Liberty City/ Vice City

Tony_86

Újonc
2022. 04. 25.
17
27
V4 karakter
Anthony Baccalieri
LV karakter
Giorgio Rigoletto
Sziasztok! Nem tudom ki hogy van vele, de egy SeeMTA Liberty City vagy egy Vice City nagyon nagyot menne. Liberty City talán kicsit közkedveltebb lenne, mert egy new yorkos vibeot adna az egész. Itt most a GTA 3 ban lévő Liberty Cityre gondolok, rengeteg olyan hely van a városban ami nagy sok lehetőséget adna, egyedi épületek kialakítására stb. Kíváncsi vagyok kinek hogy tetszene az ötlet. Itt most nem az LV helyett gondolnám, hanem mondjuk a V2 szerver helyett.
 

wolfo

Újonc
2020. 05. 14.
19
59
V4 karakter
gael arias
LV karakter
awen moyle
Volt már jó pár próbálkozás más szerverek részéről, sosem működött, nem is fog.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
306
845
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Most is annyira pár helyre koncentrálódik mindenki hogy tök üresek az utcák főleg LS-t leszámítva, gondolom mi lenne ha mellé tennénk még egy ekkora mappot
 
  • Fájdalmas
Reactions: Lole

Tony_86

Újonc
2022. 04. 25.
17
27
V4 karakter
Anthony Baccalieri
LV karakter
Giorgio Rigoletto
Most is annyira pár helyre koncentrálódik mindenki hogy tök üresek az utcák főleg LS-t leszámítva, gondolom mi lenne ha mellé tennénk még egy ekkora mappot
Nem mellé gondoltam, hanem hogy csak Liberty Cityben játszodna egy See szerver
 

Tony_86

Újonc
2022. 04. 25.
17
27
V4 karakter
Anthony Baccalieri
LV karakter
Giorgio Rigoletto
Ehhh, ott van az alapjáték ha annyira akarsz játszani vele. MTA-nak is vannak korlátai. Ez maximumot laggoltatna, főleg akik gyenge gépen játszanak.
Egy map csere, szerintem nem lenne annyira gépigényes.
 

Tony_86

Újonc
2022. 04. 25.
17
27
V4 karakter
Anthony Baccalieri
LV karakter
Giorgio Rigoletto
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. | ~ DreeN
Volt már jó pár próbálkozás más szerverek részéről, sosem működött, nem is fog.
Mükődhetne, az hogy akik próbálkoztak vele és nem sikerült az nem azt jelenti, hogy nem is lehetne belőle semmi.
 
  • Vicces
Reactions: weloveyoudagi

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
306
845
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Nem mellé gondoltam, hanem hogy csak Liberty Cityben játszodna egy See szerver
Ja az úgy más
SA annyira alap eleme ennek a dolognak hogy v4-en biztos nem fogják kicserélni, rengeteg mindent átkellene mappolni

Egy új szerver emiatt meg nem tudom hogy lesz-e
 

Icco

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
46
51
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
Sziasztok! Nem tudom ki hogy van vele, de egy SeeMTA Liberty City vagy egy Vice City nagyon nagyot menne. Liberty City talán kicsit közkedveltebb lenne, mert egy new yorkos vibeot adna az egész. Itt most a GTA 3 ban lévő Liberty Cityre gondolok, rengeteg olyan hely van a városban ami nagy sok lehetőséget adna, egyedi épületek kialakítására stb. Kíváncsi vagyok kinek hogy tetszene az ötlet. Itt most nem az LV helyett gondolnám, hanem mondjuk a V2 szerver helyett.
Tartózkodom, maga az ötlet nem megvalósíthatatlan, lásd a ProvinceMTA, ami MTA platformon fut, mégis egy teljesen saját mapolással dolgozik, egyedi objectekkel. A gond leginkább ezzel lenne, irdatlan nagy meló lenne a nulláról létrehozni egy új mapot, plusz a jelenleg bent lévő rendszerek is kukába mennének, nem lennének kompatibilisek.
Hosszú évek egy új mapot megalkotni a-z-ig, és akkor még a rendszerekről nem beszéltem. Ezen idő alatt meg az MTA-nak lehet annyi, így az egész meló menne a kukába.
A felvetés nem rossz, de túl macerás már ennyire MTA-ra építeni 2024-ben.