Liko jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
700
619
23
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg

x3zePcK.png


IG neved:
- Wayt Lara
(A szerveren nem igazán vagyok aktív)-

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 6-7 éve használom. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem volt még egyszer sem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Ez az elfoglaltságomtól függ, de általában 4-5 óra. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3 óra -

Miért pont téged válasszunk?:
- Úgy gondolom, hogy jó a megoldóképességem, tudok csapatban dolgozni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Egyik See Game System TeamSpeak 3 szerverén nem voltam még moderátor, ezért szeretném kipróbálni hogy milyen is ez a feladat. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Amennyiben először csatlakozik fel a Teamspeak3 szerverre, nem "[Negisztrált játékos]"-ként fog felcsatlakozni. Ez után vagy belép hozzám, vagy behúzom a jelenlegi szobába. Amint ez megtörtént, kérdezek tőle 3 szerver, illetve 3 darab ő szerinte legfontosabb ts szabályzatot. Amennyiben elmondta a szabályzatot, és én azt úgy gondoltam hogy megfelel, akkor ráadom a megfelelő, [Civil] rangot. Ezt követően megkérdezem tőle hogy tudok-e segíteni valamiben. Amennyiben azt mondja hogy nem, akkor elköszönök tőle, és vagy elhúzom egy másik szobába, vagy kilép. Ha azt feleli hogy igen, akkor amennyiben tudok neki segíteni, akkor azt a megfelelő tudásom, és tapasztalatom alapján teszem, és segítek neki. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Úgy érzem hogy a 6-7 éves TeamSpeak 3 használat, illetve a saját szerverem használata után kellő tapasztalattal rendelkezem, ezért gyorsan tudok segíteni embereknek. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ameddig lehetőségem lesz. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Terhelhető -
- Célratörő -
- Gyors probléma megoldás -

Negatív:
- Feledékeny -
- Gyorsan mérges leszek -
- Szigorú -

Mennyi idős vagy?:

- 20 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Krisztiánnak hívnak, 20 éves vagyok. Nem régiben költöztünk el a családommal egy kis településről egy városba. Elsőre tök szokatlan volt, de hamar megszoktuk. Tanulmányaimat másfél éve, 2020. júniusába fejeztem be. Vendéglátósként tanultam, de csak érettségit szereztem a 4. év után. Egy évet kellett volna még technikumba tölteni, hogy szakmát is kapjak. Úgy gondoltam hogy nem folytatom tovább, mivel a vendéglátás, szakácskodás nem az én reszortom, így meghagyom azoknak akik értenek is hozzá. Tanulmányaim után, elmentem dolgozni egy asztalos üzembe, ahol bútor asztalosként dolgozom már másfél éve.
Szabadidőmet többnyire a családommal és a barátaimmal töltöm, de azért a számítógépezés sem maradhat el a hétköznapjaimból. Szeretek focizni, szerepeltem csapatban is, de viszont egy sérülés miatt, egy időre abba kellett hagynom, és ezt követően már nem folytattam. -
 
  • Tetszik
Reactions: Riveraa és Dini

csakgeri

arabos a pacekom habibti
2019. 02. 25.
193
265
V4 karakter
Estienne Heroux
LV karakter
Vicente Montilla
Szia! Elolvastam a lapodat, szép kerek válaszokat adtál, amik viszonylag pontosan is. Összeszedetten fogalmaztál, szerintem megállnád a helyed! TÁMOGATOM!
/Geri 2-es Moderátor/
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia Végig olvastam a lapodat és arra a döntésre jutottam hogy Szép kerek mondadokba válaszoltál és jókat is irtál csak TÁMOGATNI tudom a lapodat.​
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Liko és Dini

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2022.01.24. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: A TS meghallgatásra készülj fel.

EDIT: A TS meghallgatás nem sikerült. Elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.