Linda McCarty jelentkezése a Las Venturas Taxi-hoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FREAKXD

Barangoló
Támogató
2019. 02. 13.
148
87
V4 karakter
kellen bowen
LV karakter
rasaun stokes
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Bakos Bencének hívnak.
Hány éves vagy?
14 éves vagyok.
Hány játszott perced van?
20322 percet játszottam eddig.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/rEi1PdZ Sajnos voltam már hatszor, de sokat okultam ezekből és igyekszem hogy ne forduljon ez elő többet.
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/eZLpdL7 Voltam és megbántam amiket tettem. Nem fog ilyen többet előfordulni.
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/fHIQzrf Volt és azt hiszem jelenleg ezzel vagyok a legjobban megelégedve.
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem, még nem voltam, ez lenne az első frakció amiben lennék.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Egyik kedvenc kocsim elérése, jó és izgalmas RP-k. Ház, garázs, fegyverengedély.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Akár 6-8 órát.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Rendelkezem.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Több időt tudok szánni mint az átlag, odafigyelő és értelmes ember vagyok. Tudok koncentrálni illetve csapatban dolgozni.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Bakos Bencének hívnak, 14 éves vagyok és Szigethalmon élek. 8.-os vagyok, most fogom kijárni az általános iskolát. Szoftverfejleszőnek vettek fel a középsuliban. Szabadidőmben sokat gépezek, talán káros de sajnos ez van, inkább mint a cigi például. Tudok angolul, szerintem elég jól. Szeretek hülyéskedni, de ha kell komoly és összeszedett vagyok. Tisztelettudó vagyok, nem vágok közbe ha xy beszél, meghallgatom és elemzem amit mond és az alapján hozok döntést. Nem szeretem a nagyképű, flegma embereket, inkább kerülöm őket. Nem vagyok egy "nagykutya" típus, inkább az a csöndes, egyedül lévő gyerek. A depresszív zenét szeretem leginkább, lehet furcsa lehet nem, de ez van. Szeretem az állatokat, nagy kutya fan vagyok mégis egy macskám van, a kutyám már kb 4-5 éve elpusztult.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Linda McCarty
Jelentkező születési helye, ideje:

1994.11.25, Las Venturas Hospital
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Billie McCarty
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen azok.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Szeretek vezetni, emberekkel beszélgetni és ezt az állást gondoltam a legalkalmasabbnak.
Miért pont önt vegyük fel?

Céltudatos vagyok, barátságos, tisztelettudó, csapatmunka képes ember.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Szerintem egy nagyon effektív dolog. Ha tudja csinálni az az x mennyiségű ember, akkor nagyon jól el tud sülni. Sokszor volt már megpróbáltatásom ez ügyben és nagyon jól teljesítettem. Itt sem lesz akadály.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen igen.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Természetesen igen.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tiszteletem. Linda McCarty-nak hívnak, 25 éves vagyok. Szeretem az autókat, csapatjátékos vagyok. Nagyon tudok koncentrálni. Szeretnék itt elhelyezkedni, mert nagyon szeretek vezetni, emberekkel beszélni illetve a taxis kollégák is elég kedvesek és bőbeszédűek voltak az utazások során. Megtetszett az a közösség, még ha elég keveset is leltem fel belőle. 6 éves vezetői képességem van, nem tűnik soknak, de tudok vezetni. Édesapám taxis volt, mesélt pár dolgot és felkészített hogy mire kell számítanom ha ide jelentkezem. Nagyon erős és jó munkaerő vagyok, nagyon tudok dolgozni és segítek ahogy csak tudok. Az autózás az életem, kiskoromban is autókkal játszottam pedig nő vagyok. Azt hiszem ez lenne a megfelelő hely számomra.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Linda McCarty a nevem, főiskolát végeztem. 25 éves vagyok. Nagy felelőségtudattal rendelkezem, megbízható, körültekintő, pont illetve igényes munkavégzésre törekvő kollégának tartom magam. Felsőfokú angol nyelvvizsgát tettem. A hobbiaim közé sorolható a horgászás, farm gondozás, zenehallgatás illetve a kocsikázás.


Aláírás: Linda McCarty

Kelt.: 2019.05.21
 
Utoljára szerkesztve:

FREAKXD

Barangoló
Támogató
2019. 02. 13.
148
87
V4 karakter
kellen bowen
LV karakter
rasaun stokes
Köszönöm szépen, sokat jelent! :)
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.05.24. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Szép lap lett.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.