Liliya Lagoz jelentkezése a See City Car Service csapatához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kurcsoo

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
138
110
[SK] Vágfarkasd
V4 karakter
❌ - Kitiltva.
LV karakter
Chiara Lagoz
V2 karakter
Ashley Scard
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Liliya Lagoz
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 63.487
IC SZINT: LVL36

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): ** BAN + AJ ** ** NÉVVÁLTÁS **

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV, NNI, ORFK, LCN
TÁVOZÁSAID OKA: NAV - átjelentkezés NNI-be | NNI - Leadtam, mert ki szerettem volna próbálni az illegált. | LCN - Frakción belüli feszültség. | ORFK - Annó haverral átmentünk v3-ra, ekkor én is és haver is leaderek voltunk.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nem voltam még.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem voltam még.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 óra.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Dávidnak hívnak. Szlovákia fővárosának egy részén ( Petrzalka ) születtem 2004. március 4.-én. Jelenleg a 18. életévemet töltöm. Egy kis faluban lakok, ide is jártam alapiskolába, jelenleg pedig a Gútai Magánszakközép Iskola diákja vagyok Informatika szakon. A továbbiakban Főiskolára/Egyetemre nem készülök. Szabadidőmben általában a gép előtt szoktam ülni, vagy a barátaimmal szoktam a faluban lenni. Időm legtöbb részét SeeMTA-ba fordítom, mert jelenleg ez az egyetlen játék van, ami rendesen le tudja kötni az időmet. Viszont ezen kívül szoktam más játékokkal is játszani, mint pl. Valorant, Phasmophobia. Hobbijaim közé tudom sorolni a Programozást, Sétálást. Érdeklődési köreim között vannak az Autók ( bizonyos szinten, nem viszem túlzásba ), valamint az elektronikai dolgok és az informatikával kapcsolatos technológiák. Unalmas időszakjaimban a linux gyakorlati használt tanulmányozom, de ez ritka esetekben fordul elő.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék egy új közösség tagja lenni, új barátokat szerezni, megismerni a frakció működését, de ami a legfontosabb: Jól érezni magam.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
2022.03.26-tól számítva 1 hétig FK jump időszakom van. ( 2022.04.02 -ig )​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: Ha lejárt az fk jumpos idő keress fel egy vezetőségi tagot az utána lévő 2 napban.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Balage. és Kurcsoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.