Lina Reyes jelentkezése az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kisördög

Újonc
2019. 02. 24.
44
43
LV karakter
Kiara Mejia
sccs2.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED:
Lina Reyes.

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 98.000.

IC SZINT: 46.



KOROD: 15.

UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):


RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Persze.

RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Természetesen.



EDDIGI FRAKCIÓID: SCCS,Taxi, OKF, NNI

TÁVOZÁSAID OKA: Leginkább időhiány miatt, de néha sajnos el is hanyagoltam a frakciókat.

HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2022 Februárjában.

MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Aurora M Brooklynn.

MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Időhiány.



NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-4 óra.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-5 óra.



PÁR MONDAT MAGADRÓL: Martinnak hívnak, 15 éves vagyok. Jelenleg Zala megyében élek a családommal. Középiskolás éveimet az SZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégiumban töltöm. Szabadidőmben számítógépezek, és focizok. 4-5 éve kezdtem el játszani az MTA-val kisebb nagyobb kihagyásokkal.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mivel már korábban voltam a frakcióban, így szeretnék újra bekerülni ide, egy jó és összetartó közösségbe tartozni.



EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm ha végig olvastad a lapomat. :)



Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.14 20:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.