Lily Wise ötletei [2]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lily Wise >

Ötleted:
< Legál update:
1 /setsign parancs a fényhíddal ellátott szolgálati járművekbe. Ha a parancsot beírnád akkor tudnál állítani a járműre egy egységszámot, ami a járműveden látszik, persze ha használod a parancsot akkor ezt logolná a többi fk társad felé is. LVn már régóta bent van ez a dolog, itt is hasznos lenne. ([Használat]: /setsign [Egységszám] | [Használat]: /setsign off
yn6Dedp.png

2 /kickdoor parancs a rendvédelmi vagy akár a többi játékos számára. Mivel nincs minden frakciónak engedélyezve a faltörőkos, továbbá rengeteg helyet foglal ezért ez is egy opcíó lehetne az ingatlan,garázs,farm kinyitásához. A rendszert úgy lehetne megcsinálni, hogy: 1 - 50/50 százalékod lenne, hogy sikerül e berúgni az ajtót, akár úgy mint a /megpróbál parancsnál | 2 - Kapna egy olyan minigamet mint pl a vadászatnál és ha sikerül akkor kinyitódik, ha nem akkor nem. Ezt a parancsot egy cpbe mondjuk 5 percenként lehetne használni a faltörővel ellentétben.
3 Létra mint lehelyezhető item a rendvédelmi frakciók számára. Úgy lehetne elhelyezni mint akár a kiegészítőket és a /letra parancsal lehetne aktiválni. Rengeteg szituációban hasznos lenne, továbbá LVn volt ötletnek de mivel ott elutasították ezért ez lenne az első SGS szerver ahova bekerül, elég egyedi lenne a system.
4 A rendvédelmi frakciók tudnának lekérdezni adatokat az adott járműről, pl ki a tulajdonosa, mikor volt a legutolsó adásvétel, leírhatná hogy merre található nagyjából a jármű.
5 Rendvédelmi FKnak elérhetővé tenni egy olyan parancsot amivel le tudná kérni egy jármű helyzetét ID vagy akár rendszám alapján, ha garázsban van akkor a cpre rakná a jelet. (Ez nagyon jó lenne egyes ellenőrzéseknél, nem kellene mindig adminügyezni és kulcsokat kéregetni stb.)
6 /lenyomoz használatánál ha az ember bemegy egy intibe akkor random helyre dobja a jelet, ezt meg lehetne oldani hogy az inti helyzetére rakja rá mostantól.
7 Egy parancs amivel meg lehetne nézni, hogy az utolsó fél órában a személy fogyasztott e kábítószert vagy alkoholt.
- A legális frakcióknál a duty helyek kaphatnának egy dizájnosabb jelzést, mondjuk egy cpt benne egy képpel.
- Egy pajzs item a szerveren lévő 'kommandós alakulatok' számára, amelyet ha előveszel akkor kissé felfogná a lőfegyver okozta sebzéseket.

Illegál update:
8 A kábítószerek tulajdonságainak tovább gondolása, ne csak armort adjon, ezzel együtt lehetne több drogot is behozni a szerverre.
- Fű: Armort ugyan úgy adna, viszont 1 órán keresztül az éhséged pl 20 százalékkal gyorsabban megy le.
- Heroin: Ugyan úgy ez adná a legtöbb armort, szintén gyorsabban vesztenél az éhségből, viszont ehhez még hozzá jönne, hogy egy vagy fél órán keresztül venné le a hpdból a csíkokat. (Pl 5 percenként egyet.)
- Kokain: Nem adna sok armort, viszont a csont törésére az esélyt kissé lejjebb venné, továbbá több idő lenne mire az éhséged lejjebb megy. A HPdból csak az elhasználáskor venne el mondjuk egy 5 csíkot.
[ÚJ] - Speed: Ha benyomnád a speedet pár csík armort dobna rajtad, a hpd jelentősen csökkenne és olyan hatása lenne mint a heroinnál, viszont a pénzszerzési lehetőségeknél dobna mondjuk 10-15 százalékot.(Vadászat,horgászat, sima munkák.) Itt is lassabban menne le az éhség csíkod. [A speed kapna egy új effektet, mondjuk 1 órán keresztül random bedobna homályos effekteket.] Ha bekerül a 8as pont akkor a kábítószer magok árait feljebb lehetne kissé vinni, a Speed craftolását nyilván nem magokból lehetne megoldani.
9 Illegális frakciók számára egy rendszám levétel parancs létrehozása, amit egy ember pl bizonyos időn belül tudna használni (Pl 48-72 óra) és a rendszám a parancs aktiválása után 5 órán belül vissza változna a rendesre. (Hitman fknak elérhető tudtommal.)

Egyéb ötletek:
10 Növelni a lehelyezhető placedok számát mondjuk 10re. Rengetegszer jól jönne mondjuk egy balesetnél, helyszinelésnél ez a lehetőség, a legális fk tagok ki tudnák használni.
11 Farmnál pár növény értékének átdolgozása. Pl a dinnyéket lehetne súlyuk szerint eladni, vagy esetleg ugyan olyan árban mint a répát, ez azért lenne jó mert úgyis hely igényes és kb senki se termeszti emiatt.
Az olyan növények árát is feljebb lehetne kissé vinni amik egy aratásból többet adnak, pl ubi. Vagy esetleg a droppolásuk számát nagyobbra tenni.
12 Horgászatnál az esélyeket kicsit átdolgozni, mert általában 100 csaliból 2 értékesebb hal jön, de ezek se a legnagyobbak. Vagy akár lehetne itt is zóna rendszer, hogy épp hol jó a kapás, több forgalmas horgász helyet létrehozni leadóval. (Nyilván lenne olyan is amikor nincs zóna és csak a legalapabb halakat tudnád kifogni, mert alapból túl op lenne.)
13 Az anim panel kinézetének átdolgozása, modernebb verzióra, új animok berakása (Lásd: LVre is meg lehetett oldani, pl ülés anim stb)
14 A 'Nametag' tovább gondolása, ha írunk egy /me-t akkor azt a fejünk felett egy kis boxba mutathatná mint az automata /me-knél illetve a karakter leírást is láthatná a többi játékos.
15 Több vadászható állat lehelyezése az erdőkbe (Pl Blueberry,Dillimore,Montgomery környéke.)
16 Lehetne pár új parancs az interiorhoz: Pl tudnál olyan me-t írni a CPbe ami belátszik az intibe, ez lehetne az ordításra, dora vagy akár AME-re.
17 Predator hajóból a lövés kivétele, ha persze ez lehetséges. Amúgy se lehet használni és zavaró ha valaki pl olyan gombbal beszél tsen amivel a hajó lő.
18 Talán az egyik legjobb dolog lenne ha az RP alóli kilépést és az RP megtagadást jóval szigorítanátok mert folyamatosan így bújnak ki az emberek a szerepjáték alól, ezáltal mások kedvét veszik el és rontják a játékélményt. Ha kapnak egy jailt leülik és nem tanulnak belőle, folytatják tovább mintha semmi sem történt volna.
19 - Kapunál az automata /me bővítése.

*** Lily Wiedeman kinyit egy közelében lévő kaput.
*** Lily Wiedeman bezár egy közelében lévő a kaput.
>

Megjegyzés:
< Remek update lenne az új év megkezdéséhez :) >
 
Utoljára szerkesztve:

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szia,ez nem egy kis ötlet pack lett,viszont támogatom.
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
527
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
A 10-es pont egy tök jó dolog lenne de minden bizonnyal csak a sírás lenne belőle. A legerősebb FK elvinné a cuccokat folyamatosan aztán panaszkodna mindenki.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Sok panaszt hallok arra hogy sok az ATM rablás, csak a dara megy stb, és egy kisebb háborút generáló kamion nem hiszem hogy ezen segítene. Ha azt akarnák ott fent hogy több fegyver jöjjön be a szerverre akkor lenne megint hajó
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Szia van pár jó és rossz ötlet amit feleslegesnek tartok, de megint csak a Rendvédelmi frakciók és az illegál, az egyéb legális frakciók?
 
  • Tetszik
Reactions: Pexy és MaxiV2

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Az ajtómat csak ne rugalja be valami random civil/kadét mert neki olyan kedve van. Rengeteg visszaélés lenne belőle.
Fegyver kamionból csak a dara lenne, és csak azok az illegál FK-k tudnának érvényesülni akik tel vannak amúgy is fegyverrel, meg emberrel-> Többi frakciónak nem jut fegyver, max ha megveszik nem olcsón.
A 4-es pont nem rossz öltet, de azért ne tudják hogy a random Sanyika merre furkázik.
Nagyon jó lenne ha kerülnének be új típusú fegyverek. Nem a mostaniak helyére. Hanem mint a skin rendszer.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem ezekből nagyrészt frakció fejlesztésben kellene kérni, illetve szomorú szerintem, hogy másik szerverekről csak a rendvédelmi frakcióknak és illegálnak megfelelő dolgokat kellene áthozni.
Az ilyenekre senki nem írja, hogy ez nem v3, de ha OMSZ-es rendszer van szóba hozva vagy olyan ami az rp-t segíti és nem a pénz szerzést vagy darálást akkor már azok a hozzászólások érkeznek, hogy: "ez nem v3"
A kapunál az automatikus /me szöveg, szerintem teljesen elég, eddig még az sem volt. Ha színvonalasabban , rpsebben szeretnéd, akkor írj hozzá bindeket és akár 10 sor írásával is kinyithatod a kaput.
Az illegálnak + egy dara lehetőség behozatala..., szerintem felesleges.
+Skines fegyverek behozatala ismét csak a darához lenne, szerintem vannak fontosabb dolgok is amelyek bekerülhetnének a szerverre.
Létrának lenne értelme, mondjuk OKF-nél. De még nem igazán láttam irl, hogy egy Rendőr létrával szaladgál az utcán vagy egy esetnél létrával mozogjon hogy feltudjon mászni valahová.
Az interioroknál tudod alkalmazni a kopogást és a csengetést, nem kell rpsort írni, csak /kopogas és bent is hallható, ezért úgy gondolom felesleges.
Ha egy bizonyos szituációban tagadja az rp-t, mert nem akarja hogy bevigyék, elvegyék a fegyverét, akkor szerintem azt nem AJ-val kellene jutalmazni, 1-2 hónap bann, irl sem tud kibújni, az ilyen alól.
 

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
Sok panaszt hallok arra hogy sok az ATM rablás, csak a dara megy stb, és egy kisebb háborút generáló kamion nem hiszem hogy ezen segítene. Ha azt akarnák ott fent hogy több fegyver jöjjön be a szerverre akkor lenne megint hajó
- Hajóval egy a probléma = Két hét alatt a szerver újra tele lenne és ki is lehetne venni ami megint csak nem lenne jó. Ezt max úgy lehetne megoldani ha mondjuk hetente egyszer jönne, vagy csak simán a ládák számát csökkenteni, vagy csak alkatrészt berakni újra a ládákba, esetleg kis lőszert.


Szia van pár jó és rossz ötlet amit feleslegesnek tartok, de megint csak a Rendvédelmi frakciók és az illegál, az egyéb legális frakciók?
- Mivel még nem voltam se omszes, se okfes ezért nem tudhatom hogy az adott frakcióknak mire lenne szüksége/mi vinné előrébb a játékélményüket. :/

Szerintem ezekből nagyrészt frakció fejlesztésben kellene kérni, illetve szomorú szerintem, hogy másik szerverekről csak a rendvédelmi frakcióknak és illegálnak megfelelő dolgokat kellene áthozni.
Az ilyenekre senki nem írja, hogy ez nem v3, de ha OMSZ-es rendszer van szóba hozva vagy olyan ami az rp-t segíti és nem a pénz szerzést vagy darálást akkor már azok a hozzászólások érkeznek, hogy: "ez nem v3"
A kapunál az automatikus /me szöveg, szerintem teljesen elég, eddig még az sem volt. Ha színvonalasabban , rpsebben szeretnéd, akkor írj hozzá bindeket és akár 10 sor írásával is kinyithatod a kaput.
Az illegálnak + egy dara lehetőség behozatala..., szerintem felesleges.
+Skines fegyverek behozatala ismét csak a darához lenne, szerintem vannak fontosabb dolgok is amelyek bekerülhetnének a szerverre.
Létrának lenne értelme, mondjuk OKF-nél. De még nem igazán láttam irl, hogy egy Rendőr létrával szaladgál az utcán vagy egy esetnél létrával mozogjon hogy feltudjon mászni valahová.
Az interioroknál tudod alkalmazni a kopogást és a csengetést, nem kell rpsort írni, csak /kopogas és bent is hallható, ezért úgy gondolom felesleges.
Ha egy bizonyos szituációban tagadja az rp-t, mert nem akarja hogy bevigyék, elvegyék a fegyverét, akkor szerintem azt nem AJ-val kellene jutalmazni, 1-2 hónap bann, irl sem tud kibújni, az ilyen alól.
- Mivel ezek nem csak egy frakcióra vonatkoznak ezáltal nem lehet egy fk fejlesztésbe beírni = marad a szerver ötlet amit előbb megnéznek.
- Ha van egyedi ötleted akkor írd le és valószínűleg meg fogják valosítani.
- Kapunál sokkal szebben nézne ki ez a /me, nem tart 1 percbe kicserélni igazából.
- Létra nyilván nem a tanulóknak lenne engedélyezve, hanem a bevetési osztályoknak (TEK,Army,BVO,Merkúr), illetve az OKFnek is jó lenne erre nem is gondoltam :D
- Intinél bizonyos esetekben jó lenne, ha be lehetne ordítani, mert bemész behatolásnál, mire benyomod a felszólítás bindet addigra ledarálnak, kész vicc.
- Az utolsó ponttal amit leírtál teljesen egyet tudok érteni, ezt szigorítani kellene mert már unalmas.

Az ajtómat csak ne rugalja be valami random civil/kadét mert neki olyan kedve van. Rengeteg visszaélés lenne belőle.
Fegyver kamionból csak a dara lenne, és csak azok az illegál FK-k tudnának érvényesülni akik tel vannak amúgy is fegyverrel, meg emberrel-> Többi frakciónak nem jut fegyver, max ha megveszik nem olcsón.
A 4-es pont nem rossz öltet, de azért ne tudják hogy a random Sanyika merre furkázik.
Nagyon jó lenne ha kerülnének be új típusú fegyverek. Nem a mostaniak helyére. Hanem mint a skin rendszer.
Nyilván az FK szabályzatokkal lehetne ezt szigorítani és csak a bevetési osztály tagjai használhatnák, hisz továbbra sincs minden frakciónak faltörőkos a dutyban és ez egy elég nagy hátrány, ha folyamatosan navosokat kell hívni emiatt. Ha lenne hozzá minigame vagy 50/50 lenne mint a megprobal akkor élvezhető lenne.
- A 4esnél csak egy fix pontra rakna cpt ahol abban a pillanatban az autó volt, nem követné le mint pl a lenyomozásnál.
 
  • Tetszik
Reactions: Ezechiele

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ
Hát haver dobnának az ötletek a szerón, én csak TÁMOGATNI tudlak. ?
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: dr3X és Swaro

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
A /setsign-t adom. Ajtókat nem kell rugdosni, létra szintén offos szerintem, sok baj lenne vele. A lekéregetős dolog felesleges, illetve kihasználásgyanús, irreális. A pajzs abszolút nem kell, ígyis 3 tár kell egy emberbe. A drogok szerintem jól vannak úgy ahogyan vannak. A rendszám levétel ötlet tetszik, szerintem hasznos lenne. Ofc a dara teljesen felesleges. Új fegyvereket szívesen látnék én is, bár az rp-t tény, hogy nem vinné feljebb. Több kamera se kell szerintem, olyan lenne mint a valóvilág.
 
Utoljára szerkesztve:

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
Rendszámot irl is le tudnak csekkolni a rendőrök, szóval ezáltal nem értem miért irreális. Talán bele kellene látni a való életbe is. Vadászatra ugyan úgy igény van az update óta, körül kellene nézni mielőtt írsz xd
 
  • Tetszik
Reactions: Ezechiele és Ego

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Pár dolog elfogadva, pár dolog nem, figyeld majd facebook oldalt. (Nem biztos hogy a következő updateval bármi bent lesz)
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Swaro és dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.