereltetni és utána a szerelő kiszámolja az összeget, amelyett át add a játékos a szerelőnek és ezzel megkezdődik a szerelés.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

A szerveren 3 legfontosabb helyett a következő szerint tudom elválasztani.
- Első, amely szinte minden kezdő játékos első célpontja: Városháza: Ez az a hely, amely a szerver egyik elengedtethetetlen pontja. Itt tudnak a játékosok munkákat felvenni, valamint iratokat kiállítani.
- Második helyszín ezzel párhuzasoman: Munkáltató helyek: Amikor felvételre kerül a munka, ezeken a helyeken tudnak a játékosok munkákat végezni. Amennyiben ezeknek a helyenek az ismeretével nem rendelkeznek, abban az esetben segítségükre tud lenni a térképen jelzet iconok (blippek).
- Harmadik helyszín pedig számomra: Pláza: Amennyiben dolgozni tudtak, és lett egy kevés vagyonuk, muszáj valamilyen élelmet, telefont vásárolniuk. Ezt itt tehetik meg leginkább, de természetesen van más hely ezekre is.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ebben az esetben mérlegelni kell, hogy melyik a fontosabb, és mit szabad és mit nem. Első sorban az S.G.H tagok ic személyek attól függetlenül, hogy ooc-n is adnak segítséget. Ez által az rp méretétről, valamint fontosággától függően válaszolni is lehet a játékosnak, de amennyiben elengedethetetlen az RP, meglehet kérni egy másik S.G.H tagot, akinek jelenleg nincs RP-je, de célszerű kisebb rp-knél ooc-n jelezni, hogy egy pillanatra ki állsz az rp-ből és segítsét nyújtasz a játékosnak.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Amennyiben ilyen, vagy efféle eseményt észlelek, abban az esetben ha van online adminisztrátor jelzem ezt az as chat-en, de amennyiben ez a lehetőség nem áll fent, egy fényképet, valamint az mta mappából az adott logot kimásolva, ezt az illetékes személynek/személyeknek továbbítom. (adminisztrátorok).

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Nagyon régen voltam azt hiszem még 2016-ban, de mivel ez elévült így tiszta az UCP-m.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, még nem voltam egyszer sem, és remélem nem is kerül rá sor.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várlak TeamSpeak 3 szerveren.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: R3HABS
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.