Lisa Lorenz jelentkezése a Las Venturas Taxi Társasághoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KRISZ.

GameAdmin [4]
2019. 01. 10.
88
51
20
Románia
V4 karakter
💜 Chris T Clarence 💜
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Lisa Lorenz
Hány éves vagy?
15 éves vagyok.
Hány játszott perced van?
8590 Percem van jelenleg a szerveren.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam https://imgur.com/a/GihSbhh
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen volt mivel LVMS-be inaktiv voltam és nem szoltam. https://imgur.com/a/NDhaK0L
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen volt https://imgur.com/a/c4jM1aS
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam, az LVMS frakcióba.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Hát mivel elfelejtettem szolni az LVMS leadernek és ezért inaktivitás miatt kirugtak engem.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

A jelenleg összes vagyonomra vagyok a büszke.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Most vakációban akár 6-7 órát is tudok a Taxi frakcióra szánni.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Természetesen rendelkezek.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Nem gondolom magam jobbnak senkinél, viszont amiket a frakció szabályzat megkövetel azokat szigorúan be tudnám tartani
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Elekes Krisztiának hivnak jelenleg 15 éves vagyok Romániában élek azaz erdélyben. Nagyon szeretem ahol lakok mivel nagyon szép kilátás van itt. Szabad időmbe pedig számitógépezni szoktam. És még pedig szoktam Modellezni, MTA fejlesztés, Forum fejlesztés, Weboldalak készitése. Ez lennék röviden én.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Lisa Lorenz
Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas Medical Center 1978.08.08
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Angela Lorenz
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen van jogositványom és érvényes is.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Mindig is szerettem az autóvezetés, ráadásul még ha fizetnek is érte, főleg ebben a korban már fizikai munkát nagyon nem tudnék végezni ezért úgy gondolom ez lenne a megfelelő munka számomra
Miért pont önt vegyük fel?

Választékos a beszédem, mellettem nem lenne unalom személyszállítást követően, vezetési stílusom nem a hegyen völgyön erdőn át, betartanám a kresztől elvárt betartandó szabályokat.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Elengedhetetlen egy jó munkahely, munkaközösség kiépitéséhez. Fontos hogy együtt tudjunk dolgozni, hogy meg tudjunk oldani egy nagyobb gondot is együtt. Szerintem csak úgy hozható létre egy jól müködő, összetartó közösség ha a csapatmunka jelen van mindig. A csapatmunka nem egy emberen múlik mindenkinek ki kell vennie a részét akár egy kis munkából, vagy egy nagyon nagy feladatból is /I]
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen!
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Természetesen!
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Kiskoromban mindig figyeltem apukám vezetési képességeit. Egyszer elhatároztam magam, hogy olyan profi sofőr leszek,mint ő. Ez mára be is teljesült. Gyorsan és biztonságosan vezetek. Szeretek adni az autó külsejére. Nem bírom elviselni, hogyha por van a járművemben. Rendszeresen járok szervizbe általános vizsgálatra. Az emberekkel jól kijövök, könnyen barátkozom. /I]
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

https://imgur.com/a/ME39aly


Aláírás:Lisa Lorenz

Kelt.: 2019.06.29
 
Utoljára szerkesztve:

Olázs

Újonc
2019. 05. 20.
50
9
LV karakter
Legolas Cage
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Legolas Cage vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.07.05. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Szép, korrekt lap lett!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.