Liko Jelentkezése Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
700
619
23
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Pmoderator.png

<In-Game neved (Jelenlegi, korrábiak)>
Dr Lucas Sauerbruch ( Korábbi nevem: Dr Wincent Cage )

<Mióta használod a TeamSpeaket?>
Körülbelül a TeamSpeak-et 7 éve használom napi szinten.

<Mennyi időt tudnál fordítani a feladataid ellátására?>
Körülbelül 5-6 órát tudnék ráfordítani, de ez a munkahelyi beosztásomtól is függ.

<Átlagosan naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?>
Szerintem 7 órát töltök napi szinten körülbelül a TeamSpeaken.

<Miért pont téged válasszunk a csapatba?>
Jó a megoldóképességem, tudok csapatban dolgozni. Úgy gondolom, hogy a TeamSpeak 7 éve használat útán, rendelkezem annyi tudással, empátiával és segítőkészséggel, hogy tudjam erősíteni a Moderátori Csapatot.

<Miért a TeamSpeak moderátorok csapatához szeretnél tartozni?>
SeeMTA-s karrierem során, egyik SeeMTA szerverén sem töltöttem be ilyen pozíciót, és úgy gondolom, hogy itt van annak az ideje, hogy meg/-kipróbáljam. Szeretek az embereken segíteni, így ezt itt is tudnám kamatoztatni.

<Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználókat?>
Szerintem tudásommal és segítőkészségemmel elég hamar útba tudnám igazítani őket. Első sorban [Nem regisztrált játékosként] csatlakozik fel a seemta ts szerverére, vagy behúzom vagy belép az egyik TS ügyfélszolgálat szobába. Kikérdezném, 3-3 TeamSpeak és Szerverszabályzatot kérdeznék tőle. Majd ha helyesen válaszolt, akkor ráadnám a [civil játékos] rangot. Amennyiben további kérdése, kérése lenne, minél gyorsabban, precizen válaszolnék, tennék eleget a kérésének.

<Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!>
Egy ilyen platformon, szerintem mindenkinek kijár, hogy tisztelje a másik félt, hallgassa meg amit mond, ne vágjon a mondandója közepébe. Légy tisztelettudó minden helyzetben.​

1. Tilos más személy adatainak közzététele, annak kiadása az illető beleegyezése nélkül.
2. Tilos durva, sértő beszéd, káromkodás, mások sértegetése, a többi embertől való megkülönböztetéss, piszkálása.
3. Tilos kéretlen üzenetek, levelek, reklámok, gusztustalan képek/videók küldözgetése vagy avatárként felhasználásuk.

<Ismeretség a csapaton belül, referenciáid?>
Ismeretség:

A csapatból nem nagyon ismerek úgy senkit, de fontosnak tartok egy embert kiemelni: @Jo3 -t.

Referenciáim:
Ide tudnám sorolni hogy SGH tag vagyok.

<Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?>
Tájékoztatnám arról, hogy a TeamSpeak-nek, illetve nekem sincs olyan jogom, jogköröm, amivel ezt lehetővé tudjam tenni számára. Küldenék neki egy olyan oldalt, ahol ezt kivitelezheti. Ha továbbra sem tudja megérteni, hogy ilyenre nincs lehetőség, akkor hívnék egy nálam nagyobb pozicióba elhelyekedő személyt, hogy legyen kedves tájékoztatni arról, hogy továbbra sincs ilyen lehetőség. Amennyiben továbbra is fent áll a helyzet, akkor akár töbszöri kickel szankciónálám.

<Mutasd be magad 5-10 mondatban>
Sziasztok! Krisztiánnak hívnak, de az emberek többsége Liko-nak hív, becéz. Jelenleg 20 éves vagyok, jövőhét szerdán töltöm a 21. életévemet. Gimnáziumot végeztem, ahol szereztem egy érettségit és egy pultos képesítést. Az iskola végeztével elkezdtem dolgozni egy asztalos üzemben, ahol telt, múlt az idő, az idő eltelvétel megbántam hogy nem asztalos szakmát végeztem. Ez idő alatt, jobban megszerettem az asztalos szakmát, mint a szakács, pincér, pultos kört. Mai napig ezen a munkahelyen dolgozom 8 órás műszakkal. Tevékenységeimet, szabadidőmet ennek megfelelően, mérten szoktam tervezni. Ami az életemből nem maradhat el, az a Családdal és a Barátokkal eltötött idő. Számomra elsődleges az, hogy foglalkozzak velük, azokkal az emberekkel, akiket szeretek. Hobbim, tevékenységeim közé sorolnám a korábban napi szinten üzött focit, amit nagyobb szinten is csináltam. Továbbá mostanában a Testvérekkel és a Barátokkal elszoktunk járni edzőterembe, amit kezdő szinten üzünk. Ezen felül nem maradhat el, hogy egy kicsit játszak a számítógéppel is.
 
Utoljára szerkesztve:

Knifi

V3GA
2019. 08. 22.
116
235
Pécs
V4 karakter
Rosalie Capezza
LV karakter
Jessica Claymore
V2 karakter
Rosalie Rossi
Szia Luki. Számtalan alkalmam volt veled beszélni, mint TS-en, és mint multkor a találkozón. Jófej gyerek vagy, megállod te a helyed. Amióta az eszemet tudom OMSZ-es vagy, tehát a megunással, vagy a nem kitartósággal nem lenne probléma. Hajrá Kötél, te daganatos 😂 😂 :love:
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Öregember és Liko

_Foxii_

🕊 Ami nem öl meg, az megerősít. 🕊
2020. 11. 24.
269
1 019
V4 karakter
Zheng Li Wang
cső bari,pacek úr vagy én támogatlak ha már az OMSZ nem okoz problémát ez se fog.Sok sikert!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Distle és Liko

Palesz

Never fall in love. 🖤
2019. 08. 29.
203
218
V4 karakter
🖤Dr Paul Rauschenberg🤍
LV karakter
-
V2 karakter
-
Nagyon jó lett a lap, csak jók tudok mondani az uraságról. TÁMOGATOM a lapját ha nem haragszik meg érte. Sok sikert hozzá ! ⛑️🚑
 
  • Imádom
Reactions: Liko

Elementor

Lelkes fórumhasználó
2019. 05. 10.
335
146
V4 karakter
Isabella McBride
LV karakter
Divko Knezevic
Szia, ahogyan volt szerencsém megismerni az OMSZ-en belül, nem jelentett neked soha gondot ha a tagokat koordinálni vagy informálni kellett valamiről, esetleg konfliktusokat kellett elsimítani. Úgy gondolom megtudnád állni a helyedet a moderátor csapatban is, sok sikert kívánok hozzá, csak támogatni tudom.
 
  • Imádom
Reactions: Liko

aricsi

bukott ga
2019. 01. 20.
631
2 320
19
V4 karakter
vito_hetz
Szép lap lett, kifejtettél minden kérdésnél normális válaszokat. Viszont nem szeretnél admin lenni, vagy mik a terveid a jövővel kapcsolatban? Mivel tudni illik, hogy amint admin leszel a moderátorod ugrik.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Liko és Knifi

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
700
619
23
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Szép lap lett, kifejtettél minden kérdésnél normális válaszokat. Viszont nem szeretnél admin lenni, vagy mik a terveid a jövővel kapcsolatban? Mivel tudni illik, hogy amint admin leszel a moderátorod ugrik.
Örök SGH vagyok😍, így ezért jutott a döntés arra hogy jelentkezzek és kipróbáljam magam moderátorként.
 
  • Hűha
Reactions: aricsi

Dino.

Egy igazi Raptor
Támogató
2019. 01. 10.
706
422
Harc
V4 karakter
Dr. Robert Rauschenberg
Halihó. Elég sok ideje ismerlek mint frakciótag. Mióta bekerültél a vezetőségbe nem tudok rólat rossz szót mondani, mikor találkoztunk akkor is nagyon rendes voltál. Csak támogatni tudlak a célod elérésben. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Liko

Slider

Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse!
Támogató
2021. 06. 20.
210
140
V4 karakter
Christopher Shepard
Szia! Szerintem nagyon jó lett a lap és annak a stílusa is. Többször volt alkalmam beszélni veled és szerintem alkalmas lennél a csapatban nagyon jól teljesíteni. Én személy szerint csak támogatni tudom ezt a lapot.
Sok sikert kívánok neked hozzá.
 
  • Imádom
Reactions: Liko

Zso

Lelkes fórumhasználó
2021. 04. 10.
358
151
25
V4 karakter
Shelby S Luchese
Szia. Jó arc vagy elszoktam lenni veled TS-n. Elég jó lapot hoztál össze csak Támogatni tudom. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Liko

Chloee

Újonc
Támogató
2021. 09. 07.
68
447
V4 karakter
Chloe Capezza 🇮🇹
LV karakter
Gabriell Sancez
Szia, a lap nagyon szépen ki lett dolgozva, szerintem megállnád a helyed mint moderátor.
Sok sikert. :)
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Szia!

Szép lapot írtál és abszolút pozitív visszajelzések érkeztek veled kapcsolatban a hozzászólásokban is, így szívesen meghallgatnálak TS-en.

A jelentkezési lapod elfogadásra került. Hamarosan tájékoztatást kapsz a TeamSpeak meghallgatás időpontjáról.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.