Lisa M Trent örmester jelentései [7.8. - 7.14]

mr.arnwell

Újonc
2021. 01. 04.
9
5
V4 karakter
Lisa M Trent
LV karakter
Ekran Ayral
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lisa M Trent
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-223
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jack Mikaelson Zászlós
Caseri Lopez Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Yokai Keji
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Range Rover Sport SC. -
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.11.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.1 § Illegális fegyver birtoklás - Kézifegyver (IFBKF)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
Az intézkedés részletes leírása:
Csütörtöki nap volt már a nap is nyugovóra tért, körülbelül este 9 óra tájéka. Az ADAM-223-as egységbe folytattunk járőrszolgálatot Mikaelson r. Zászlós, Lopez r. őrmester és jómagam Trent r. őrmester. Bayside területén voltunk. Észrevettünk egy fehér Range Rovert, elég lassan közlekedett, már kissé furcsa volt. Ezért kivettük a forgalomból egy gyors igazoltatásra. Felszólitottuk leállásra, megvártuk még a jármű leálításra került és jó magam kiszáltam, odamentem. Széppen bemutatkoztam. Az autóban két fél volt. Elkétrem az iratokat, nevüket és rádión lekérdeztem a kollégáktol a neveket. Ők rögtön vissza is szoltak, hogy már ültek illegális fegyverbirtoklás végett. Ezért javasolt volt a ruházat átvizsgálás. Megnéztem a csomagtartót, ott semmi gyanussat nem találtam. Első sorban a sofőrt szólitottam fel ruhaázat átvizsgálásra. Ő kiszált a kezeit a kocsi motorháztetőjére tette, és engedélyt kértem a ruházata átvizsgálására. A sofőr tisztának bizonyosodott. Innentől az utas következet, nem volt ellenkezés. Kiszált egyedül odasétált szó nélkül a motorháztetőhöz, rátette a kezét, terpeszt ált és átvizsgáltam találtam nálla egy Glock 19-est és 43darab 9x19mm-es lőszert. Nem mondott semmit. Megkértem, hogy adja át, ő át is adta. Bevittük a Tierra Robada-i kirendeltségre. Bemutatkoztunk, jogaival az ur tisztában volt és nem élt egyikkel sem. Azt álitotta, hogy csak önvédelemböl volt nálla, de mi azt tudtuk, hogy ez egy bejelentés köteles fegyver. Ezért mivel nem volt bejelentve, igy illegális fegyverviselésnek számit. Semmi további kérdése nem volt, közöltük vele a vádakat. És megkapta a 95 nap és 130,000dolláros büntetését. Óvadékra kapott lehetőséget.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$130,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
95 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Glock 19
(x43) 9x19mm
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$50,360

Aláírás:
Lisa M Trent
lablec.png
 

mr.arnwell

Újonc
2021. 01. 04.
9
5
V4 karakter
Lisa M Trent
LV karakter
Ekran Ayral
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lisa M Trent
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-223
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jack Mikaelson Zászlós
Ali Aaron Törzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Hugo De Goya
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Toyota Supra Mk4 - OT-92-02
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.14.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB)
Az intézkedés részletes leírása:
A-223 egységben teljesitettük a napi járörszolgálatunkat amikor félre álitottunk egy Toyota Suprát gondatlan vezetés végett, nem is sejtettük, hogy illegális fegyver alkatrész van nálla. Az alkatrészre Aaron Törzsörmester lett figyelmes a csomagtartó átkutatása során. Azon nyomban bilincset kapott, és a roházata is átvizsgálásra került. Arra a döntésre jutottunk, hogy jobb lenne a Los Santosi kapitányságra vagyük. Az első kihalgatót elfoglaltuk, megtörtént a bemutatkozás, jogait megemlitettük, de ő nem szeretett volna élni egyikkel sem. Megkérdeztük, hogy honnan szerezte, erre ő annyit válaszolt, hogy ajándékba kapta. De nem tudott rendes személy leirást adni. A vádakat közöltük vele, nem is ellenkezett. Viszont a kihalgatás során történt egy félre vezetés ezért, de ezt elnéztük neki. Hisz látszott rajta, hogy tényleg nem tudta megmondani rendesen, hogy kitöl van az alkatrész. Igy lett 45 nap és 65,000 dollár a büntetése Illegális fegyver alkatrész birtoklásáért. Óvadékra kapott lehetőséget.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$65,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Markolat (Kés)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$5,000

Aláírás:
Lisa M Trent
lablec.png
 

mr.arnwell

Újonc
2021. 01. 04.
9
5
V4 karakter
Lisa M Trent
LV karakter
Ekran Ayral
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lisa M Trent
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-223
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jack Mikaelson Zászlós
Ali Aaron Törzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Hannah Doherty
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes-Benz G-Class W463 - HI-GRETA
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.14.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
101.3 § Zsarolás - Élet vagy testi épség súlyos fenyegetésével (ZSRÉT)
Az intézkedés részletes leírása:
A-223 késő délután végzett járörszolgáltatot az ugynevezett "horgászpart" területén. És egyszer arra lettünk figyelmesek, hogy egy G Mercedes elébünk zuhan a hegyoldalrol. Azon nyomban felszólitottuk és intézkedés alá vontuk a kisasszonyt. Az intézkedés folyamán töbször is tiszteletlen volt, folyamatosan szidkozódott. Addig jutottunk, hogy megis fenyegetett, mivel én vontam intézkedés alá. Itt már a kollégák is kiszáltak a szolgálati jármüböl, hisz itt már nem volt gyerek játék az intézkedés további menete. A hölgy nem akart rendes stilust viselni ezért megis kapta a bilincset. Dillimoreba vittük előálitani. A kihalgató teremben a stilusát ugyanugy folytatta. Erővel egy ügyvédet szeretett volna, aki a NAVnál volt bejelentve, de sajnos nem volt a városban igy nem tudtuk elérni. Bele egyezett, hogy ügyvéd nélkül folytassuk az intézkedést. Jogaival tisztában volt, mással nem szeretetett volna élni. A kihalgatás szinte órákig tartott a tisztelentlensége miatt, de megtört. Elmondtuk neki a vádakat, ami Élet vagy testi épség sulyos fenyegetése volt. Ezért kapott 60 nap börtönbüntetést és mellé 97500 dolláros büntetést. Óvadékra nem volt lehetősége.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$97,500
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Lisa M Trent
lablec.png