Lime Hood Piru pályázat.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
bob jensen
Magamról pár mondat:

Sziasztok!



Ádámnak hívnak, 14 éves vagyok. Jelenleg 8. osztályba járok,
és a következő évben Gimnáziumba szeretnék továbbtanulni belügy rendészeti szakirányon. Szabadidőmben gyakran szoktam sportolni, azaz focizni-biciklizni. Szeretek a számítógépem elé leülni és órákon át játszani. Körülbelül 4 éve ismertem meg a V2-t, mikor az unokatesómat láttam játszani, megtetszett. Párszor voltam már a szerveren illegális frakcióban, pontosabban: Piru és Latin. Élni szeretnék az eséllyel, hogy leader legyek, mivel még nem volt lehetőségem ilyen pozícióban kipróbálni magam, és érzem magamban az efféle ambíciót.
Jó tulajdonságok magamról:
- Kitartó vagyok
- Nyitott vagyok az új emberi kapcsolatokra
- Szívesen segítek másokon


Rossz tulajdonságok magamról:
- Viták során szeretek meggyőzni embereket az igazam felől
- Nehezen viselem az igazságtalan helyzeteket, ezért szeretem megosztani az én nézőpontomat az emberekkel








Lime Hood Piru
1456507890-sans-titre-5.png


A Lime Hood Piru, más néven Lime Hood Bompton Piru, nagyrészt afro-amerikai utca banda. A kaliforniai Compton keleti oldalán található . Helyük a Rosecrans sugárúttól a Compton Blvd-ig, az Atlantic Avenue és a Gibson Avenue között húzódik . Ennek a készletnek a neve a szomszédságukban egy népszerű lakóutcáról származik, amelyet Lime Street -nek hívnak . Ennek a bandának a tagjai gyakran viselnek zöld árucikkekből álló ruhát, hogy a „Lime” -et képviseljék, valamint a „ Piru ” -t ábrázoló bordó cikkből készült ruházatot . 1969-ben a Pirusokat tinédzserek és fiatal fekete férfiak hozták létre a kaliforniai Comptonban. A kifejezés eredetileg a Piru utcára, a Comptonban és a szomszédos Willowbrook lakó utcára utal, a Powerful Indestructible Revengeful United, vagy alternatívaként a Political Inner-City Revolutionary Union háttereként adaptálták . 1969-ben a Crip szövetség által tett kisebb bandák, a Pirus is csatlakozott, így egy nagy „set” a Crips. Abban az időben a kaliforniai Los Angeles régióban különféle készletek voltak. Ezek a készletek azonban a hustlerek kis csoportjai voltak. 1969-ben a tizenöt éves Raymond Washington a Crips utcai bandát a szomszédságából, a Dél-Közép Los Angeles. A Crips egy nagyobb szervezet létrehozása érdekében támadni kezdte a nyüzsgő csoportokat és a klikkeket. A banda gyakran utazik dorgtermesztés/fegyverkereskedésben. Nem hátrálnak meg a rivális bandákkal/rendőséggel való fegyveres összetűzésekben sem.

file-5.jpeg

l-14.jpg




IC karaktertörténet:

2011-et írunk, amikor egy hírhedt utcai banda, a Lime Hood Piru /LHP/ Compton-on tevékenykedik. Közöttük van a 17 éves Dequinn Craig, aki a bandavezető szemében elég magas ''rangra'' nőtte ki magát. Dequinn pár bandataggal az utcán állnak, zsebük takarásában nagyrészt kábítószer van. Egyszer csak elhalad előttük kettő darab sötétített ablakos autó. A srácok szúrós tekintettel néztek az elhaladó járművek után, ekkor még semmit nem sejtettek. Két órával később ugyanazon a helyen ácsorognak. Ismételten a kettő darab kocsi az utcába fordul 14 óra 03 perckor. Kipattannak mind a kettő kocsiból golyóálló mellénnyel ellátott emberek. A bandatagok egyből levágták, hogy valaki felnyomta őket. Dequinn és a haverjai elkezdtek teljes erejükből futni az utcából. Dequinn-t és kettő haverját elkapták, 4 éves börtönbüntetést kapott kábítószerkereskedelem miatt. További kettő társát szintúgy 4 éves börtönbüntetésre ítélte a bíróság.


bkmEPgd.png

Kép dátuma: 2011/07/14
A képen Dequinn Craig látható


2015-öt írunk, mikor Dequinn letöltötte a börtönbüntetését, de nem fogta vissza magát az ilyen cselekedetek irányában. Visszament abba az utcába, ahol 2011-ben elkapták őt, és ahol élt. Ahogy visszatért a szája tátva maradt, hogy szinte minden megváltozott az utcában. Mindenhol piros és zöld bandanás, színes bőrű emberek voltak. Dequinn visszatérésére az utcában mindenki felfigyelt, a bandavezetője pedig örömmel fogadta újra a megjelenését. A bandával tovább folytatták az illegális tevékenységeket.

game1.jpg

Kép dátuma: 2015/08/03
Dequinn visszatért az /LHP/ bandatagok közé


Ismételten elteltek az évek, pontosabban 5 év, azaz 2020-at írunk. Mikor Dequinn, a Lime Hood Piru bandatagjából egy vezetővé vált O.Y.G. Trey halála után.


Terveim a frakcióval:






Ugye azt már leírtam, hogy még nem volt lehetőségem frakció leaderként kipróbálni magam. Egy remek közösséget szeretnék kialakítani, a tagok közt, valamint színes RP-ket létrehozni. Ez alatt azt értem, hogy minden féle kreatív RP-ket csinálni, azaz tetoválás, fodrászkodás, drogterjesztés, közös cigizés/italozás (Hood RP-k). A rivális bandákkal való összetűzés, de lehetőleg ne 0-24-ben legyen lövöldözés, ugyanezt szeretném a rendvédelmi szervektől is kérni. Élményképeket szeretnék gyártani, ha úgy van, akkor a rivális bandákkal való élményképezés sem lehet akadály. ATM rablást nem szeretnénk, hiszen az nem bandáshoz való (Ezzel együtt a Bankrobot és az Aranyrobot is elengedjük). Szerintem IRL sem járkálnak a bandatagok AK-val és M4-el a hátukon ATM-et fúrni. Nagyjából 4-5 taggal indítanánk.












Nagyjából ezeket tervezem hogyha sikerülne ez a pályázat.











Hogy miért engem válasszatok:



Úgy érzem rátermett vagyok erre a pozícióra. 4 éve ismerem a V2-t, azóta nagyon sokat tanultam, sok embertől kértem tanácsokat. Pár frakcióban már voltam, pontosabban kettőbe (511 Ganton Piru, El Monte Flores 13). Ha megkapnám a frakciót, nem okoznák senkinek a szemében csalódást. Aki hozzánk jönne RP-zni, boldogan menne el, egy panasza nem lenne a frakció felé. Az inaktivitás pedig szóba sem jönne rólunk, hiszen mindig lesznek a HQ-n emberek, akikkel pozitív élményeket lehetne majd szerezni. A frakció természetesen hétvégén lenne a legaktívabb, mivel hétköznap mindenkinek van dolga, de hétközben is aktívak leszünk.



Hogyan gyertek TGF-elni:







Először kezdjed az ''alapokkal''. Ez alatt azt értem, hogy egy néger bandába való TGF-eléshez tudjad mi kell (Néger skin, nem 200 milliós autó, megfelelő RP tudás, de ez mindenhova kell). Ha látod, hogy a HQ-n vannak, és TGF elni szeretnél (Az is nyugodtan jöhet hozzánk, aki nem akar TGF-elni, szimplán csak RP-re vágyik) akkor bátran gyertek a HQ-ra, hiszen a bandatagok nem fognak egyből elhajtani titeket. Ha elakarjátok ''csábítani'' a tagokat, azt azzal teheted hogy kreatív RP-t mutatsz be előttük. Mármint legyen egy izgalmas karaktertörténeted, ami megfogja a kíváncsiskodó tagokat. Ha már jóba vagy 2-3 taggal, akkor ne várd el egyből, hogy az O.Y.G. berak F3-ba, majd annak is eljön a maga ideje. Ugyanúgy folytasd a tagokkal való RP-zést, és egyszer csak az O.Y.G. is megfog jelenni, és kérdezősködni fog tőled. Ha neki is tetszik az RP tudásod, akkor berak F3-ba, természetesen ''Outsider'' rangra (Outsider rangban TILOS skint felvenni még). Ezután már csak annyi a dolgod, hogy minél többet legyél a HQ-n, és RP-zz. Amiután ''Outsider'' rangra raktak, elfog telni 4-5 nap és befognak avatni. Ezt úgy gondold, hogy valamelyik beavatott taggal boxolsz egyet, és azután pedig beavatnak.












Igazából ennyi a lényeg, ha TGF-elni szeretnél nálunk.














Elvárások:



-Legyen TS-ed
-Legyen működő mikrofonod
-Egy nap legyél legalább 1-2 órát aktív
-Ha inaktív vagy 2 napig, jelezd a vezetőség felé
-Rendelkezz Messengerrel/Facebookal




Rangok a frakcióban:

1. Outsider (Nem beavatott tag)
2. L.Y.G. (Beavatott tag, pár hete van a bandában)
3. Y.G. (Pár hónapja a banda tagja, az O.Y.G. keze alá dolgozik)
4. O.Y.G. (A banda vezetője/feje, maximális tisztelet az övé)


Skinek:

A skineknek itt van a letöltési linkje:

https://www.upload.ee/files/12696096/PiruSkinekV2.zip.html


A mappolás megfelelő, nem szeretnék rajta változtatni.


















Ennyi lett volna ez a kis lap, köszönöm ha elolvastad.
 
Utoljára szerkesztve:

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szia! Kevés a rang , illetve a lap felépítése is kicsit fura. A képek maitt egybe olvad az egész. Sok sikert.
 
  • Vicces
Reactions: Flex.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Szia! Kevés a rang , illetve a lap felépítése is kicsit fura. A képek maitt egybe olvad az egész. Sok sikert.
Egy bandába tökéletes ennyi rang, nem kell mind a 15-öt betölteni.
Amúgy a desginen még szerintem alakíthatnál, illetve kicsit írhatnál több dolgot. Illetve ez a hozzáállás, hogy ha nem jön valami rögtön össze és te feladod, az egyáltalán nem jó egy leadernek, hisz neki kell a legtöbb energiát belefektetni és hidd el, hogy lesz olyan hogy a dolgok nem elsőre fognak menni. Amúgy sok sikert hozzá.
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
bob jensen
Egy bandába tökéletes ennyi rang, nem kell mind a 15-öt betölteni.
Amúgy a desginen még szerintem alakíthatnál, illetve kicsit írhatnál több dolgot. Illetve ez a hozzáállás, hogy ha nem jön valami rögtön össze és te feladod, az egyáltalán nem jó egy leadernek, hisz neki kell a legtöbb energiát belefektetni és hidd el, hogy lesz olyan hogy a dolgok nem elsőre fognak menni. Amúgy sok sikert hozzá.
Köszi az építőjellegű kritikát, dolgozom még akkor rajta.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

BoriUr

Barangoló
2019. 06. 26.
92
54
Miskolc
V2 karakter
Han Lue
Pacsi!
Igazábol maga a design nem rossz de nemis jó a felépítése és a tartalma szerintem sablon...
Nem támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: utcaneger

Tomeee1

Újonc
2020. 01. 23.
44
50
V4 karakter
Abram Ruiz
LV karakter
Reynaldo Dario
V2 karakter
Sebastian Seydel
Jó lett, támógatom!


Angelo válasza:
Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: utcaneger

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 123
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Szia barát! Ezt az OG dolgot szerintem engedd el mert nagyon nehéz roleplay, inkább az OYG-t erőltesd.
 
  • Tetszik
Reactions: Unu és utcaneger

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
bob jensen
Szia barát! Ezt az OG dolgot szerintem engedd el mert nagyon nehéz roleplay, inkább az OYG-t erőltesd.
Szia, köszi a tanácsodat, és azért is köszi, hogy időt fordítottál a lapomra. Remélem valamennyire elnyerte e tetszésed.
 

Edgarrr

Barangoló
2019. 05. 14.
84
79
Marcali
www.youtube.com
V2 karakter
Edgar Egorov
Szerintem a lap felépítésével nincs gond. Nem ismerlek, nem tudom mennyi tapasztalattal rendelkezel, illetve nem tudom, hogy van-e egy csapat mögötted, aki majd segít a kezdeti nehézségekben, ha nincs akkor elég nehéz dolgod lesz. Sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: utcaneger

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
bob jensen
Szerintem a lap felépítésével nincs gond. Nem ismerlek, nem tudom mennyi tapasztalattal rendelkezel, illetve nem tudom, hogy van-e egy csapat mögötted, aki majd segít a kezdeti nehézségekben, ha nincs akkor elég nehéz dolgod lesz. Sok sikert.
Szia köszönöm a véleményed, van egy kisebb ''csapatom'', és jó pár volt FK leadertől kértem tanácsokat.
 
  • Tetszik
Reactions: Edgarrr

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Nem egyszerű egy bandát elvezetni, torony magadak az elvárások. Egy másik Poru pályázatnál tettem le a voksom mert ők megugrik azt a bizonyos tornyot. Nem hiszem hogy neked menne. A lapod tény és való jó lett. Viszont nem hiszem hogy hosszú életű lenne a dolog. De ha még is figyelemmel fogom követni.
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
bob jensen
Nem egyszerű egy bandát elvezetni, torony magadak az elvárások. Egy másik Poru pályázatnál tettem le a voksom mert ők megugrik azt a bizonyos tornyot. Nem hiszem hogy neked menne. A lapod tény és való jó lett. Viszont nem hiszem hogy hosszú életű lenne a dolog. De ha még is figyelemmel fogom követni.
Szia! Nem pár hétre/hónapra tervezném a frakciót, szerintem megbirkóznák vele, köszi a véleményed.
 
2020. 11. 11.
17
57
V4 karakter
Salvatore_Maguel_Perez
LV karakter
Marko Tropoya
V2 karakter
Owen_Wood
Szia. Vannak emberek akik úgy nevezett oldschool-ban rp-nek, vagy akik a newera rp-t csinálják. Hát én inkább a huzamosabb és időtartalmas rp-et szeretem szóval lehet hogy vissza felé húzó típus vagyok. De! Ezért is csinaljuk a Redneck-et mert arra különösebb elvárás nem nagyon van még kitalálva, legyél paraszt azt annyi. Miért írtam le ezt? Mert ha te ezt tényleg komolyan gondolod akkor hamar fejlődésnek kell indulj! A piru, vagy bármilyen klikk-je MÁR! Egy hatalmas színvonalat vezettek fel! Oké hogy V2 meg egy kicsit gyengébben kell hozzá állni stb... Ha te ebből amit csinálsz valami értelmeset, színvonalast, aktívat mind IG/fórum. Akkor le a kalappal. De nem nagyon látom a potenciát. Nézelődj szomszéd topic-on (v3). Én azokat nem látom át. De hátha ihletett kapsz. Kellemes ünnepeket!
 
  • Tetszik
Reactions: crose és utcaneger
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.