Lily Briant Jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lisa Gaviria

Újonc
2019. 08. 03.
65
47
25
Ochsenhausen
V4 karakter
Lisa Watterson
LV karakter
Lisa Gaviria
V2 karakter
Lily Briant
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Krisztián vagyok 22 éves Erdélyben élek,dolgozok mint pék a virus miatt minden második nap utan kapok 2 szabad napot sok a szabad időm.Még szüleimmel élek jelen pillanatban tervbe van ki költözni külföldre de az még kicsit odébb van.Nagyon barátságos vagyok és szeretek beszélgetni. Nem szeretem ha hülyének néznek, el várom amit adok azt kapjak vissza.

Mióta játszol a szerveren?

Kisebb nagyobb kihagyásokkal 2019 óta inkább V3 voltam aktivabb de át tértem ide vissza és nem szeretnék el menni.

Eddigi elért dolgok:

Nemzeti Adó és Vámhivatal *őrmester*
Hells Angels tag
30+ millió
Sok jó barát és Rp tudás

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Ez nagyon egyszerü szeretek segiteni másoknak és ha tudom, hogy segitettem akkor jobban érzem magam, hogy tudtam segiteni. Eléggé ismerem a szervert hogy tudjak segiteni a kezdő játékosoknak ha el akadtak. Volt pár alkalom hogy kaptam Ideiglenes AdminSegédet akkor ugy éreztem, hogy be tudnám tölteni ezt a szerepet.

Miért téged válasszunk?

Szeretek segíteni az embereknek, illetve szeretem azt is ha van mit dolgozzak. Eléggé érett vagyok ugy gondolom nem viccnek gondolom ezt a munkát.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Mivel AdminSegédként Rpzhetek is ugy gondolom, hogy napi 4-5 óra inkább a délutáni órákban mikor szabad napos vagyok akár 10 óra is.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Mikor dolgozok akkor délutan/este 4-5 óra
Szabadnap esetén pedig akár 10 is.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Első sorban kérnék tőle bizonyitékot, hogy a szerveren történt bug miatt tört össze vagy esetleg egy szabálytalanság miatt tört össze. Ha nem tud küldeni képet vagy bármiféle bizonyitékot gondolok itt videóra esetleg, hogy igenis bug miatt tört össze akkor meg mondom neki, hogy a /call parancsal hivja ki a vontatókat és némi pénz fejében be vontatják és meg szerelik neki. De viszont ha van bizonyitéka hogy a kocsi igenis bug miatt tört össze akkor szólok egy adminnak akinek el küldöm a bizonyitékot hogy adjon neki egy fixet. De viszont vissza térek arra ha nincs bizonyitéka hogy bugg miatt tört össze és nem érti meg hogy SGH-ként nem tudok fixelni és ezért nem járna fix és floodolja a pm-ket akkor szólok egy adminnak /as chatben, hogy nem érti meg a dolgokat és kapja meg a megfelelő szankciót.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Legelső sorban elmondanám,hogy nem csak egy szerelő telep létezik hanem kettő is.Az eggyik az SCCS a másik pedig a Fix And Drive az SCCS Los Santos területén helyezkedik el a Fix And Drive San Fieroban helyezkedik el. Meg mutatnám neki, hogy 3 sáv van a normál sáv a gyors sáv és az a sáv ahol kifelé jönnek az emberek a jarmüvel vagyis a kijárat. Mikor ki állja a sort be engedik a szerelő meg mutatja, hogy hova álljon be a jármüvel. És ekkor meg kérdezi tőlünk, hogy mit szeretnénk javitani az autón ha mi azt mondjuk hogy teljes javitást szeretnénk és még egy olaj cserét is akkor ki fogja nekünk számolni, hogy mennyit adunk neki cserébe. ha oda adjuk neki a pénzt és el kezdi le szerelni az alkatérszeket az autóról akkor a zold cpbe viszi majd ott megjavitsa és hozza is az uj alkatérszt az autónkra. Olajcsere esetén az emelőre kell állni fel emeli az emelő segitéségével majd le engedi az olajat ujat tölt bele majd le engedi az autót és kész is vagyunk. Lezárja a motorháztetőt majd el köszön és ki enged a kijáró sávon.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1: A városháza


Elsőkörben a munkákat mutatnám be neki.Többféle munka közül tud válaszani:


Második lenne a sorban az iratok kiváltása az pedig itt tudja:




A térképen itt található:


2: Los Santosi szerelő telep azaz SCCS itt tudja a jármüvet javitani olajat cserélni forgamit igényelni



Térképen itt található:



3: Benzinkut sok mindent tud vásárolni egy benzinkuton és tankolni is tud.



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Hát ha nagy RP-be lennék akkor szólnék az illetőnek akivel RP-zek, hogy nekem ez fontos,hogy válaszoljak neki. Fél perc alatt el rendezném nagyon gyorsan tudok gépelni.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Consolból ki másolom a hirdetést és be illesztem AS chatbe és az admintól meg kapja a büntetését.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam 3x.


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: RippeR

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Van pár pont, amit még jobban kifejthetnél.
Képekkel te is feldobhatnád a lapot, sokkal szebben nézne ki.
Jail ennyi perchez képest kicsit sok.
(Ez OOC jelentkezés, a címben lévő "*egy boríték az asztalon*" nem hiszem hogy szükséges ;) )
Mindenesetre sok sikert kívánok neked.
Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: PatrikV2

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.