Lime Hood Piru

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hurkaa

Blegh
2019. 01. 10.
157
813
V4 karakter
keenan_wells
LV karakter
kaleem_mills
V2 karakter
inai_mashiro
c85fdb85082907476e8e3a85081aeec0.png


IC információk:

A Lime Hood Piru (LHP), másnéven Lime Hood Bompton Piru egy főleg Afró-Amerikai fiatalokból álló utcai bűnszervezet Los Santos keleti részén, mely a 2000-es évek elején jött létre. Területük körbefogja Grove Street-et, illetve Davis Avenue-t. Becslések szerint a banda 50 fővel rendelkezik, életkoruk 14-23 közé tehető. Főbb tevékenysége a kábítószerkereskedelem, amit egészen Grove Street és Front Street között szoktak árusítani. A banda viszonylag bajkerülő és passzív, de területük körül bármire képesek, a megvédéséért életüket áldoznák fel. A rendőrség az elmúlt időszakban elég gyakran hajtott végre razziákat, hisz a rivalizálás miatt nagyon sok tűzharc keletkezett East Los Santos körül. A tagok elég könnyen felismerhetőek, nem próbálják rejteni a bandával való kapcsolatukat, legtöbbjük tetoválással különbözteti meg magát. Területük körül gyakran lehet találkozni bandához kötődő graffitikkel. Jó kapcsolatot ápolnak a Lueders Park Piru-val, a Holly Hood Piru-val és a Cross Atlantic Piru-val.
Ellenségeik közé tehető a Kelly Park Compton Crips, az El Monte Flores 13, illetve a Rollin Cripek.

Magamról pár szó:

Jablonszky Benjáminnak hívnak, 16 éves vagyok jelenleg, Szakközépiskolába járok informatika szakra.
A szerver megjelenése óta játszok, többször is vezettem, vagy részt vettem frakciókba.
Hobbim tulajdonképpen nincsen, szabadidőmben játszok vagy videót nézek, hisz a korona miatt limitálva vagyok.
Rengeteg szabadidőm miatt elég aktív vagyok jelenleg, így sok időt tudok a frakcióra fordítani.

A seemta szerverein rengetek bandát vezettem és jártam már meg.
Hajlandó vagyok kezdőbb játékosokat is bevenni a frakcióba, ha amennyiben elsajátítják azt az rpt amit mi képviselünk, és hajlandóak tanulni.
Mivel rengeteg szabadidőm van, így aktív tudok lenni.
Referenciáim:
Circle City Piru (V3)
Marvin Gangster Crip (LV, leader)
Rollin 60's Neighborhood Crips (LV)
Miller Gangster Blood (V3)
98 Main Street Mafia Crips (V2,leader)
65 Menlo Crips (LV)
Expelled Young Crip (V2, leader)

Néha túl elnéző vagyok, bár próbálok mindenkit a megfelelő módon a szabályokhoz tartani, illetve megfelelően szankcionálni.
Páran úgy vélik, hogy "flegma" stílusom van, amelyen sajnos nem tudok változtatni, hisz én mindig is így kommunikáltam, de megpróbálok visszavenni.

Terveim a frakcióval, a banda felépítése:

Minnél színvonalasabb és realisztikusabb Piru hagyományokat űző rpt szeretnénk kialakítani a szerveren, teljesen nyitva mindenkinek, így bárki jöhet hozzánk tgfelni amennyiben hajlandó tanulni. Sajnos az utóbbi időben nem tapasztaltunk haverjaimmal túl sok rpt a bandák köreiben (tulajdonképpen kivannak halva), így gondoltuk hogy hozunk egy kis életet neki. Bank, ATM, illetve emberrablás szóba se jöhet az fkba, aki csak emiatt, vagy a folytonos darálás miatt szeretne jönni az meg se próbálja a tgfet. Az élménykép topicot megpróbáljuk minnél jobban és aktívan vezetni. A tgfeseknek is szívesen megtanítjuk hogyan kell élményképet készíteni, illetve nagyon szigorúan vesszük a helyesírást!

A frakcióba összesen 3 rang lenne: LYG, YG, illetve OYG.
Rendelkeznénk egy discord szerverrel, ahol a tgfesek, illetve a tagok is könnyen tudnak kommunikálni, illetve elérni egymást. (Vezetőség beleegyezésével)
A tagfelvétel IC történik, beajánlás nincsen a frakcióba.
A tgf 1-2 napot vesz igénybe, ez attól függ hogy mennyire vagy hajlandó rpzni.
Menete: IC odajössz hozzánk, és elkezdessz rpzni a jelenleg ottlévő tagokkal (nem muszáj leadernek lennie), akik majd felmérik az rp tudásodat.
Próbálj a legjobban törekedni arra, hogy hozz létre egy egyedi karaktert (gondolok én itt betegségre, függőségre stb.), ami színesebbé teszi az rpdet.
Nyilván akik ennek megfelelően rpznek, azok elsöbbséget fognak érezni a beavatással.
Próbáljuk hanyagolni a sablon (anyámat, apámat megölte a crip/fegyver érdekel stb.) dumákat, az ilyeneket nem preferáljuk.

A mappolás, illetve skinek maradhatnak a mostaniak, ha esetleg váltani szeretnénk majd írunk fejlesztést.
 

Edgarrr

Barangoló
2019. 05. 14.
84
79
Marcali
www.youtube.com
V2 karakter
Edgar Egorov
Egy kicsit rövid, de minden lényeges információt magába foglal. A design egyszerű, de viszonylag jól átlátható, néhány képet hiányolok. Összességében jó kis banda lenne a lap alapján, szigorú ami nagyon fontos szerintem. Összességében nekem tetszik,sok sikert, TÁMOGATOM!
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Tömör, de minden fontos információt magába foglaló lap lett, eddig a Piru pályázatok közül ez tetszik a legjobban. Remélem megkapod, ha igen figyelemmel követem majd a munkásságodat.
Csak TÁMOGATNI tudom.
Sok szerencsét!
 
  • Tetszik
Reactions: soldato és hurkaa

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nem lett túl hosszú a lap, de a lényege benne van. Sok sikert!
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Jókat hallottam rólad, a lapod is adja. Remélem te kapod.
gl
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Flex.

gangland
2020. 03. 25.
152
572
m.twitch.tv
LV karakter
Raden Matthews
Alapjáraton egy sablon bandatörténetet láttam, nem többet. Nem rosz pályázat, de nekem nem fekszik. Azért sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: soldato

technősbéka

Újonc
2019. 12. 08.
30
54
Szeeeentgyörgy.
V4 karakter
dacquan.randolph
LV karakter
ontrell.hayes
V2 karakter
tameron.dennis
Nagyon jó lap lett,valakinek bizony fel kell élesztenie a banda RP-t és benned sok potenciált látok,támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Hayas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 05. 19.
257
351
Budapest
V4 karakter
Ogilvy Wright
LV karakter
Zain Mattingly
V2 karakter
Frank Hayes
Maga a lap viszonylag rövidecske , viszont a lényeg annál inkább benne van. Jó kezekben lenne nálad nem kérdés, TÁMOGATOM!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.