Lisa Diem - Diego Escobar [Negan]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RobiHUN

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 04. 20.
238
160
20
V4 karakter
Kendrick Nash
LV karakter
Mauro Smith
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Lisa Diem


Panaszra tett személy InGame neve:
Diego Escobar


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Farmal való átverés. 09.09.-én, kihirdettem, hogy farmot bérelnék. Kaptam is egy SMS-t, hogy tudnak nekem bérbe adni farmot. Megbeszéltük az összeget, és a találkozási helyet. Mikor a bérbeadó megérkezett az általam kért helyre a farmhoz, megmutattam neki, hogy melyik farmot bérelje ki számomra, valamint közöltem vele, hogy két hétre szeretném a bérlést. 100 ezer dollár per hétben állapodtunk meg. A 200.000$-t előre ki is fizettem neki. Közöltem vele minden lényeges dolgot, hogy állatgondozással szeretnék foglalkozni, hogy minden jogosultságot írjon a nevemre, valamit többször hangoztattam a két hetet. A mai napon (09.16) vettem észre, hogy a farm már le volt jára. Reggel 8 óra környékén még megvolt, mert voltam ott etetni. 12 óra után akartam a megrendelt szalmát leszállítani a farmra, de írta, hogy nincs aktív rendelésem. Visszamentem a farmra és láttam, hogy a bérlet lejárt, a farm kiadává vállt.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/XAzrJBSa -


Megjegyzés:
A képeken kb ugyan az látszódik mint ami a logban van, de érdemes azt is nézni.
 
Utoljára szerkesztve:

Negan.

noone.
2023. 06. 20.
351
1 055
V4 karakter
Negan Nease
Szép napot, a panaszt Én fogom kezelni.

Várom Diego Escobar válaszát huszonnégy (24) órán belül.
 
  • Tetszik
Reactions: areyousure

Negan.

noone.
2023. 06. 20.
351
1 055
V4 karakter
Negan Nease
Sziasztok.

Letelt a huszonnégy óra, így Diego ideje is lejárt, ami a válaszadás időintervallumát illeti.
Nem válaszolt, így enélkül kell bírálatot hoznom - Diego Escobar a mai napon megkapta a szerverről az örökös kitiltását farmmal való átverés indokkal - kérlek Lisa keress fel egy Szuperadminisztrátort, és erre a témára hivatkozva igényeld vissza a pénzedet.

A panasz jogos, a témát lezárom, köszönöm a Tisztelt Fórum Moderátor kollégának a téma áthelyezését.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.