Lincoln Wright

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aDominik

Miniszterelnök úr..
2021. 04. 07.
106
143
• Debrecen
V4 karakter
Noah Hyland
LV karakter
Mason Hyland
V2 karakter
Scott Valens
qtwKJ4O.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Wright​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Lincoln​
A.4 Születés ideje: 06/08/1997​
A.5 Születés helye: Seattle - Washington - 953144​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas Delante St 12.​
A.8 Telefonszám: 387612001782​
A.9 E-mail cím: lincoln.wright@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: House Salespant​
Betöltött pozíció: Apartment building vendor​
Feladatköre: Az eladásra kivánt lakóházak árusítása/eladása, adminisztrációs munkák elvégzése.​
Alkalmazás intervalluma: 14/02/2019 — 04/11/2020​
Szerződésbontás indoka: Költözés miatt.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: VÁLASZOD HELYE​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[X] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Seattle High School​
A látogatás intervalluma: 01/09/2012 — 16/06/2016​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[X] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Az interneten böngészve láttam meg a hirdetést.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Válasz​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
válasz​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztok ilyen szereket.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem használok ilyen szereket.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 17 éves vagyok.​
D.2 Neved/beceneved: Domi​
D.3 Bemutatkozás: Helo. Dominik-nak hivnak, Debrecenben élek Gépgyártás technológia-i technikusnak tanulok később szeretnék menni egyetemre elvégezni a gépészmérnöki szakmát. A pozitiv tulajdonságaim közé tartoznak azok a dolgok hogy Barátságos vagyok megbizhato terhelhető, könnyen nyitok más ember felé viszont a bizalmamat nehéz elnyerni. Ez nem tudom hogy jo vagy rossz tulajdonságnak igazolható be de nem szeretem ha valakit azért piszkálnak mert beszédhibás vagy bármiféle bedegsége van. Rendszeresen járok edzeni mostmár lassan másfél éve van egy öcsém és egy növérem ,szeretek segiteni a szüleimnek mivel tudom hogy nélkülük nem biztos hogy tartanék ott ahol most.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Körülbelül 5 éve.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Három éve.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Lincoln Wright 23 éves washingtonban élő fiatal srác aki 1997 ben született Seattle-ben. Édesapja és anyja a hadseregben szolgált sajnos Lincoln 13 éves korában elvesztette az édesanyját egy Afganisztáni expedició során. Lincoln nehezen dolgozta fel a tragédiát ezért több évig pszichológushoz kellet járnia ez nagy hatással volt az általános iskolai eredményeire is. Édesapjának egyedül kellet felnevelni-e Lincoln-t, Lincoln idővel elvégezte az általános iskolát majd középiskolában eléggé magába forduló fiu volt ezért a rosszakaró gyerekek rögtön kikezdték ezért arra a döntésre jutott Lincolnc hogy meggyözi édeaspját hogy irassa be egy másik iskolába, ez meg is törént a másik iskolában gond nélkül elvégezte az iskolás éveit. Első munkahelye az a House Saleaspant ügynökségnél volt ahol ház eladásokkal foglalkoznak ezért Lincolnak annyi dolga volt hogy a háztulajdonosoknak segitett eladni a házat, közben végzet az ügynökségnél kisebb adminisztrációs munkákat is. Majd teltek múltak az évek és Lincoln egyszer meglátta a hirdetésben hogy a Las Venturasi Police Department felvételt hirdet és gondolta megprobálja azt.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Voltam nem egy szerveren Rendvédelmi frakcióban ami ugye a magyar rendvédelemre alapul de nekem annyira nem jött be elején jo volt de mostmár ugy döntöttem ideje lenne váltani és egy uj célt kituzni itt az LVMPD-ben.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Nem​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Sok a különbség, kezdve magától az igazoltatási protokolltól a gépjárművek felszereltségéig, és így tovább... Amerikában nem igazoltatnak csak úgy, mindig csak akkor, hogyha okuk van rá, illetve maga a folyamat is sokkal óvatosabban van levezetve, mivel sok embernél található maroklőfegyver, míg Magyarországon ritkán fordul elő ilyesmi. Az amerikai rendőrség összehasonlíthatatlan technikai fölényben van a hazai rendvédelemhez képest. Szolgálat közben minden rendőr golyóálló mellényt hord, ami testesebbnek, tekintélyt parancsoló méretűnek mutatja őket. Az Egyesült Államokban a legtöbb járőrautó a Ford Crown Victoria, a Dodge Charger típusok valamelyike. A rendőrségnek készült modellek gyárilag feltuningolt, nagyobb teljesítményű motorral, speciális gumikkal, megerősített felfüggesztéssel illetve fékekkel készülnek.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
qtwKJ4O.png

Mr Wright,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
qtwKJ4O.png

Mr Wright,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.