Lina Gonzalez jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 501
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Lina Gonzalez
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 9336 játszott perc
IC SZINT: 14-es szint.

KOROD: 17 éves vagyok jelenleg.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/rolE34y

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem voltam még V2-n ha jól emlékszem.
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Átlagban 4 vagy 5 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Átlagosan 6 vagy óra.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Ezzel is szintén rendelkezem.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Császár Bencének hívnak, jelenleg 17 éves vagyok. Pécsre járok iskolába, egy hatosztályos gimnázium tanulója vagyok. Hobbiként számítógépezni szoktam, vagy a barátaimmal lenni a városban. A SeeMTA szervereivel 2016-ban ismerkedtem meg. Kezdőbb időszakomban játszottam többet a V2-vel, viszont azóta inkább V3-on és LV-n tevékenykedtem.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék a V2-es szerveren is megismerkedni egy szerelő frakcióval. Mivel a V3-as szerveren már volt rá lehetőségem és sok ideig is tartózkodtam egy ilyen kaliberű frakcióba, ezáltal szerintem itt is megállnám a helyem. Szeretném megismerni a közösséget ezen a szerveren, illetve ebben a frakcióban is.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszönöm szépen, hogy elolvastad a lapom!​
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: marcy. és Stream

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Yj4Mcoh.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.04.10. 19:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
 
  • Imádom
Reactions: bencx.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.