Lily Gonzalez jelentkezési lapja a SCCS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joel01

Újonc
2020. 04. 08.
19
0
LV karakter
Lara S Cortez
V2 karakter
Felix S Bernstein
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Felix S Bernstein
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2018-06-17
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 14786 perc
IC SZINT: LVL 17

KOROD: Ezen a hétvégén leszek 15 éves :D
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Kónya József-nek hivnak, Badacsonytördemicen élek(balatonpart) a nagyszüleimmel. Szeretek gépezni, szabad időm kisebb részét a gép előtt töltöm, ebből kifolyólag is nagyon aktiv tudok lenni. Barátságos,segitőkész ember vagyok. Papám IRL autószerelő és itt az egyik indok miért szeretnék ujra ebben a frakcióba lenni. Mivel a balaton parton lakom ezért a hobby-m a: horgászat,spanokkal biciklizni, vitorlázni és még sok más...

UCP BAN KÉP*:
UCP JAIL KÉP*:
UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Igen
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 és V3

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]:
- HA IGEN, MIKOR:
2020.10.25. és 2020.11.16. között
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: Mivel rengeteget ültem a gép előtt, és a munkákat is elhanyagoltam igy ugy gondoltam hogy egy kis időre leadom ezt az egészet, nem tudtam volna elegendő időt szánni a frakcióra.
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: Lisa von Jager

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen
- HA IGEN, HOL:
NAV,Irish Covenant,SCCS.
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
1-2 hónap.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Egy kisebb időre abbahagytam a játékot is nem jutott volna elég idő a frakciókra, és némelyik-ben pedig volt 1-2 tag aki behazudott mindenféle dolgot a leadereknek és nyilván én jártam pórul.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: Irish Covenant
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2020.12.25.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Nagyon jó a közösség, Jó fejek a leaderek :D, Nagyon jól fizet a meló és még élvezni is lehet a szerelést. És igazából ujból visszaszeretnék jönni mert megjött a kedvem a frakcióhoz. És nagyon jó,művelt frakció-

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTKÖZNAP): 4-5 akár 6 órát is.
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTVÉGE): 2-3 óra az iskola miatt de ha úgy van akkor jobban megnyomom majd.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen rendelkezem
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen van.

EGYÉB:
Köszönöm hogy rápillantottál e kis lapomra, Remélem ujból erősithetem majd a csapatot és élvezhetem a frakcióban való létemet. Hisz minden embernek jár egy utolsó esély!! Illetve az 1 DB bannom és a pár jail amit kaptam még akkor volt amikor még elkezdtem játszani mta-n. Mindent megtennék hogy ujból szerelőt rpzhessek.

 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.