libcef.dll fájl letöltése biztonságos oldalról?

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
375
355
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Szép napokat kívánok.
Az utóbbi pár hétbe ahogyan időm engedte próbáltam megoldást találni arra hogy egyátalán a login panelig eljussak de a sok crash miatt nem sikerült.
Nemrégibe megvettem az eredeti gta-t steamen (nehogy az legyen a probléma hogy ingyen más oldalról töltöttem le a játékot és az zavarja be a betöltést) de ez se segített.
És ha minden igaz az okozza ezt a gondot hogy az alábbi fájl hiányzik a gépemról.
Próbáltam letölteni oldalról de egyszerüen nem mertem hiszen nehogy elkapjon valami jófajta vírust a gépem.
Tanácsot kérnék hogy honnan érdemes lenne letölteni?
Válaszokat előre is köszönöm. :)
(A kép minőségéért előre is elnézést)
 

MUNKAS

been through alot
2019. 01. 09.
1 273
6 567
www.youtube.com
V4 karakter
trenton graves
LV karakter
clyde burks
Próbáltad már ezt lefuttatni?
d79aeab2cd18081d5b5efe367a453817.png
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
882
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Kiki felvette velem a kapcsolatot privátba és megoldódott a problémája. @KikiLV kérlek írd le mire jutottál.
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
375
355
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Nos... innen is nagyon köszönöm mindenkinek aki segített az előző topicom alatt is, és legfőképpen @DriftV2 neked nagyon köszönöm.
A fő gond a vírusírtómmal volt a probléma.
A vírusírtó nem magával a játékkal volt neki a baja,hanem a klienssel (egy adott fáljt nem talált/vagy egyszerüen úgy észlelte hogy vírusos,de közbe semmi baj nem volt).
nemrég kapcsoltam ki az egészet 1 órára,hogy mit csinál olyankor,és szerencsére sikerrel jártam.
mégegyszer nagyon köszönöm a sok-sok segítséget,illetve a moderátoroknak is nagyon köszönöm,hogy az előző posztom elég hosszú ideig maradhatott.
a topic zárható!
 
  • Imádom
Reactions: DriftV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.