Lily Curfansicho jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Lily Curfansicho
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 28572
IC SZINT: 24

KOROD: 22
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Jail:

névváltás:

ban:


RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Taxi,SCCS,LCN,NNI,NAV,OKF
TÁVOZÁSAID OKA: Taxi inaktívság,SCCS leadtam SGH miatt, LCN kirúgás nem jelzett inaktívság miatt. NNI rp szituáció miatti kirúgás. OKF menni akartam SCCS-be és nem volt időm a másik fk-ra. NAV leadtam mert meguntam amit az illegál csinál
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: még a nyáron azt hiszem
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Sofi Kozlova
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: egyszer SGH miatt leadtam

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 2-3 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: 22.életévemet betöltöttem A Büntetés-Végrehajtás állományában dolgoztam.jelenleg katona vagyok így Munkámból adódóan örülök ha szabadidőmet a családdal és a játékkal tudom tölteni,ezáltal nagyobb elfoglaltságom nincs. Szeretek új embereket megismerni. Jófej kedvesnek tartom magam,de ezt csak más tudhatja aki beszél velem. Ha nem dolgozok akkor általában barátnőmmel vagyok + játszok gépen. Régebben sokat fociztam és futottam napi szinten,de ez már mára nem valós. Hobbym még a horgászás,de ritka ha eljutok odáig. Nem szeretek senkivel sem rosszba lenni.Kitudok mindenkivel jönni normálisan ameddig megvan a bizalom.Sokat gondolkodom már a munkahely váltáson,valamint azon hogy ekkorra válság helyzet van,mi lesz a későbbiekben.Ja és szeretek minden emberrel hülyéskedni.Mindig találok témát ha valakivel bezsélgetést kezdek,sokszor nem tudok leállni a szavakkal(szeretek beszélni)Nagyjából ennyi jutott eszembe így elsőre
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? régebben mikor itt voltam már akkoris tetszett a frakció,s szeretnék újra az SCCS közösségében szerelgetni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Szomorú
Reactions: KikiLV

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.12.04 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.