Lily Shay --> Creed

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adam216

Újonc
2020. 07. 23.
51
58
V4 karakter
Harvey James
V2 karakter
Sophie Shaw
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lily Shay >

Panaszolt fél admin neve:
< Creed >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Részben jogtalan admin jail, Nos, megnéztem egy NPC-t sanfierróban majd amikor kijöttem belőle lépcsőn lefele nyomtam 2 dive-t majd egyből kaptam 300 percet bugoltatás miatt. Szerintem ez nem bugoltatás hanem inkább ugrálva közlekedés ami nem 300perc adminjail szerintem.. Biztonság kedvéért megkérdeztem egy másik admint hogy elvan e törve bármim mivel Creed nemvolt hajlandó ezt megtenni. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/HWm2fe7 >

Megjegyzés:
< Örülök hogy az adminok ennyire gyorsan intézkednek, de legalább ne egyből adminjailel kezdene amikor egy szavam nem volt. Amikor PMbe kikérdeztem végig teljesen flegma volt nemvolt kapható a megbeszélésre semmim nemvolt eltörve annyit ugrálhattam volna amenyit akartam nem bugoltatás hiszen nem használtam ki a játék hibáját. Maximum ugrálva közlekedés.>
 
Utoljára szerkesztve:

Babszi

Újonc
2019. 01. 10.
56
43
22
V4 karakter
Mark Lightwood
V2 karakter
Brian Creed
Hali! Először is kitérnék a "flegmázásra". Alapjáraton semmi flegmázás nem történt én csak elmondtam, hogy miért láttam így. Alapból szanaszét PM-eltél, amivel akár kickelhettelek volna, de nem tettem. PM-be egy szóval nem mondtad, hogy szeretnéd ezt velem megbeszélni bárhol is, inkább írtad a nem tetszésedet.
A futás buggoltatás indokot azért kaptad, mert dive parancsot beirtad vagy be volt bindelve én ezt pontosan nem tudom. Alapjáraton pont akkor speceltelek amikor kiszálltál a kocsidból és mentél az npchez ami nem volt egyáltalán messze ezért nem is értettem miért használtad ezt a parancsot. Attól mert nem volt eltörve semmilyen csontod, attól még futás helyett nem a dive parancsot használod. Ugrálva való közlekedést akkor szankcionáljuk ha shiftel ugrálva közlekedsz. Ahelyett, hogy panaszkönyvet raksz rám szívesen feljöhettél volna ts-re, hogy részletesebben átbeszéljük ezt a dolgot. Várom a bírálatot!
 

Adam216

Újonc
2020. 07. 23.
51
58
V4 karakter
Harvey James
V2 karakter
Sophie Shaw
Hali! Először is kitérnék a "flegmázásra". Alapjáraton semmi flegmázás nem történt én csak elmondtam, hogy miért láttam így. Alapból szanaszét PM-eltél, amivel akár kickelhettelek volna, de nem tettem. PM-be egy szóval nem mondtad, hogy szeretnéd ezt velem megbeszélni bárhol is, inkább írtad a nem tetszésedet.
A futás buggoltatás indokot azért kaptad, mert dive parancsot beirtad vagy be volt bindelve én ezt pontosan nem tudom. Alapjáraton pont akkor speceltelek amikor kiszálltál a kocsidból és mentél az npchez ami nem volt egyáltalán messze ezért nem is értettem miért használtad ezt a parancsot. Attól mert nem volt eltörve semmilyen csontod, attól még futás helyett nem a dive parancsot használod. Ugrálva való közlekedést akkor szankcionáljuk ha shiftel ugrálva közlekedsz. Ahelyett, hogy panaszkönyvet raksz rám szívesen feljöhettél volna ts-re, hogy részletesebben átbeszéljük ezt a dolgot. Várom a bírálatot!
Hali! Ha egy játékban engedélyezett parancsot beírok, és azáltal megyek nem számít bugoltatásanak
A buggoltatás azt teszi ki ha pl: Elvan törve a csontom, és a játék hibáját kihasználva ugrálok animal, mivel semmilyen csontom nemvolt eltörve ezért nemszámított bugoltatásnak mivel a karakterem alapjáraton megtudja csinálni ha itt tartunk a PDsek sem használhatják a dive-t mert elönyükre válik, és ezek szerint bugoltatás is.. Semmilyen bugot nem használtam ki.

Megakartam beszélni a dolgokat, de te egyre csak inkább lekokptatni akartál, ne mond hogy ha rádpmelek, és kiállok az igazam mellet az nem azt jelenti hogy emgakarom beszélni a dolgokat. Azért nem PMeltem tovább mert kickeltél volna.

Ha nem megyek ts az nem egyelő azzal hogy nem akarom megbeszélni a dolgokat. Szimplán nincsen letöltve, és 22 órakor nemfogok elkezdeni "veszekedni" egy adminnal szóban.

"A futás buggoltatás indokot azért kaptad, mert dive parancsot beirtad" Ha egy TEKes gyárban diveol 1-t akkor egyből bugoltatás ezek szerint?

"futás helyett nem a dive parancsot használod." Egy parancs használata nem egyelő a bugoltatással ismét elmondanám hogy a bugoltatás egy játékhiba kihasználása, ez nem egy játékhiba hanem egy alapból bentlévő funkció ami engedélyezett is.

Használtam egy animációt 2X, és ezért kaptam 300p adminjailt szerintem ez enyhén igazságtalan.
 
  • Hűha
Reactions: Balage.

Babszi

Újonc
2019. 01. 10.
56
43
22
V4 karakter
Mark Lightwood
V2 karakter
Brian Creed
Ebben igazad van, ahogy most leírod. Viszont a lépcsőn könnyebb lejutás érdekébe ezt a parancsot használod legalább kétszer, akkor buggoltatásnak számít ez az egész, mivel animmal gyorsabban odaérsz mintha futnál.
Szerintem vagyok olyan korrekt, hogy nem veszekedés miatt hívnálak fel, hanem átbeszélni.
 
  • Tetszik
Reactions: BGAB

Adam216

Újonc
2020. 07. 23.
51
58
V4 karakter
Harvey James
V2 karakter
Sophie Shaw
Ebben igazad van, ahogy most leírod. Viszont a lépcsőn könnyebb lejutás érdekébe ezt a parancsot használod legalább kétszer, akkor buggoltatásnak számít ez az egész, mivel animmal gyorsabban odaérsz mintha futnál.
Szerintem vagyok olyan korrekt, hogy nem veszekedés miatt hívnálak fel, hanem átbeszélni.
Nos csak ezzel az a baj hogy, nem a lépcsőn semmilyen előnyt nemlehet kovácsolni egy anim használatával gyorsabban lefutok mint hogy benyomom az animot, mivel abba még beletartozik mire nekifut, és teljen vége az animációnak. ha jobban megnézed egyáltalán nem gyorsabb plusz ez még mindíg nem bug ettől függetlenül.

"Szerintem vagyok olyan korrekt, hogy nem veszekedés miatt hívnálak fel" Nem hívtál fel hanem lekoptatál megértem hogy vagy olyan korrekt hogy nem veszekedni hívsz fel, viszont fel se hívtál.Ez a része úgyis mindegy úgyse tudtam volna menni.

Plusz: Ha leugrok egy lépcsőn (Shiftel) is bugoltatás? Hisz előnyt kovácsolok abból hogy ugrok, mégse tiltja egyik szabály sem.
 
Utoljára szerkesztve:

Babszi

Újonc
2019. 01. 10.
56
43
22
V4 karakter
Mark Lightwood
V2 karakter
Brian Creed
Nyilván ha leugrasz lépcsőröl nem számít annak. Max eltörik a lábad vagy valami sérülésed lesz. Viszont én erről többet nem kívánok írni. Várom a bírálatot!
 
  • Tetszik
Reactions: martinwasd

Adam216

Újonc
2020. 07. 23.
51
58
V4 karakter
Harvey James
V2 karakter
Sophie Shaw
Nyilván ha leugrasz lépcsőröl nem számít annak. Max eltörik a lábad vagy valami sérülésed lesz. Viszont én erről többet nem kívánok írni. Várom a bírálatot!
Tehát akkor, ez nem leugrásnak számít? Egyszerűen nemtudom megérteni hogy ebben mivolt a bug, mivel semmilyen játékhibát nem használtam ki. Ezen a picike lépcsőn semmi bajod nem lesz ha leugrasz.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Creed , ha egy ember többször használja a /dive parancsot ami igazából ugrálásnak minősül akkor nem 300 percet kell rá adni, hanem maximum egy 30 perces adminjailt ugrálva nem közlekedsz indokkal vagy rászólsz ,hogy fejezze be.
Persze ha el lett volna törve a csontozata és úgy csinálja akkor megérteném , hogy 300 percet adsz neki bug kihasználásra.

Panasz jogos, Creed mínusz pontban részesítelek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.