Liko Jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
696
617
23
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Játékbeli, és fórum neved:
• Játékbeli nevem: Dr Lucas Rauschenberg Fórum nevem: Liko
Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
• A szerverre 2017-be regisztráltam, de azóta sajnos hagytam ki pár évet. Húzamosabban, rendszeresen 2020-21 óta. Fórumot 2020 óta napi rendszerességgel használom.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?
• Nem volt még lehetőségem ilyen pozíciót betölteni, és ha lehetőségem adódna, akkor ezt a lépcsőfokot is megszeretném lépni. Szeretek új dolgokat kipróbálni, szeretem a kihívásokat és szeretnék egy újabb, jól működő, összetartó csapatba kerülni. Velük együtt, összedolgozva, a fórumon rendet tartani.

Miért pont téged válasszunk?
• Jó a probléma megoldóképességem, és rendkívül jól tudok csapatban dolgozni. Könnyen tanulók meg új dolgokat és jól alkalmazkodom az emberekhez. Megbízható és terhelhető embernek tartom magam. A rám kiszabott feladatokat a lehető legnagyobb odafigyeléssel, legnagyobb igyekezettel probálom hibátlanul elvégezni. Úgy gondolom, hogy a szerveren és a fórumon összeszedett tudásommal, tulajdonságaimmal együtt, erősíteni tudnám a globális moderátor csapatát.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
• Napi rendszerességgel használom, átlagosan 2-3 órát töltök fent a fórumon.

Mutasd be a referenciáidat (ha vannak).
• Referenciáim közé tudnám sorolni, hogy voltam örök SGH, Admin és TeampSpeak 3 Moderátor v3-v4-en. Emellett OMSZ leaderségi tevékenységet is végzek.
Örök SGH 2022.07.23. - 10.02. Ez idő alatt, úgy gondoltam, hogy az örök sgh mellett beállok a TeamSpeak 3 moderátor csapatába. 2022.08.15. - 10.02. Itt kettő hónapot töltöttem el. Ezután pedig véget ért az örök SGH, mert magamra vállaltam az adminságot, ahol az első körben 5 hónapot tölttöttem el 2022.10.02. - 2023.02.05. Ezt követően időhiány miatt leadtam, és rá kettő hónapra rá, visszakértem és újból bent voltam 3 hónapot. Leaderi tevékenységeimet 2022. áprilisa óta végzem, napjainkig.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
• Természetesen rendelkezem TeamSpeak3-al.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
• Első sorban is javasolnám neki, hogy olvassa át, mint a fórum, mint a szerver teljeskörű szabályzatát, mivel szabályok nélkül nem működne megfelelően a szerver és a fórum sem. Amint ezzel végzett, ismertetném vele a fontosabb topicokat. Ilyen például ha egyszer frakcióba szeretne kerülni a "Frakciók" topic, továbbá ha kitiltásban részesülne akkor az "Unban Kérelmek" topic. Ha elszeretne adni valamit akkor pedig a "Hirdető részleg" topicot ismertetném vele például. Tájékoztatnám arról, ami ezekben közös és szabály is, hogy mindenképpen a topichoz létrehozott minta alapján töltse ki az alábbi menűpontba nyitott témát.

Ismeretséged a csapaton belül?
• Sajnos nincs ismeretségem a csapaton belül.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban (Ami számodra fontos és nyilvános).
•Sziasztok! Krisztiánnak hívnak, de az emberek többsége Liko-nak szólít. 22. életévemben járok jelenleg. Magamat, egy végtelenül kitartó, megbízható és terhelhető embernek tartom. Nem azaz ember vagyok, aki 2-3 próbálkozás után feladja azt a dolgot ami éppen nem jön össze és elengedi, hanem addig megyek, még azt meg nem oldom a lehető legjobban. Könnyen tanulók meg új dolgokat és jól alkalmazkodom az emberekhez, könnyen szót értek velük. Napom nagy része a munkával telik, de pihenésre és szórakozásra is szánok időt. Tevékenységeimet és szabadidőmet ennek megfelelően, és ehhez mérten szoktam megtervezni. Hobbim és tevékenységeim közé tudnám sorolni, hogy nagyon szeretek horgászni és focizni, focimeccsekre járni. Fontosnak tartom, hogy mindenképpen minőségi időt töltsek a családdal és a barátokkal. Nagyon szeretek segíteni az embereken, és nem más mutatja jobban, mint hogy nem titkolt vágyam az, hogy önkéntes legyek valamilyen életmentés téren.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.


Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
  • Tetszik
  • Szomorú
Reactions: jimre és Lac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.