Lily H Doherty 2024. 08.19-25 jelentései

Geri PlaysTM

Újonc
2021. 11. 17.
21
12
V4 karakter
Lily H Doherty
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Lily H Doherty

Beosztás:
Nyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Harris Jhonson Főosztályvezető-helyettes, Lily H Doherty Nyomozó, Quandell Mathieu Nyomozó

Nyomozás dátuma:
2024. 08. 19.

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

Illegális munkavégzési tevékenység felkutatása

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Kasumi Yoshizawa

Előállított személy(ek) neve(i):
Kasumi Yoshizawa

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
IMV

Nyomozás eredménye (részletesen):
A mai napon (2024. 08. 19.) Jhonson Főosztályvezető-helyettes Úrral és Quandell Mathieu Nyomozóval elindultunk bányákat ellenőrizni szúrópróba szerűen. Három-négy perc keresgélés után találtunk is egy bányát. A bánya nem a bent bányászó tulajdona volt, ezért feltételeztük, hogy Illegális Munkavállalás történik. Felkészültünk, hogy bemegyünk a bányába. A rövid tanácskozás után be is léptünk a bányába. A munkást nem találtuk, sem a vonatot a bánya elején. Ebből következtettünk, hogy ahol a vonat, ott a munkás is. A számítógépen megnéztük a vonat helyzetét, majd elindultunk a vonat irányába. A munkást a vonat mellett találtuk. Kivezettük a bányából, majd letartóztattuk IMV indokkal. Elvittük kirendeltségre, ahol egy rövid kihallgatás után rabosítottuk. 45 nap fegyházbúntetést és 25.000$ pénzbírságot kapott.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
-

Bizonyíték:
 

Geri PlaysTM

Újonc
2021. 11. 17.
21
12
V4 karakter
Lily H Doherty
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Lily H Doherty

Beosztás:
Nyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
Rex Maughan Nyomozó, Fidel Rizo Nyomozó, Lily H Doherty Nyomozó, B-10

Nyomozás dátuma:
2024. 08. 19.

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

Szolgáltatás ellenőrzés

Ellenőrzött cégneve:
J&Z Transport

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
1524/SIZE]

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Zane Cambell

Előállított személy(ek) neve(i):
-

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
-

Nyomozás eredménye (részletesen):
2024. Augusztus 19-én felvetettem Rizo Nyomozónak és Maughan Nyomozónak az ötletet, hogy ellenőrizzünk le egy-két céget, vagy ezeknek az alkalmazottait. A kirendeltségen folytatott megbeszélés után el is indultunk a helyszínre, San Fierro kórházhoz ahonnan a fuvart kértem. A jelszó egyeztetése után megkezdtük az akciót. Pár perc elteltével meg is érkezett a taxi. A san fierroi lefoglaltakhoz kértem. A céggel minden rendben volt. Számlát kaptam, nem húzta az időmet. A lehető leggyorsabb útvonalon vitte. A céggel minden rendben volt. Az ellenőrzés során együttműködő magatartást tanúsított, nem kellett kényszerítő eszközt alkalmazni. Forgalmi engedélye nem volt a személygépjárműhöz, de az adásvételi szerződés felmutatásával igazolta, hogy nemrég vette a gépjárművet.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
15.000$

Bizonyíték: